Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Kešu ořechy v BIO kvalitě
Vitalvibe recenze: Kešu ořechy v BIO kvalitě

Vitalvibe recenze: Kešu ořechy v BIO kvalitě

by Radoslav Černý
0 komentářů

Kešu ořechy jsem si objednal ve své první objednávce z eshopu Vitalvibe. Mám je moc rád a zajímalo mě, jaké budou právě z tohoto obchodu. Byl jsem překvapený. A to jestli příjemně nebo nepříjemně si můžete přečíst v mé recenzi.

Balení kešu ořechů mě překvapilo hned ze startu tím, jak moc je velké:) Je to celý 1 kilogram oříšků. Hned jsem je musel ochutnat a přišlo druhé překvapení. Jejich chuť je hodně jiná oproti tomu, co jsem znal z minula. Pocitově jsou lehce nasládlé a velice chutné. Zkoumal jsem, proč to tak je a dočetl jsem se, že je to pomalejší přípravou, jsou prostě připravovány pomaleji. Má to samozřejmě vliv na cenu, ale podle mě se to vyplatí, protože rozdíl v chuti jde strašně poznat.

kešu ořechy

Proč vůbec kešu ořechy jíst?

Obsahují esenciální mastné kyseliny. Tím snižují hladinu cholesterolu v krvi a redukují rizika srdečních chorob. Jsou také velice bohaté na minerály, např. na mangan a železo nebo zinek. Dále jsou bohaté na vitamíny, speciálně na vitamín B a K. Jsou velkým zdrojem antioxidantů, čímž zajišťují ochranný efekt pro organismus.

Za mě tedy velká spokojenost. Největším překvapením pro mě byla fakt báječná chuť. Můžu vám je s klidným srdcem doporučit. Nebudete litovat:)

kešu ořechy

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

kešu ořechy
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe: Kešu ořechy
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář