Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Maca BIO
Vitalvibe recenze: Maca BIO

Vitalvibe recenze: Maca BIO

by Radoslav Černý
0 komentářů

Na tenhle prášek z Peru jsem se moc těšil. Objednal jsem ho jako součást mé první objednávky z eshopu Vitalvibe. Maca je prášek z kořene Lepidium meyenii a pochází z And. Maca je bohatě obdařená živinami, které podporují fyzický a duševní výkon a pomáhají udržet optimální výdrž a vitalitu.

Maca nejen jako afrodiziakum

Maca slouží jako zdroj energie a zvyšuje plodnost u mužů i žen. Má tím pádem vliv i na sexuální aktivitu a libido. Prášek obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek, které zvyšují naši výkonnost a dodávají energii. Vedle řady minerálů a některých vitamínů je také přirozeným zdrojem BCAA a taurinu. Také díky nim působí maca doslova jako životabudič.

Zajímavé je také to, že maca je příbuznou květáku nebo brokolice a obsahuje glukosinoláty, které chrání tělo před celou řadou nežádoucích procesů.

maca

Jedním ze způsobů, jak macu užívat je, že ji zkombinujete s proteinem, MSM a vitaminem C. Pak ji vložíte do shakeru, přidáte vodu, zamícháte a vypijete:) Nebo ji přidáte do džusu nebo ranního smoothie, to je méně pracné. Nebo úplně nejméně pracná varianta je koupit si Complete power, která už macu obsahuje.

maca

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

maca

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Maca BIO
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář