Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Ananasová kokosová voda [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Ananasová kokosová voda [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Ananasová kokosová voda od Wild & Coco je šťavnatá kombinace kokosové vody s thajským ananasem. Sladký thajský ananas vás osvěží a kokosová voda skvěle hydratuje organismus.

Ananasová kokosová voda a moje zkušenost

Kokosová voda, která je produktem ekologického zemědělství, je ošetřena paskalizací. Raw džus z ananasu pochází z Thajska, kde má ojedinělé přírodní podmínky vytváří ideální prostředí k pěstování kokosů té nejvyšší kvality. Na farmě nejsou používána žádná průmyslová hnojiva ani chemické pesticidy.

Ananasová kokosová voda
Trio kokosových vod od Wild & Coco

Proč pít kokosovou vodu? Kokosová voda nabízí nesčetné množství zdraví prospěšných účinků. Je ideálním zdrojem tekutin a energie a přijde vhod například po dlouhém cvičení nebo při hubnutí. Neobsahuje žádné chemikálie a má nízký obsah cukru.

Ananasová kokosová voda
Wild & Coco produkty

Navíc má uklidňující a zvlhčující účinky pro kůži a zpomaluje její stárnutí. Také je ideální pro doplnění tekutin po kocovině.

Ananasová kokosová voda
Ananasová kokosová voda

Ananasová kokosová voda – zhodnocení

Ananasová kokosová voda je zajímavý, lehce sladký, nápoj od Wild & Coco. Samotnému mi chutná a cítím se po něm svěží. Vyzkoušejte a uvidíte:)

Líbilo se mi
  • kokosová voda hydratuje organismus
  • produkt ekologického zemědělství
  • lahvička bez BPA
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Raw kokosová voda s ananasovým džusem
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář