Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Kokosový nektar a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Kokosový nektar a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Kokosový nektar a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Kokosový nektar jsem objednal jako součást mé první objednávky u Vitalvibe. Potřeboval jsem zdravé a přírodní sladidlo pro výrobu domácí zmrzliny, kterou jsem plánoval udělat. Nechtěl jsem používat klasický cukr, protože jednak jej doma vůbec nemám a druhak existuje velké množství zdravých alternativ, jako je např. Yacon nebo dnes popisovaný kokosový nektar.

kokosový nektar

Kokosový nektar a jeho vlastnosti

Nektar má jemnou chuť, podobnou medu z divoce rostoucích květin. Má také nízký glykemický index a vysokou výživovou hodnotu. Taktéž má vysoký obsah minerálů a je přírodním zdrojem vitamínů. Takže je zdravý:) Výběrem tohoto produktu navíc konzumenti přispívají na pomoc eko-farmářům v Indonésii.

Nektar se nekazí ani po expirační době. Při výrobě se totiž zahřívá za vakuových podmínek pro snížení bodu varu kapaliny, která se postupně odpařuje a nektar houstne. To pak zachovává původní citrusovou chuť. Nektar tak může být skladován po určité časové období bez poškození.

kokosový nektar

Kokosový nektar a jeho použitelnost

Kokosový nektar jsem přidal do instantního nápoje Chaga a zkoušel jakou má pak chuť. Nebylo to špatné, ale stejně raději používám rýžové mléko. Zjišťoval jsem si víc o přírodních sladidlech a např. tento článek na webu Vitalvibe stojí za to.

kokosový nektar

Naopak při výrobě domácí zmrzliny se kokosový nektar osvědčil dokonale. Zkoušel jsem použít i Yacon, ale nektar je suverénně lepší volbou. Je totiž sladší. Používám jej ve své kuchyni často a jsem velmi spokojen.

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

vitalvibe

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

spirulina
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe: Kokosový nektar BIO
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář