Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: Loupané pistácie RAW nepražené
Svět Plodů recenze: Loupané pistácie RAW nepražené

Svět Plodů recenze: Loupané pistácie RAW nepražené

by Radoslav Černý
0 komentářů

Loupané pistácie byly součástí mé první objednávky ze Světa Plodů. Moc rád je loupu a jím při různých příležitostech, tak jsem chtěl vyzkoušet, jaké to je, koupit pistácie už oloupané.

Loupané pistácie a moje zkušenost

Pistácie je jedna ze superpotravin a je významným zdrojem vlákniny. Je taky bohatá na tuky a bílkoviny. Na stánkách Světa Plodů se píše, že jsou překvapivě hořlavé. Chci to v nejbližší době vyzkoušet:)

loupané pistácie

Pistácie mají hromadu pozitivních účinků na naše tělo. Dokáží udržovat hladinu cholesterolu, snižují krevní tlak, pečují o cévy, působí jako antioxidant, detoxikují, patří mezi brainfood, tedy dokáží zmírnit stres a zvyšují pozornost.

loupané pistácie
loupané pistácie

Jsou také skvělým zdrojem železa a zinku, které podporují krvetvorbu a pomáhají lidem s anémií. Snižují také krevní tlak a podporují vývoj nervové soustavy.

Loupané pistácie – zhodnocení

Tyto pistácie mi moc chutnají a udělal jsem dobře, že jsem si je koupil. Mají skvělou chuť a příště si koupím větší balení.

Líbilo se mi
  • skvělá chuť
  • pistácie jsou oloupené
  • moje oblíbené oříšky
Nelíbilo se mi
  • příště si musím koupit větší balení

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Loupané pistácie RAW nepražené
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář