Domovská stránka » Wild and Coco » Wild&Coco: Kokosový kefír – recenze
Wild&Coco: Kokosový kefír – recenze

Wild&Coco: Kokosový kefír – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

Kokosový kefír jsem je něco, co jsem nevěděl, že hledám, ale když jsem to našel, tak jsem nadšený:) Objednal jsem si jej společně s jogurtem Yoguard, o kterém jsem psal minule. Jedná se o fermentovaný produkt z produkce Wild&Coco Filipa Říhy. Kefír je řidší než jogurt a používám jej každé ráno jako přísadu do smoothie.

Běžný a kokosový kefír

Dosud jsem používal normální kefír ze supermarketu, ale mělo to tu nevýhodu, že vznikalo hodně odpadu, díky obalům. Navíc jsem si uvědomil, že mi mléčné produkty zrovna nedělají dvakrát dobře. Proto jsem uvítal tuto kokosovou alternativu, která žádné mléko neobsahuje. A smoothie chutná asi tak 10x lépe:)

kokosový kefír

Kokosový kefír vydrží v lednici zhruba 14 dní. Postupně se v něm množí živé organismy a je čím dál víc kyselejší. Osobně mi chutná tím více, čím více je kyselý. Ale to je samozřejmě individuální.

Vždy při přebírce nového kefíru i jogurtu vracím staré sklenice. Nevzniká tak žádný zbytečný odpad.

Zhodnocení

Jsem moc rád, že jsem tento kefír objevil, vždy mi zpříjemní ráno. Jogurt i kefír si dávám každý den a cítím se moc dobře. Vždy si říkám, že je úžasné, jak skvěle chutná. Můžu vám jej s klidným svědomím doporučit.

Kefír zdarma -> Objednávka se slevovým kódem “ecoblog”

Ke každé objednávce kokosových výrobků nebo balíčků můžete dostat kefír zdarma, pokud na konci objednávky zadáte slevový kód “ecoblog”. Celý postup, jak toto provést, naleznete na obrázcích níže.

wild&coco

V rekapitulaci objednávky uvidíte řádek “Máte slevový kód?” Na něj klikněte a objeví se prázdné políčko, kam zadáte slovo “ecoblog” – bez uvozovek.

wild&coco

Klikněte na tlačítko POUŽÍT a kód se aplikuje. Vy pak uvidíte kefír ve vaši objednávce. Bude tak cena 79,- Kč a níže sleva -79,- Kč. Takže jste získali kefír zdarma, gratuluji:)

wild&coco

Pokud vše nepůjde podle plánu (což si neumím představit), tak mi napište do komentářů níže.

O společnosti Wild&Coco

Wild&Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

Zakladatelem Wild&Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild&Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild&Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Kokosový kefír
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář