Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Kokosová voda [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Kokosová voda [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Kokosovou vodu od Wild & Coco používám osobně na výrobu kokosového jogurtu a taky na občasné kokosové detoxy. Někdy je panenská kokosová voda růžová. Je to přirozený jev. Při lahvičkování kokosů dochází kontaktem se světlem k postupné změně struktury antioxidantů a ty pak jinak – růžově – odrážejí světlo. 

Kokosová voda ROYAL VIRGIN a moje zkušenost

Pokud chcete dělat jogurt nebo pít kokosovou vodu častěji díky kokosovému detoxu a vyhnout se použití mnoha malých kokosových lahviček, tak tyto větší láhve jsou řešením. Chcete panenskou kokosovou vodu, která si zachovává své původní vlastnosti? Pak je zde právě tato panenská kokosová voda. Je nabitá vitamíny, minerály, antioxidanty a lahodně chutná.  

kokosová voda
Kokosová voda od Wild & Coco

Před konzumací je nutné ji rozmrazit a pak protřepat, aby byla voda rovnoměrně sladká. Kokosové cukry ve vodě obsažené totiž tají jako první. Po rozmražení vydrží zhruba 3 dny v lednici. Zamražená vydrží několik měsíců.

kokosová voda
Voda určená na kokosový detox

Kokosová voda ROYAL VIRGIN – zhodnocení

Tuto vodu používám velice často a jsem s ní moc spokojený. Dost mi chutná a v jogurtu je výborná. Pokud provádím kokosový detox, tak vlastně přes den piju jen kokosovou vodu a dodává mi dostatek energie. Můžu ji velice doporučit.

Líbilo se mi
  • pro výrobu kokosového jogurtu
  • pro kokosový detox
  • skvělá chuť
  • nabitá vitamíny, minerály, antioxidanty
Nelíbilo se mi
  • nic mne nenapadá

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco recenze: Kokosová voda ROYAL VIRGIN [zkušenost]
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář