Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Karamelová kokosová pomazánka

Wild & Coco recenze: Karamelová kokosová pomazánka

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti produktem, který se jmenuje karamelová kokosová pomazánka. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild & Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Karamelová kokosová pomazánka a moje zkušenosti

Dnes se ale podíváme na jiné výrobky z kokosu. Nakoupil jsem karameládu, kokosovou pomazánku z kešu a kokosovou karamelovou pomazánku. Nevěděl jsem, který z nich mi bude chutnat a tak jsem se pustil do testování. Netestoval jsem ale sám, pozval jsem si další dva pomocníky.

karamelová kokosová pomazánka
Všechny tři pomazánky od Wild & Coco pohromadě

Na palačinku jsme postupně mazali všechny tři pomazánky. Všechny tři josu dobré, to se prostě musí uznat. Ale stejně jsou mezi nimi rozdíly.

karamelová kokosová pomazánka
Karamelová kokosová pomazánka od Wild & Coco
karamelová kokosová pomazánka
Karamelová kokosová pomazánka

Konzistence této pomazánky je jiná než u karamelády. Ta se totiž dost lepí. Tato karamelová kokosová pomazánka se dá škrábat.

karamelová kokosová pomazánka
Můj favorit:)

Karamelová kokosová pomazánka – zhodnocení

Za mě je toto nejchutnější pomazánka z tohoto testu. U mých kolegů vyhrála karameláda, ale já jsem si zamiloval tuhle kokosovou pochoutku. Jak to máte vy? 🙂

O společnosti Wild&Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Kokosová pomazánka karamelová
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář