Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Panenský raw kokosový olej [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Panenský raw kokosový olej [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Panenský raw kokosový olej je na webu Wild & Coco popisován jako zdravé tuky v raw kvalitě s opravdovou chutí a vůní kokosu. A já mohu jen souhlasit. Kokosový olej se dá použít v mnoha situacích, jako je péče o tělo, kuchyň nebo péče o vlasy nebo domácí mazlíčky. Pojďme se na něj podívat více zblízka…

Panenský raw kokosový olej a moje zkušenost

Využití tohoto oleje je opravdu všestranné a to jak vnější, tak vnitřní. Řadí se mezi superpotraviny a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém. Dá se také skvěle používat na vaření, protože jeho kouřový bod je vysoký a díky tomu je vhodný na pečení i smažení, aniž byste se museli obávat vzniku rakovinotvorných látek.

panenský raw kokosový olej
Kokosový olej od Wild & Coco

Olej má také příznivý vliv na snižování hladiny “špatného” cholesterolu. Neukládá se v tukových zásobách, ale dochází k jeho rozkladu na glukózu, je ideálním pomocníkem během hubnutí.

Působí také jako skvělý odličovací přípravek. Zároveň zanechává pleť zklidněnou, hebkou a pružnou a je proto vhodný i pro muže, kteří jej mohou používat po holení. Má i velice dobré účinky na zuby, protože má jedinečné antibakteriální a bělící účinky.

Panenský olej je v raw kvalitě a vyrábí se odstředěním, a tím pádem není potřeba kokosové suroviny zahřívat.

Panenský raw kokosový olej – zhodnocení

Tento olej má všestranné využití a je trvalou součástí mé kuchyně i koupelny. Rozhodně jej můžu doporučit.

Líbilo se mi
  • skvělý při hubnutí
  • pozitivní účinky na zuby
  • pomocník při vaření
  • snižuje špatný cholesterol
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Panenský raw kokosový olej
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář