Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Kokosová smetana a [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Kokosová smetana a [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Kokosová smetana od Wild & Coco je krémová veganská smetana plná zdravých tuků. Skvěle nahradí živočišnou smetanu či mléko. Od kokosového mléka se liší tím, že je hustší a obsahuje více tuků. Je přirozeně bez laktózy, takže se hodí i pro alergiky.

Kokosová smetana a moje zkušenost

Kokosová smetana na vaření doplní všední jídelníček o kapku exotiky. Je ideální ingrediencí pro přípravu thajských jídel. Zajímavý, exotický nádech ale dodá i pokrmům běžnějším pro naše zeměpisné podmínky. Je výborná v kombinaci s nejrůznějšími polévkami i například do dezertů. Má všestranné využití a může kralovat mnoha pokrmům teplé i studené kuchyně.

kokosová smentana
Duo kokosové smetany a kokosového mléka od Wild & Coco

100% rostlinná, kokosová alternativa smetany na vaření se vyznačuje lehkou a přitom plnou a příjemnou chutí. Neobsahuje živočišné tuky a je snadno stravitelná. Možným řešením je i pro osoby, které špatně snášejí živočišné mléko.

Kokosová smetana – zhodnocení

Kokosová smetana je voňavá a výborná alternativa ke smetaně živočišné. Může se používat i na vaření a je hustá, 100% rostlinná, krémová, lehká a vyznačuje se plnou chutí. Je bez lepku a je vhodná pro vegany. Taky se dá použít při intoleranci na kravské mléko. Neobsahuje živočišné tuky a je snadno stravitelná.

Líbilo se mi
  • bez lepku
  • vhodná pro vegany
  • lehce stravitelná
  • alternativa k živočišným produktům
Nelíbilo se mi
  • vše OK

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Kokosová smetana
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář