Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco: Kokosová čokoládová pomazánka – recenze

Wild & Coco: Kokosová čokoládová pomazánka – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

Tato kokosová čokoládová pomazánka je, jak se říká na webu Wild & Coco, štěstí ve skle. Vyzkoušel jsem ji s jednou objednávkou jogurtu a kefíru s tím, že si ji budu sypat na jogurt. To jsem udělal jen jednou, bohužel.

Čokoládová pomazánka Wild & Coco

Je totiž extrémně dobrá:) Když ji necháte venku z lednice, stane se z ní hmota podobná nutele. Já mám radši, když je celou dobu v ledničce a můžu si ji strouhat lžičkou. Má pak lepší chuť.

Wild & Coco čokoládová pomazánka

Kokosová čokoládová pomazánka je složená z kakaových bobů, kokosové dužiny, kokosového cukru a slunečnicového semínka. Její chuť je vážně návyková. Objednal jsem ji jednou ve dvou baleních a to byla velká chyba. Zmizí totiž strašně rychle a já mám pak výčitky svědomí. Proto objednávám vždy jen jednu naráz:)

Je úžasná:)

O společnosti Wild&Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

Pro 2 tak akorát:)
wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Čokoládová pomazánka

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Kokosová čokoládová pomazánka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář