Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Kokosová pomazánka kešu

Wild & Coco recenze: Kokosová pomazánka kešu

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s výrobkem, který má název kokosová pomazánka kešu. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild & Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Kokosová pomazánka kešu a moje zkušenosti

Dnes se ale podíváme na jiné výrobky z kokosu. Nakoupil jsem karameládu, kokosovou pomazánku z kešu a kokosovou karamelovou pomazánku. Nevěděl jsem, který z nich mi bude chutnat a tak jsem se pustil do testování. Netestoval jsem ale sám, pozval jsem si další dva pomocníky.

kokosová pomazánka kešu
Všechny tři pomazánky od Wild & Coco pohromadě

Karameládu a karamelovou kokosovou pomazánku jsem popsal v minulých recenzích. Nakonec jsem si nechal tuto pochoutku z kešu. Musím říct, že rozhodně není špatná….

kokosová pomazánka kešu
Kokosová pomazánka kešu od Wild & Coco

… každopádně mi nechutná tak moc, jak předchozí dvě zmíněné pomazánky.

kokosová pomazánka kešu
Kokosová pomazánka kešu

Svou konzestencí je blíže ke karamelové pomazánce, dá se taky škrábat. Naproti tomu karameláda lepí a zůstává přichycené ke lžičce.

kokosová pomazánka kešu
Chutná mi nejmíň

Kokosová pomazánka kešu – zhodnocení

To, že mi tato pomazánka chutná nejméně neznamená, že by nebyla dobrá. Mám ale prostě nejvíce rád karamelovou pomazánku. V našem testu jsme se všichni tři shodli na tom, že pomazánka z kešu skončila na třetím místě.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Kokosová pomazánka kešu
Celkové hodnocení autora
41star1star1star1stargray
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář