Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Kokosové jerky spicy buddha

Wild & Coco recenze: Kokosové jerky spicy buddha

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s výrobkem, který má název kokosové jerky. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild & Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Kokosové jerky a moje zkušenost

Toto kokosové jerky jsem si koupil proto, abych měl s sebou na cesty vhodnou svačinku. Podle popisku na webu Wild & Coco se jedná o výživnou veganskou svačinku plnou energie s pikantní asijskou příchutí.

kokosové jerky

Kokosové jerky by vás měly zasytit stejně jako to masové. Vyrábí se z kokosové dužiny, která se několik hodin marinuje a pak suší pouze do 42°C. Díky tomu v ní zůstanou všechny živiny a může nést označení raw.

kokosové jerky

Kokosové jerky – zhodnocení

Všechno to zní super, ale mě to prostě nechuná, nemůžu si pomoct:) Nic to ale nemění na faktu, že se jedná o zdravý a výživný produkt. Posuďte sami na základě složení. Základem je kokosová dužina z mladého kokosu, slunečnicové semínko, Tamari (sojové boby, sůl, voda, koji), kokosový cukr, jablečný ocet, garam masala, česnek, zázvor sušený, chilli v bio kvalitě.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Kokosové jerky spicy buddha
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář