Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: MYX Sportovec a moje zkušenosti

Svět Plodů recenze: MYX Sportovec a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

MYX Sportovec je kombinací více druhů oříšků a sušeného ovoce. Je to jeden z výrobků, který jsem si s sebou vzal na dlouhé cesty a náramně se mi to hodilo. Účelem tohoto MYXu je totiž dodat potřebnou energii.

MYX Sportovec a moje zkušenost

MYX je určen především pro sportovce, ale hodí se i pro těžce pracující nebo pro cestovatele. Sám jsem to vyzkoušel na své cestě na Transsibiřské magistrále, kde jsem občas narážel na problém s jídlem a oříšky a sušené ovoce mě zachránilo před hladem.

myx sportovec

Tento MYX je kombinací kešu, přírodních mandlí, sušených třešní, dýňových semínek, banana-mana s guaranou (sušený banán, strouhaný kokos s přídavkem guarany), lískových jader v mléčné čokoládě a vanilkového extraktu. Vše je námícháno v takovém poměru, aby co nejefektivněji dodali energii, rychle nakopli, a povzbudili k dalším výkonům.

MYX Sportovec – zhodnocení

Tato kombinace mně osobně velmi vyhovuje. Byl jsem překvapený i super chutí. Určitě si objednám znovu a ve větším balení!

Líbilo se mi
  • rychlé dodání energie
  • skvělá kombinace oříšků a sušeného ovoce
Nelíbilo se mi
  • zatím nic, marně hledám:)

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: MYX Sportovec a moje zkušenosti
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář