Domovská stránka » Wild and Coco » Wild&Coco recenze: Kokosové jerky spicy buddha
Wild&Coco recenze: Kokosové jerky spicy buddha

Wild&Coco recenze: Kokosové jerky spicy buddha

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s výrobkem, který má název kokosové jerky. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild&Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Kokosové jerky a moje zkušenost

Toto kokosové jerky jsem si koupil proto, abych měl s sebou na cesty vhodnou svačinku. Podle popisku na webu Wild&Coco se jedná o výživnou veganskou svačinku plnou energie s pikantní asijskou příchutí.

kokosové jerky

Kokosové jerky by vás měly zasytit stejně jako to masové. Vyrábí se z kokosové dužiny, která se několik hodin marinuje a pak suší pouze do 42°C. Díky tomu v ní zůstanou všechny živiny a může nést označení raw.

kokosové jerky

Kokosové jerky – zhodnocení

Všechno to zní super, ale mě to prostě nechuná, nemůžu si pomoct:) Nic to ale nemění na faktu, že se jedná o zdravý a výživný produkt. Posuďte sami na základě složení. Základem je kokosová dužina z mladého kokosu, slunečnicové semínko, Tamari (sojové boby, sůl, voda, koji), kokosový cukr, jablečný ocet, garam masala, česnek, zázvor sušený, chilli v bio kvalitě.

Kefír zdarma -> Objednávka se slevovým kódem “ecoblog”

Ke každé objednávce kokosových výrobků nebo balíčků můžete dostat kefír zdarma, pokud na konci objednávky zadáte slevový kód “ecoblog”. Celý postup, jak toto provést, naleznete na obrázcích níže.

wild&coco

V rekapitulaci objednávky uvidíte řádek “Máte slevový kód?” Na něj klikněte a objeví se prázdné políčko, kam zadáte slovo “ecoblog” – bez uvozovek.

wild&coco

Klikněte na tlačítko POUŽÍT a kód se aplikuje. Vy pak uvidíte kefír ve vaši objednávce. Bude tak cena 79,- Kč a níže sleva -79,- Kč. Takže jste získali kefír zdarma, gratuluji:)

wild&coco

Pokud vše nepůjde podle plánu (což si neumím představit), tak mi napište do komentářů níže.

O společnosti Wild&Coco

Wild&Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

Zakladatelem Wild&Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild&Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild&Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Kokosové jerky spicy buddha
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář