Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: Para ořechy a moje zkušenosti

Svět Plodů recenze: Para ořechy a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

Para ořechy jsem si objednal ve své první objednávce ze Světa Plodů. Znal jsem je už z minulosti a tak jsem věděl, co asi mohu čekat. Dorazilo mi půlkilové balení těchto chutných oříšků a já jsem se do nich okamžitě pustil.

Para ořechy a moje zkušenost

… a nebyl jsem zklamaný. Chutnají fakt dobře a jsem rád, že jsem objednal toto velké balení. Není úplně největší, které ve Světě Plodů dělají, ale i tak si myslím, že mi nějakou dobu vydrží.

para ořechy
Sada ořechů ze Světa Plodů

Tyto ořechy jsou plodem stomu juvie ztepilé, která roste především v Amazonii. Jméno jim dal pravděpodobně brazilský přístav Pará, odkud se ořechy vyvážely ze země. Jádro para ořechů obsahuje přibližně 67% tuků, 15% bílkovin a 10% sacharidů.

para ořechy
Para ořechy – Svět Plodů

Olej z para ořechů je často využívaný jako příměs kosmetických přípravků, neboť je vhodný na výživu pokožky. Měli byste si tyto ořechy přidat do jídelníčku, pokud se pokoušíte přestat kouřit, pomáhají totiž odbourávat stres a podrážděnost.

Para ořechy – zhodnocení

Tyto ořechy mi opravdu chutnají. Ale musím si dávat pozor, abych to s nimi nepřehnal. Stačí jich sníst jen pár, protože při vyšši konzumaci začínají být toxické. Riziko je především předávkování selenem. Ve vyšších dávkách mohou para ořechy způsobit zažívací problémy, vypadávání vlasů, lámání nehtů, nervozitu či deprese.

Líbilo se mi
  • výborná chuť
  • ekonomické balení
Nelíbilo se mi
  • hrozí riziko předávkování se

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Para ořechy a moje zkušenosti
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář