Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Karameláda a moje zkušenosti

Wild & Coco recenze: Karameláda a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s pomazánkou karameláda. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild & Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Karameláda a moje zkušenosti

Dnes se ale podíváme na jiné výrobky z kokosu. Nakoupil jsem karameládu, kokosovou pomazánku z kešu a kokosovou karamelovou pomazánku. Nevěděl jsem, která z nich mi bude chutnat a tak jsem se pustil do testování. Netestoval jsem ale sám, pozval jsem si další dva pomocníky.

karameláda
Všechny tři pomazánky od Wild & Coco pohromadě

Připravili jsme si palačinky a začali se zkoušením. Karameláda se vyrábí ze sušeného kokosového mléka, dužiny, nektaru a oříšků kešu. Takže je předpoklad, že bude chutnat dobře:)

karameláda
Karameláda od Wild & Coco

Karameládu můžete krom palačinky namazat třeba na toust, nebo lze ujídat jen tak po lžičkách.

karameláda
Karameláda

Její konzistance připomíná lehce lepivou pastu. Na můj vkus je docela sladká, ale ostatním dvoum testerům to tak nepřišlo.

karameláda
Chutná skvěle:)

Karameláda – zhodnocení

Výsledkem testu je, že karameláda není moje nejoblíbenější pomazánka. To však neplatí pro moje dva kolegy. Ti se jednoznačně shodli na tom, že karameláda jim chutná nejvíce:) Na webu Wild&Coco se píše, že karameláda mizí příliš rychle. A je to rozhodně pravda:)

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Karameláda
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář