Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Raw kokosová voda Simply Pure

Wild & Coco recenze: Raw kokosová voda Simply Pure

by Radek
0 komentářů

Raw kokosová voda Simply Pure od Wild & Coco je ingredience, kterou nejvíce používám pro výrobu domácího kokosového jogurtu. Nedám na ni dopustit, protože skvěle hydratuje organismus. Při výrobě tato kokosová voda prošla nanofiltrací a paskalizací. Díky tomu má trvanlivost až 2 měsíce.

Raw kokosová voda Simply Pure a moje zkušenost

Tato kokosová voda je produktem ekologického zemědělství. Můžete ji bez obav skladovat v lednici. Dlouho si zachovává chuť jako z právě utrženého kokosu. Má lehce růžovou barvu a když jsem zjišťoval proč, tak jsem zjistil, že je to běžný jev. Při paskalizaci totiž dochází k narušení struktury antioxidantů a ty pak jinak odrážejí světlo. U paskalizovaných vod k tomu dochází častěji, ale i u panenské kokosové vody se ale pár takových najde.

Jak jsem už psal výše, tak v lednici vydrží i dva měsíce dní a zamražená až několik měsíců.

Raw kokosová voda Simply Pure
Ananasová a Simply Pure kokosová voda od Wild & Coco

Kokosová voda je čirá tekutina nacházející se ve středu mladých zelených kokosů než začnou tvořit bílou dužinu. Také neobsahuje žádný tuk. Když kokos uzraje, je hnědý a z bílé dužiny pak lze vyrobit kokosové mléko nebo olej. Mladá kokosová voda je z kokosu, který zraje na stromě 5-7 měsíců.

Raw kokosová voda Simply Pure
Trio kokosových vod od Wild & Coco

Když zelený kokos postupně zraje, začíná být voda kalná a objevuje se olejnatá chuť a zápach. Kokosová voda je již dlouho populárním nápojem v tropech. Prodává se čerstvá nebo balená.

Raw kokosová voda Simply Pure
Raw kokosová voda od Wild & Coco

Raw kokosová voda Simply Pure – zhodnocení

Tahle kokosová voda je pro mě cenná hlavně proto, že je nezbytnou součástí domácího kokosového jogurtu, který připravuji každý týden. Takže pro mě je to pomocník, na kterého nedám dopustit!

Líbilo se mi
  • nezbytná ingredience pro výrobu kokosového jogurtu
  • dlouhá trvanlivost
  • hydratuje organismus
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Raw kokosová voda Simply Pure
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář