Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Carawmel a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Carawmel a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Carawmel a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Tuhle specialitu s názvem Carawmel jsem si objednal s velkým očekáváním. Sliboval jsem si od ní, že dostanu něco sladkého a přitom zdravého. Měla by to být alternativa klasického másla, pomazánek nebo smetanových sýrů. Byl jsem vážně zvědavý jak chutná.

Tento jemný krém se vyrábí pomalým mletím ořechů. Je vyrobený z bio a raw kešu oříšků, mandlí a kokosového nektaru. Skvělá kombinace, která dodává velké množství energie a poskytuje nutričně bohaté živiny. A kde ji lze použít? Lze ji mazat na krekry nebo chleba, můžeme ji použít na výrobu dezertů nebo zmrzlin. Možností je spousta, je možné připravit např. tento mřížkový koláč.

carawmel

Carawmel a výhody ořechů

Ořechy, obsažené v Carawmel obsahují esenciální mastné kyseliny, které si tělo nedokáže vyrobit samo. Tím také snižují hladinu cholesterolu v krvi a snižují riziko srdečních chorob. Jsou bohaté na minerály, především na hořčík, železo a draslík. Taktéž jsou ořechy bohaté na vitamíny a to na celé spektrum vitamínu B a vitamín K. A nakonec jsou výbornými antioxidanty a tím zajišťují ochranný efekt pro organismus.

carawmel

A nakonec nesmím zapomenout na to, že mi tento krém vážně moc chutná. Mám co dělat, abych jej nevyjídal jen tak:)

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

vitalvibe

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Carawmel
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář