Domovská stránka » Wild and Coco » Wild & Coco recenze: Yoguard Prebiotic v kelímku [zkušenost]

Wild & Coco recenze: Yoguard Prebiotic v kelímku [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Yoguard Prebiotic v kelímku jsem si objednal z toho důvodu, abych vyzkoušel, jak chutná. Mám totiž zkušenost jak s klasickým velkým Yoguardem Prebiotic, tak i se silnějším Yoguardem Symbiotic a také si doma vyrábím kokosový jogurt z kokosové dužina a kokosové vody.

Yoguard Prebiotic v kelímku a moje zkušenost

Tento malý jogurt je fermentovaný výrobek z mladého kokosu, s vysokou koncentrací probiotik a jemně krémovitou strukturou. Je vhodný pro ty, kdo chtějí spojit příjemný chuťový zážitek s posílením střevní mikroflóry.

Yoguard Prebiotic v kelímku
Duo Prebiotic jogurtů

Yoguard je alternativa jogurtu vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou jemně kyselou chuť.

Yoguard Prebiotic v kelímku
Jogurt v kelímku

Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl. Spojuje zážitek, každodenní rituál a zdraví.

Yoguard Prebiotic v kelímku
Kokosový jogurt

Yoguard Prebiotic v kelímku – zhodnocení

Složení tohoto jogurtu je BIO kokosová dužina z mladého kokosu, BIO kokosová voda z mladého kokosu, probiotika. Nic víc tam není:) Proto je to tak výborný jogurt, který můžu s klidem doporučit. I když asi ve větším balení.

Líbilo se mi
  • alternativa k běžným jogurtům
  • skvělá chuť
  • výborné pro mikroflóru
Nelíbilo se mi
  • Doporučuji kupovat větší balení

.

.

O společnosti Wild & Coco

Wild & Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

wild&coco

Zakladatelem Wild & Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild & Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild & Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild & Coco: Yoguard Prebiotic v kelímku
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář