Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: Schizandra z Číny

Svět Plodů recenze: Schizandra z Číny

by Radek
0 komentářů

Schizandra a její balení ze Světa Plodů je čistě přírodní bobule bez jakéhokoliv přidaného cukru a konzervantů. Slouží jako povzbuzovač a funguje podobně jako káva. To jsem musel vyzkoušet:)

Schizandra a moje zkušenost

Schizandře se jiným jménem říká také klanopraška. A protože mi není úplně známá, tak jsem ji více prozkoumal na Wikipedii. Je to dřevitá liána s jednoduchými střídavými listy a pravidelnými bělavými květy, pocházející z východní Asie. Zajímavostí je, že v České republice je pěstována také jako okrasná květina.

Schizandra

Schizandra snižuje únavu a pomáhá při stresu. Její účinné adaptogenní složky se nazývají schizandriny a jsou obsaženy hlavně v semenech. Zmíněné adaptogeny jsou látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách. Schizandra je také silným antioxidantem.

Schizandra

Schizandra – zhodnocení

Jestliže chcete zlepšit svůj zdravotní stav, tak žvýkejte denně 5 gramů Schizandry po dobu 3 měsíců. Také si můžete přípravit čaj, na který použijte 5 gramů sušených plodů. Je třeba je ale den předem namočit do vody. Poté na čaj použijte 250 ml vody a vařte jej 15 minut.

Líbilo se mi
  • bohatá na vitamíny a minerály
  • silný antioxidant
  • perfektní komunikace s podporou Světa Plodů
  • rychlé doručení objednávky
Nelíbilo se mi
  • zatím nic, marně hledám:)

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy ze Světa Plodů tak super?

Ořechy ze Světa Plodů jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Schizandra z Číny
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář