Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Raw kokosová voda s kávou [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Raw kokosová voda s kávou [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Raw kokosová voda s cold-brew kávou je pro mě takovým menším překvapením. Každé ráno piju bulletproof kávu a proto jsem si řekl, že vyzkouším i tuto kombinaci. V tomhle případě je káva kombinovaná s kokosovou vodou a v bulletproof kávě je to kombinace s máslem a MCT olejem, což je také speciální kokosový olej.

Raw kokosová voda s cold-brew kávou a moje zkušenost

Kombinovat sílu kokosu a kávy macerované za studena je pro mě vážně novinka. Ale proč ne? 🙂 Je to nápoj bez přidaných sladidel a skvěle povzbudí, když se potřebujete soustředit. Kokosová voda je produktem ekologického zemědělství, je ošetřena paskalizací a je šetrně zmražená v plastové lahvičce bez BPA. Kávová složka je cold-brew extrakt z kávy arabica a robusta.

raw kokosová voda s kávou
Tri kokosových vod od Wild & Coco

Tato kombinace vznikla metodou cold-brew, tzv. studeného vaření a jedná se o raw přípravu, protože při extrakci se směs nezahřívá. Vše probíhá za běžné pokojové teploty a káva tak má jedinečnou a osvěžující chuť.  

raw kokosová voda s kávou
Produkty Wild & Coco

Tento nápoj nejen dokonale povzbudí, ale zároveň i hydratuje díky vysokému podílu kokosové vody. Je to skvělá kombinace pro začátek dne, kdy potřebujete nakopnout. Kokosová voda tomu přidává lehce sladkou chuť, možná více, než byste čekali.

raw kokosová voda s kávou

Mix neobsahuje běžný cukr, ale jen přirozené cukry kokosové vody. Káva není nijak doslazována, neobsahuje žádná umělá sladidla ani aditiva. Kávová zrna používaná pro výrobu kávy jsou důkladně vybírána s ohledem na kvalitu, chuť i vůni a nakupována přímo od původních pěstitelů.

Raw kokosová voda s cold-brew kávou – zhodnocení

Za mě je toto povedený “experiment”:) Sám Filip Říha říká, že káva vznikla tak, že si hráli. Takže já jsem spokojený a příjemně překvapený.

Líbilo se mi
  • zajímavá kombinace kávy a kokosové vody
  • bez přidaných sladidel
  • lahvička bez BPA
Nelíbilo se mi
  • vše ok

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Raw kokosová voda s cold-brew kávou
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář