Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Vitamin B12 a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Vitamin B12 a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Vitamin B12 a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Vitamin B12 jsem objednal ve své první Vitalvibe objednávce. Potřeboval jsem takový, který bych si nakapal do vody a jednoduše vypil. A právě takový jsem našel u Vitalvibu.

Jak se píše na webu Vitalvibe, tak tento výrobek zajišťuje přísun přirozené aktivní formy vitamínu B12 do těla. Je bohatým „živým“ zdrojem vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultur.

vitamin B12
Vitamin B12

Vitamin B12 je určen pro všechny, jejichž jídelníček tvoří z velké části rostlinná strava. Takže vegani, vegetariáni i vitariáni.

Dávkovat vitamin B12 je možné buď přímo nakapáním pod jazyk, kde dochází k rychlému vstřebávání, a poté zapít vodou nebo nakapat do vody a vypít.

vitamin B12
Stačí pár kapek

B12ka také pomáhá udržet zdravou nervovou soustavu a je potřebná pro zdravou krvetvrobu a krevní tlak. Je otřebný při transformaci potravy na energii. Pomáhá taktéž udržet kognitivní funkce při stárnutí.

Nedostatek vitaminu B12 se projevuje například chudokrevností nebo hubnutím. Lidem se může zhoršovat paměť nebo psychická výkonnost. Přebytek vitaminu B12 se naopak neprojevuje, protože jsou vitamíny skupiny B rozpustné ve vodě a tak jejich přebytek v těle není možný. Byl by totiž vyloučen močí.

Srovnání běžných B12 a vitamin B12 od Vitalvibe

vitamin B12
Srovnání Vitalvibe

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

spirulina
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Vitamin B12
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář