Domovská stránka » Wild and Coco » Wild&Coco: Kokosová čokoládová pomazánka – recenze
Wild&Coco: Kokosová čokoládová pomazánka – recenze

Wild&Coco: Kokosová čokoládová pomazánka – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

Tato kokosová čokoládová pomazánka je, jak se říká na webu Wild&Coco, štěstí ve skle. Vyzkoušel jsem ji s jednou objednávkou jogurtu a kefíru s tím, že si ji budu sypat na jogurt. To jsem udělal jen jednou, bohužel.

Je totiž extrémně dobrá:) Když ji necháte venku z lednice, stane se z ní hmota podobná nutele. Já mám radši, když je celou dobu v ledničce a můžu si ji strouhat lžičkou. Má pak lepší chuť.

Kokosová čokoládová pomazánka je složená z kakaových bobů, kokosové dužiny, kokosového cukru a slunečnicového semínka. Její chuť je vážně návyková. Objednal jsem ji jednou ve dvou baleních a to byla velká chyba. Zmizí totiž strašně rychle a já mám pak výčitky svědomí. Proto objednávám vždy jen jednu naráz:)

Kefír zdarma -> Objednávka se slevovým kódem “ecoblog”

Ke každé objednávce kokosových výrobků nebo balíčků můžete dostat kefír zdarma, pokud na konci objednávky zadáte slevový kód “ecoblog”. Celý postup, jak toto provést, naleznete na obrázcích níže.

wild&coco

V rekapitulaci objednávky uvidíte řádek “Máte slevový kód?” Na něj klikněte a objeví se prázdné políčko, kam zadáte slovo “ecoblog” – bez uvozovek.

wild&coco

Klikněte na tlačítko POUŽÍT a kód se aplikuje. Vy pak uvidíte kefír ve vaši objednávce. Bude tak cena 79,- Kč a níže sleva -79,- Kč. Takže jste získali kefír zdarma, gratuluji:)

wild&coco

Pokud vše nepůjde podle plánu (což si neumím představit), tak mi napište do komentářů níže.

O společnosti Wild&Coco

Wild&Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

Zakladatelem Wild&Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild&Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild&Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Kokosová čokoládová pomazánka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář