Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Dužina z mladého kokosu [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Dužina z mladého kokosu [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Dužina z mladého kokosu od Wild & Coco je přirozeně sladká dužina v kilovém balení. Používám ji pro výrobu domácího kokosového jogurtu, který je mou oblíbenou a hlavně super zdravou pochoutkou. Je vhodný pro ty, kdo chtějí spojit příjemný chuťový zážitek s posílením mikrobiomu.

Dužina z mladého kokosu a moje zkušenost

Kokosová dužina je šetrně zamražená. Rozmražením získáte cca 80% kokosové dužiny a 20% kokosové vody. Rozmražená vydrží minimálně 3 dny. Zamražená až několik měsíců.

dužina z mladého kokosu
Kokosová dužina

Kokosová dužina je skvělá ingredience pro všechny nadšené kulináře. Vyrobíte z ní rozmanité sladkosti, jerky, smoothie nebo dokonce kokosový burger.

dužina z mladého kokosu
Dužina připravená v mixéru

Když se chystám na výrobu jogurtu, tak večer vytáhnu kokosovou dužinu a kokosovou vodu ven z mražáku a nechám ve dřezu přes noc roztát. Ráno je vše připraveno na rozmixování v mixéru a pak dalších 8 hodin jogurt “zraje” v troubě.

dužina z mladého kokosu
A hotový jogurt

Dužina z mladého kokosu – zhodnocení

Na tuhle dužinu z mladého kokosu nedám dopustit. Dá se z ní udělat kokosový jogurt, který mám opravdu rád. Pokud o jogurtu uvažujete, tak tady je návod na jeho výrobu. Nebo se dá koupit již hotový zde.

Líbilo se mi
  • základní ingredience na výrobu kokosového jogurtu
  • skvělá chuť
  • produkt ekologického zemědělství
Nelíbilo se mi
  • mohlo by se prodávat větší balení

.

.

Filip Říha o využití kokosové dužiny

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco recenze: Dužina z mladého kokosu [zkušenost]
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář