Domovská stránka » Vitalvibe – BIO a RAW love-brand a moje zkušenosti

Vitalvibe – BIO a RAW love-brand a moje zkušenosti

by Radek
Vitalvibe – BIO a RAW love-brand a moje zkušenosti

Vitalvibe je moje oblíbená prodejna BIO a RAW věcí. Rád v ní nakupuji a nechávám se inspirovat. Moc rád čtu jejich blog, kde čerpám velice cenné informace.

Harmonizujte tělo i ducha. Vitalvibe je cesta ke zdravému životnímu stylu

Zdravý životní styl je cílem mnoha z nás, avšak ne každý má dostatek odhodlání, které mu pomůže jeho cílů dosáhnout. Zdravý život by měl být založen na zdravé stravě. Když budete jíst zdravě, projeví se to navenek. Projeví se to na vašem těle i nastavení mysli. Dobré jídlo je zdrojem životní energie, která vás v životě žene dopředu. Možná si to nemusíme uvědomovat, ale náš potenciál dosahovat životních úspěchů má položen své základy už v tom, jak jíme.

vitalvibe

Komunita stejně smýšlejících lidí pomůže i vám

Abyste moli žít radostně, úspěšně a zdravě, je potřeba ke svému životu přistupovat zodpovědně. Kupovat jen ty potraviny a produkty, které vám přinesou do života jen to pozitivní. Díky tomu bude také vaše tělo silnější, nebudete pociťovat permanentní únavu a nemoci vás budou obcházet obloukem. To, jak jsme vnitřně nastavení, totiž ovlivňuje také naše tělo. V harmonii mysli, těla a zdravé stravy věří také lidé okolo Vitalvibe, ke kterým se můžete připojit i vy. Můžete se stát součástí komunity, která chce zlepšit svůj život od základů. Můžete si přečíst zajímavé články či recepty, které vám pomohou oprostit se od zajetých kolejí a naučit se žít jinak, lépe. Kromě toho se můžete účastnit:

  • Workshopů
  • Přednášek
  • Komunitních setkání

Vše je každopádně o postoji k životu, který může velmi snadno každý změnit, jen to chce jako u všeho věnovat tomu aspoň minimum úsilí. Nemusíte změnit přitom úplně všechno, vše je jen na vás. Někdy stačí malé zlepšení v jedné oblasti, které vede v konečném důsledku ke spokojenějšímu životu jako celku.

vitalvibe

Odbourejte ze stravy to špatné

Již jsme o tom hovořili, že začít je potřeba u jídla. Buďte vybíraví! Vědomě si vybírejte, co budete jíst. Jezte to, co vás nabíjí energií. Samo tělo vám totiž řekne, po kterých produktech mu není dobře. Nestravujte se ve fastfoodech, nejezte polotovary a podobná typicky nezdravá jídla. Omezte smažení či ohřívání v mikrovlnné troubě, nebo toto vše rovnou vypusťte. Nepijte alkohol, nekuřte a nepoužívejte ani jiné další návykové látky, které mají na naše zdraví velmi negativní dopad. Vyvarujte se rafinovanému cukru, geneticky modifikovaným potravinám a zbytečným stabilizátorům a dalším aditivům.

Zdravá strava je základ

Naopak se snažte vyhledávat BIO kvalitu nebo farmářské potraviny, kde se nepoužívá chemie. Zaměřte se potraviny, které v maximální míře zůstávají v původní podobě, tzv. RAW potraviny. Svou inspiraci na zdravou stravu lze hledat také na e-shopu Vitalvibe, kde si můžete vybrat okruh potravin pro to, co právě vyhledáváte. Může to být:

  • Zdraví
  • Sport
  • Chuť
  • Krása

Pokud vám jde o zdraví, mohou vás zajímat produkty obsahující přírodní vitamíny či produkty ze zelených potravin. Pro sportovní aktivitu se zase hodí třeba rostlinné proteiny. Máte mlsné jazýčky? Zkuste čistě přírodní pochoutky z RAW čokolády. O svůj zevnějšek zase můžete pečovat použitím esenciálních olejů, kokosového oleje apod.

Tělo a mysl

Jezte zdravě, ale také se věnujte svému tělu. Nemusíte se zničit v posilovně, to není cílem. Velmi dobré jsou ranní cviky, strečink nebo jóga aspoň několik minut denně. I to málo co v omezeném čase denně uděláte, vaše tělo ocení. Důležitá je pravidelnost. Pomůže i obyčejná chůze, zkuste proto jezdit méně autem. Najděte si čas na běh nebo jiný sport.

Myslete pozitivně. U každé situace si v životě sami rozhodujete, jak ji budete vnímat. Dobré rozpoložení je základ úspěchu. Pomůže také nehodnotit druhé podle domněnek a zbytečně se nezatěžovat věcmi, které nejsou podstatné. Naučte se uvědomit si propojení výživy, těla a mysli, nemusíte být dokonalí, to není nikdo. Vitalvibe životní styl je o tom, se ideálu v životě snažit přiblížit.

vitalvibe
Mapka prodejny Vitablvibe v Brně

Recenzované produkty od Vitalvibe

Pokud chcete nakoupit na Vitalvibe se slevou 7%, tak zde je celý postup popsán.