Domovská stránka » Wild and Coco » Wild&Coco: Yoguard Natural – recenze
Wild&Coco: Yoguard Natural – recenze

Wild&Coco: Yoguard Natural – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

Před 3 měsíci mi kamarád doporučil Filipa Říhu, který z mladých kokosů vyrábí fermentované výrobky a mezi nimi i jogurty Yoguard. Kamarád mi je vychválil do nebes, že prý lepší jogurt nikdy nejedl. Že pomáhá mikrobiomu a že skvěle chutná. Protože se o svůj mikrobiom už nějakou dobu zajímám, tak jsem neváhal a musel jsem zjitit více.

Dostal jsem odkaz na facebookovou skupinu a začal prozkoumávat, o co vlastně jde a jaké má výhody tento jogurt začít kupovat. Bylo to v době, kdy jsem začal svou domácnost přestavovat na zero waste a jogurt, který Filip nazval Yoguard, mi do tohoto konceptu skvěle zapadal. Dodává jej totiž v litrových sklenicích a při přebírce nových jogurtů se staré sklenice vracejí.

Facebooková skupina Wild & Cultured

Ve facebookové skupině, která se nově jmenuje Wild & Cultured, jsem se dozvěděl, jak si jogurt vyrobit sám doma. To jsem hned zavrhnul, protože jsem si myslel, že se mi to nikdy nemůže povést. Svůj názor jsem po 2 měsících změnil, ale o tom někdy příště.

yoguard
Litrová sklenice s jogurtem Yoguard

Objednávka hotových jogurtů Yoguard

Naštěstí zde byla možnost si jogurt objednat už hotový. Takže přímo ve skupině jsem kliknul na objednávkový formulář a objednal si jogurt Yoguard a rovnou i kefír, který jsem běžně používal na smoothie. Distribuce těchto výrobků je pravidelně každých 14 dní, takže jsem si během 1 týdne mohl výrobky vyzvednout v prodejně Vitalvibe v Brně.

Instrukce, kterou jsem dostal byla jíst 3 velké lžičky ráno i večer. Takže jsem hned vyzkoušel. A musím říct, že chuť mě absolutně ohromila. Přesně, jak mi říkal kamarád. Jogurt prostě chutná jako šampaňské. Je to díky fermentaci a naprosto famózní chuti kokosu. Jím jej každý den a pokaždé si říkám, jak suprově chutná. Začal jsem jogurt i sám vyrábět. Přesný postup vám ukážu v nějakém dalším článku.

Tento jogurt můžu absolutně doporučit. Moc mi chutná a je to takový můj každodenní dezert:)

Kefír zdarma -> Objednávka se slevovým kódem “ecoblog”

Ke každé objednávce kokosových výrobků nebo balíčků můžete dostat kefír zdarma, pokud na konci objednávky zadáte slevový kód “ecoblog”. Celý postup, jak toto provést, naleznete na obrázcích níže.

wild&coco

V rekapitulaci objednávky uvidíte řádek “Máte slevový kód?” Na něj klikněte a objeví se prázdné políčko, kam zadáte slovo “ecoblog” – bez uvozovek.

wild&coco

Klikněte na tlačítko POUŽÍT a kód se aplikuje. Vy pak uvidíte kefír ve vaši objednávce. Bude tak cena 79,- Kč a níže sleva -79,- Kč. Takže jste získali kefír zdarma, gratuluji:)

wild&coco

Pokud vše nepůjde podle plánu (což si neumím představit), tak mi napište do komentářů níže.

O společnosti Wild&Coco

Wild&Coco je dalším mým love-brandem, jehož jogurty jím téměř každý den. Jedná se o společnost, která má skvělý přístup k zákazníkům a podniká srdcem. Je radost od nich nakupovat a poté si doma připravovat kokosový jogurt nebo kefír.

Zakladatelem Wild&Coco je Filip Říha. Kokos se stal součástí Filipova života potom, co měl nehodu na motorce v Thajsku. Nechtěl na operaci, proto nasadil přísnou kokosovou očistu a po dobu jednoho týdne žil jen na kokosové stravě. Díky tomu zjistil, jak blahodárné účinky má kokos na lidské tělo a rozhodnul se toto poznání šířit dál.

Proto založil Mladý kokos, který se později přejmenoval na Wild&Coco. A díky tomu, jsem se s kokosem seznámil i já sám. Dnes Wild&Coco prodává své kokosové produkty jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Wild&Coco: Yoguard Natural
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář