Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Chlorella Mana a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Chlorella Mana a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Chlorella Mana a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Chlorellu jsem už hodně jedl v minulosti. Vždy v kombinaci s mladým ječmenem. Byl jsem proto zvědavý, jestli mě tato rostlinka dokáže nakopnout stejně dobře, jako to dělala v minulosti. A překvapení se nekonalo, zase se cítím skvěle a plný energie. Pojďme se na rostlinu s nezvyklým názvem chlorella podívat podrobněji.

Chlorella je prý jediná rostlina na světě, která dokáže vyrůst na čtyřnásobek za jeden den. Jak se píše na Vitalvibe: “Tato chlorella je pěstovaná unikátní technologií TruGanic™ (vyšší kvalita než je standard ekologické BIO normy), a poté je pečlivě sušena při nízké teplotě tak, aby si uchovala svoji energii, enzymy a ostatní prvky citlivé na teplotu.”

chlorella

Chlorella a mladý ječmen

Tyti dva nerozluční parťáci mi dělají společnost každé ráno a večer. Ale proč je vůbec jíst? Chlorella pomáhá zvýšit vitalitu těla a energii organismu a je to přírodní antioxidant. Obsahuje chlorofyl (antimikrobiální účinky, pomáhá odstraňovat nepříjemné pachy, podporuje zdraví kůže), vysoký podíl bílkovin (přispívají ke zdraví kostí i pocitu sytosti, pomoc při růstu a vývoji těla) a vlákninu (pomáhá při trávení, dlouhodobý pocit sytosti) – společně pomáhají čistit tlusté střevo.

chlorella

Jednu lžičku ráno i večer.

chlorella

K tomu 6 tabletek chlorelly.

chlorella

A zelený super-elixír je na světě. Dobrou chuť:)

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

vitalvibe

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

vitalvibe
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Chlorella Mana
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář