Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Kokosové máslo – zkušenosti

Wild & Coco recenze: Kokosové máslo – zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s výrobkem, který se jmenuje kokosové máslo. S kokosovými jogurty a kefíry z Wild & Coco mám výbornou zkušenost. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou i velmi zdravé. Neobsahují žádné mléčné výrobky. Vím to, protože si je připravuji sám z dužiny z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Návod, jak si jogurt připravit doma, jsem popsal zde.

Kokosové máslo a moje zkušenosti

Dnes se ale podíváme na jiné výrobky z kokosu. Nakoupil jsem karameládu, kokosovou pomazánku z kešu a kokosovou karamelovou pomazánku a testoval jsem je proti sobě. Nevěděl jsem, který z nich mi bude chutnat a tak jsem se pustil do testování. Netestoval jsem ale sám, pozval jsem si další dva pomocníky. Nadto jsem přidal ještě kokosové máslo. Neporovnával jsem je s pomazánkami, protože jde o jiný druh kokosového výrobku.

kokosové máslo
Tři pomazánky od Wild & Coco + kokosové máslo pohromadě

Kokosové máslo se vyrábí z dužiny dospělého kokosu. Vzniká namletím strouhaného kokosu speciálním mlýnkem, takže vůbec nejde cítit nějaké malé kousky, vše je naprosto jemné. Od kokosového oleje se liší obsahem vláknité části dužiny, proto je hutnější. Kokosové máslo je přirozeně bez laktózy a je vhodné pro alergiky.

Využijete ho do slaných i sladkých pokrmů a při vaření s ním lehce nahradíte i kokosové mléko. Když si máslo rozehřejete, tak jde natřít třeba na chleba nebo na palačinku, jak jde vidět na obrázcích. Lze také přidávat do dressingů. A navíc moc krásně voní:)

kokosové máslo
Kokosové máslo má skvělou chuť a krásně voní

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Kokosové máslo raw
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář