Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Chaga elixir a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Chaga elixir a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Chaga elixir a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Chaga byla obsahem mé první objednávky z eshopu Vitalvibe. Už teď můžu prozradit, že jsem našel další srdcovku:) Jedná se o velice lahodný nápoj a od prvního okamžiku je to můj oblíbenec. Co mě na Chaga elixíru tak zaujalo a proč jej tak rád piju? To se dozvíte v mé recenzi…

Moje zkušenost s Chaga instantním nápojem

Krabička s 20 sáčky je designerským skvostem. Skvěle padne do ruky, skvěle vypadá a po otevření je plná malůvek a instrukcí, se kterými si někdo opravdu hodně vyhrál:) Je to prostě radost od samého počátku.

chaga elixír

Uvnitř najdete hezky poskládané zelené sáčky. Stačí je jen otevřít, nasypat do hrnku a zalít horkou vodou. Ostatně píše se to i na víku krabičky:)

Co je chaga vůbec zač?

Chaga je tzv. funkční houba, která roste na severní polokouli na břízách, takže ji klasicky najdete na Sibiři. Říká se jí houba nesmrtelnosti díky jejím příznivým účinkům na lidské tělo. Mezi látky, které chaga obsahuje patří hlavně betaglukany, které pomáhají harmonizovat náš imunitní systém.

Samy o sobě nemají žádné specifické účinky, ale v imunitním systému člověka najdou právě to správné místo, kde jen „pomohou“ buňkám ke „správné“ funkci. A to je skvělé, protože díky tomu jsou betaglukany velmi bezpečné a jejich užívání se nemusí bát ani alergici.

chaga elixír

Stačí prostě jen sáček otevřít a nasypat do hrnku nebo sklenice. Chaga je úžasnou volbou pro sportovce nebo pro unavené lidi. Je bohatá na antioxidanty a obsahuje velké množství polysacharidů. Antioxidantů obsahuje zhruba 10x tolik než kolik se jich běžně vyskytuje v ovoci a zelenině.

chaga elixír

Pak jen zalít horkou vodou…

chaga elixír

… a může se pít.

chaga elixír

Je možné hotový chaga nápoj i dále osladit. Já jsem zprvu zkoušel BIO nektar, ale zůstal jsem u rýžového mléka. Je z toho pak úplná delikatesa:)

chaga elixír
rýžové mléko
bio nektar
chaga elixír

Za mě je chaga super nápoj, jehož pití si maximálně užívám a navíc mi velmi prospívá. Mohu vám ji maximálně doporučit.

Podívejte se ještě na krátké video, které představuje tuto houbu:

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

spirulina
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Chaga elixir
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář