Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Dýňová semínka

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Dýňová semínka

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Dýňová semínka byla součástí mé první objednávky u Countrylife.

Jedná se totiž o moje super oblíbená semínka, která jím většinou spolu s dýňovou polévkou.

Používám je v kombinaci s dýňovým olejem a díky tomu se jedná o skutečnou pochoutku.

Dýňová semínka a moje zkušenost

Tyto semínka mají hnědo-zelenou barvu a chutnají po oříšcích. Sám je vetšinou používám do dýňové polévky, ale hodí se skvěle i do salátů nebo k pražení. A protože semínka nemají slupku, tak se i dají jíst jen tak.

dýňová semínka
Dýňová semínka od Countrylife

Jak je vidět na obrázcích okolo, semínka používám spolu s dýňovým olejem při přípravě polévky. Polévku posypu semínky jako ozdobu.

dýňová semínka
Dýňová polévka

Jdou ale použít na výrobu salátů, pro obohacení lze do zeleniny přidat pár semínek. Jsou také skvělé na pražení. Na oleji semínka můžete opražit a následně smíchat se solí. Skvěle chutnají i smíchaná s opraženými mandlemi.

dýňová semínka
Posyp ze semínek

Semínka se dají použít i jako ozdoba domácího pečiva. Stačí je před pečením nasypat na vytvarované těsto. Upražená jsou zase skvělou zdravou alternativou různých chipsů.

dýňová semínka
Ještě přidat dýňový olej a je to

Semínka z dýně obsahují velké množství minerálů včetně fosforu, hořčíku, manganu, železa a mědi. Jsou také bohaté na zinek, což je přirozená ochrana před osteoporózou.

dýňová semínka
Hotová dýňová polévka

Dýňová semínka – zhodnocení

Jak jsem už zmínil na začátku, tak tato semínka mám opravdu moc rád. Nedám na ně dopustit a kdykoliv můžu, tak je po malých dávkách chroupu.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Dýňová semínka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Dýňová semínka

Podobné články

Zanechte komentář