Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Velký Yoguard Prebiotic [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Velký Yoguard Prebiotic [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Velký Yoguard Prebiotic je fermentovaný jogurt z mladého kokosu, kokosové vody a probiotik. Má jemně krémovitou strukturu a k tomu všemu parádní chuť. Je vhodný pro ty, kdo chtějí spojit příjemný chuťový zážitek s posílením střevní mikroflóry.

Yoguard Prebiotic a moje zkušenost

Tento jogurt znám a jím téměř rok a moje spokojenost je maximální. Nově začalo Wild & Coco dělat tyto jogurty s novými názvy i obaly. Před rokem se tento jogurt jmenoval Yoguard Natural a recenzi si můžete přečíst zde. Dnes se tato varianta jogurtu jmenuje Yoguard Prebiotic a silnější verze zase Yoguard Symbiotic (dříve Yoguard ULTRA).

yoguard prebiotic
Prebiotic kokosový jogurt od Wild & Coco

Uvnitř mladého kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky tomu má lahodnou jemně kyselou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl.

yoguard prebiotic
Kokosové jogurty a kefíry

Jogurt je možné koupit i v malé verzi, jak vidíte na obrázku níže. Ale podle mě to má cenu jen tehdy, pokud chcete napoprvé ochutnat. Pak už se kupovat jogurt v malém kelímku nevyplatí kupovat.

Sám si jogurt vyrábím doma pomocí ingrediencí, které jdou na eshopu Wild & Coco také koupit. Náklady na výrobu domácího kokosového jogurtu jsou pak zhruba poloviční oproti jogurtu hotovému.

yoguard prebiotic
Yoguard velký a malý

Yoguard obsahuje v každé skleničce přes 800 miliard probiotických kultur. Společně s prebiotickou vlákninou  “galactomannan”, která jim ve střevech poskytne optimální výživu.

Yoguard Prebiotic – zhodnocení

S tímto jogurtem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Byl prvním výrobkem, který jsem si na Wild & Coco objednal a nedám na něj dopustit. Má jen 3 základní ingredience a blahodárně působí na mikrobiom. Jeho chuť je skvělá, takže se vždy těším až si zase dám. Je to prostě jeden z mých nejoblíbenějších denních rituálů.

Líbilo se mi
  • vyrobený pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody
  • příjemný chuťový zážitek
  • posiluje střevní mikroflóru
  • bez cukru
  • bez laktózy
Nelíbilo se mi
  • jsem maximálně spokojený

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Yoguard Prebiotic velký
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář