Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta PLZEŇ – TOP 12 (recenze)✅

✅ Krabičková dieta PLZEŇ – TOP 12 (recenze)✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v Plzni?

Na Ecoblogu jsem jich testoval více jak 10.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta PLZEŇ


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v PLZNI

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

NutritionPro

NutritionPro

Celkové hodnocení: 4.9/5

Krabičková dieta NutritionPro zaměstnává jen ty nejlepší kuchaře, kteří při výrobě jednotlivých jídel používají moderní výrobní plochu a nejmodernější technologie pro šetrné zpracování surovin.

Mačingová

Antónia Mačingová

Celkové hodnocení: 4.8/5

Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

NUTRITION PRO

Krabičková dieta Nutrition Pro

Hubnout nemusí být věda, když vyřešíte podstatu celé věci a tou je jídlo. Jenže připravit si pokaždé čerstvé, chutné a nutričně vyvážené jídlo nejen na každý den, ale také po celý den, je dost těžké.

Zvlášť, pokud to musíte skloubit s vašimi dalšími povinnostmi.

Odpovědí, jak to celé dát dohromady, je krabičková dieta NUTRITION PRO, která dováží krabičky na celý den (nebo podle toho, jak to nastavíte) v Praze a Kladně. 

Krabičková dieta Nutrition Pro

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • HUBNOUCÍ PROGRAM
 • NABÍRACÍ PROGRAM
 • UDRŽOVACÍ PROGRAM
 • OBĚD + VEČEŘE

Programy lze individuálně nastavit, a to na základě konzultace s výživovým poradcem i podle toho, zda chcete odebírat pět jídel denně nebo vám budou stačit jen 3 jídla denně. Nastavit si můžete také to, zda budete krabičky odebírat jen pět dní v týdnu (od pondělí do pátku) nebo si k nim přiberete i sobotu. Krabičková dieta NUTRITION PRO nabízí velmi flexibilní dopravu po Praze a dvouhodinová časová rozvážecí okna. Společnost nabízí i možnost změnit si adresu doručení, a  to v den rozvozu vždy do 15:00 hodin.

Krabičková dieta Nutrition Pro

K dispozici je i odběrné místo v centru Prahy, kde si můžete vaše krabičky pohodlně vyzvednout. Cena jednotlivých krabiček se odvíjí podle individuálního nastavení. Nutrition Pro má na webu skvělou kalkulačku, podle které si může zájemce o krabičkovou dietu spočítat svou cenu podle zvoleného programu a jeho délky.

Jaké jsou výhody a nevýhody Nutrition Pro?

K velkým výhodám patří:

 • individuální přístup a flexibilita
 • příjemně řešený a přehledný web

Jako nevýhodu lze vidět:

 • doručení jen v Praze a nově také v Kladně
 • jídla nelze připravit na neděli
Krabičková dieta Nutrition Pro

Reference zákazníků Nutrition Pro

Hana

Krabičky Nutrition Pro nabízejí opravdu velké porce, až jsem se někdy dělila se synem. Doporučuji.

Renata

Jídlo z krabiček Nutrition Pro je velmi dobré a navíc mi odpadají starosti o to, co budu každý den vařit.

Kristýna

Krabičky mě zachraňovaly během home officů, když jsem měla spoustu práce, ale nechtělo se mi nikam chodit ani nic připravovat. Doporučuji.

Antónia Mačingová

Krabičková dieta Antónia Mačingová

Představte si, že jídlo, které běžně používáte, lze sestavit do receptů, které vám v rámci pravidelné stravy přinesou řadu zdravotních benefitů. Zharmonizovat váš organismus vám pomůže krabičková dieta Macingovarozvoz.cz, která jako jediná v České a na Slovensku vlastní certifikaci přímo od výživové terapeutky Antónie Mačingové. Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Tato krabičková dieta rozváží krabičky do většiny míst v České republice (působí také na Slovensku). Jedná se vždy o 28denní režim. Po tuto dobu se stravujete krabičkami této firmy. Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od ostatních podobných firem nabízí tato stravování i přes víkendy. Denně nabízí pokaždé čerstvé jídlo (na den dopředu). Výjimku tvoří víkendy, na které jídlo dostanete s předstihem už ve čtvrtek. Jídlo je však speciálně baleno tak, aby vždy zůstalo čerstvé.

Vybírat můžete z těchto programů:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Fitness program -  stravování pro sportovce
 • Bez masa
 • Schůdková metoda 365 (celoroční udržovací stravování),
 • Stravování dle Antónie Mačingové.

Každý program si můžete individuálně nastavit. Záleží na vás, zda si vyberete tříchodové nebo pětichodové menu či program s víkendy nebo bez víkendů. Cena závisí na zvoleném programu, jeho individuálním nastavení a délce.

Výhody a nevýhody krabiček Mačingová

 • velkou výhodou tohoto programu je certifikace od Antónie Mačingové, kterou nevlastní jen tak někdo,
 • dalším plusem je pak nabídka jídel i přes celý víkend (jídlo na víkend dostanete ve čtvrtek).

Nevýhodou může být: 

 • pro někoho vyšší cena (ne vyšší než ostatní nabídka krabičkových diet),
 • každému nemusí vyhovovat nastavení programu na 20 nebo 28 dní.

Reference zákazníků krabiček Mačingová

Martina

Krabičková dieta mi vyhovuje z toho důvodu, že se o nic víc nemusím starat. Soustředím se pouze na práci a péči o moji postavu. Nemusím vařit ani nakupovat a jídlo mám i o víkendech.

Vlasta

Ke krabičkové dietě jsem se uchýlila, protože jsem chtěla mít v rukou to, co jím. A to se povedlo.

Viktor

Krabičková dieta mi pomohla nastartovat hubnoucí proces. Už jsem se konečně přestal motat v tom, co je správné, abych jedl. Zkrátka jsem se nemusel o nic starat. Později jsem do režimu zařadil i pohyb.

Fit krabičky

Krabičková dieta Fit krabičky

Jídlo, jeho kvalita, složení a pravidelnost ve velké míře ovlivňuje to, jak zvládáme den a jak se přitom cítíme. Každodenní časový pres nám ale kolikrát nedovolí, abychom se na jídlo, jeho složení a pravidelnost více zaměřili. Potom buďto hladovíme nebo se naše pozornost stáčí ke zdrojům rychlé energie. Pak tloustneme, jsme roztržití a náš organismus nemá potřebné živiny. 

Přitom řešením nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, by mohla být krabičková dieta Fit krabičky, která nabízí hubnoucí i udržovací programy pro muže a ženy. Krabičková dieta Fit krabičky je určena především zájemcům z Plzně a okolí. Do oblasti rozvozu spadají Nýřady, Stod, Dobřany, Přeštice, Blovice, Spálené poříčí, Rokycany, Třemošná, Kaznějov a Všeruby.

Společnost Fit krabičky nabízí jídla pro pracovní týden od pondělí do pátku s rozvozovými dny v neděli (obdržíte krabičky na pondělí a úterý), v úterý (obdržíte krabičky na středu a čtvrtek) a ve čtvrtek (obdržíte krabičky na pátek).

Vybrat si můžete z programů:

 • ŽENY SLIM (hubnoucí program)
 • MUŽI SLIM (hubnoucí program)
 • ŽENY FIT (udržovací program)
 • MUŽI FIT (udržovací program)

Každý z těchto programů si lze upravit na míru, a to tak, že zvolíte jeho délku na 5, 20 až 40 dní. Programy lze na žádost také upravit pro vegetariány nebo do bezlepkové a bezlaktózové verze. Cena krabičkové diety Fit krabičky se odvíjí podle zvoleného programu a jeho verze. Například v programu ŽENY SLIM od 355 Kč/den. Ceny jsou velice podobné. Čím delší program máte, tím je cena za den nižší.

Výhody a nevýhody Fit krabiček

K výhodám krabičkové diety Fit krabičky patří:

 • nabídka hubnoucí i udržovací verze diety,
 • možnost individuálních úprav.

K nevýhodám pak patří:

 • nabídka jídel jen pro dny od pondělí do pátku,
 • rozvoz jen pro Plzeň a okolí a jen 3x týdně (jídla nejsou pokaždé čerstvě připravená).  

Reference zákazníků Fit krabiček

Mirka Záleská

Díky Fit krabičkám jsem za 3 měsíce zhubla už 12 kilogramů, což je neuvěřitelné. Na jiné jídlo si přes den ani nevzpomenu.

Vladimír

Stravování s Fit krabičkami jsem si zvolil z toho důvodu, že jsem často pracovně vytížený a připravovat jídlo doma bylo pro mě vždy velmi stresující. Teď už se starám jen o to, abych měl vždy krabičky objednané na několik týdnů dopředu.

Ivana

Fit krabičky mě mile překvapily v tom, že dieta nemusí být jen o chroupání zeleniny. Díky krabičkám jsem sytá a na jídlo mimo ně si ani nevzpomenu. Kila jdou krásně dolů, a za mě tedy spokojenost.

ADIFIT krabičky 

Krabičková dieta adifit

Krabičkové diety šetří čas, vaši energii i peněženku. Mohou vám pomoct shodit nadbytečná kila nebo si udržet váhu. Jsou tady od toho, aby vám nekručelo v břiše, abyste nemuseli nic řešit a připravovat. V případě krabičkové diety od ADIFIT je jen na vás, zda si zvolíte celodenní stravování nebo si vyberete jen formu obědů a svačin do práce. Každopádně s plným břichem se denní nálož starostí a povinností snáší podstatně lépe.

Krabičková dieta ADIFIT je určená zájemcům z Prahy, Plzně a okolí. V případě Plzně si můžete svou denní dávku jídla vyzvednout osobně na výdejním místě. Adifit vám čerstvé jídlo doručí vždy dva dny dopředu. Vy si můžete zvolit, zda chcete večerní nebo ranní rozvoz.

Vybrat si můžete z programů:

 • ÚČINNÉ HUBNUTÍ pro ženy a muže,
 • AKTIVNÍ ŽIVOT pro ženy a muže,
 • ZDRAVÉ MINIMUM pro ženy a muže,
 • CHUTNÉ OBĚDY A SVAČINY DO ZAMĚSTNÁNÍ.

Programy mají různé verze, ze kterých si lze vybrat, stejně tak budete vybírat délku trvání programu a variantu se sobotami/bez sobot. Cena krabičkové diety Adifit se různí podle délky trvání a zvoleného programu. Například program účinné hubnutí (5 porcí denně) lze koupit už od 395 Kč/den. Aktivní život je pak v nabídce od 410 Kč/den.

Výhody a nevýhody krabičkové diety Adifit

Mezi výhody patří:

 • nabídka více programů,
 • možnost jejich individuálního nastavení.

Jako nevýhodu můžete vnímat:

 • omezenou nabídku rozvozů,
 • rozvoz jídel dva dny dopředu.

Reference zákazníků krabičkové diety Adifit

Matěj

Díky krabičkové dietě je můj hektický život lépe zvladatelný. Už se necpu nabídkou z kantýn a bufetů, nýbrž mám vždy po ruce své krabičky, na které už nedám dopustit.

Andrea

Díky krabičkám mám dokonalý přehled o tom, co sním a kolik toho sním. Kila jdou dolů a já stihnu více pracovních projektů než předtím, když jsem složitě vymýšlela, co si dám.

Vladimír

Krabičkám jsem zpočátku nevěřil, ale musím říct, že opravdu fungují. Je to sice trošku dražší, ale za ten klid to opravdu stojí.

LUCKY krabičky

Krabičková dieta Lucky krabičky

Ačkoliv se to označuje jako krabičková dieta, ne pokaždé musí jít o shazování přebytečných kil. Také Lucky krabičky o sobě tvrdí, že nejsou dietou, nýbrž způsobem života. Objednat si je můžete například tehdy, když si chcete zajistit plnohodnotné jídlo po celý den.

O nákupy ani o vaření už se starat nemusíte. Lucky krabičky jsou krabičkovou dietou určenou pro Plzeň a blízké okolí. Lucky krabičky vaří každý den vždy čerstvá jídla a vybrat si můžete z řady programů.

Lucky krabičky nabízí tyto programy:

 • Redukční program pro ženy
 • Redukční program pro muže
 • Fit program pro ženy (takzvaný udržovací)
 • Fit program pro muže

Výše zmíněné programy je možné ještě individuálně nastavit podle toho, zda máte zájem o pět porcí jídla denně, nebo si vystačíte s programem bez svačin. Cena Lucky krabiček závisí na nastaveném programu. U žen je to 250 až 320 Kč/den. U mužů je to 280 až 370 Kč za den. Minimální délka programu je 20 dní.

Výhody a nevýhody Lucky krabiček

K výhodám Lucky krabiček patří:

 • pestrá nabídka jídel, která se neopakují,
 • výběr z mnoha programů – redukční i udržovací.

Jako nevýhodu lze vidět:

 • chybějící nabídka vegetariánských a jiných verzí pro strávníky s omezením (bez lepku, bez laktózy...),
 • rozvoz jen pro Plzeň a blízké okolí.

Reference zákazníků Lucky krabiček

Eva

Lucky krabičky jsou mojí druhou krabičkovou dietou a teď už vím, že u nich zůstanu. Díky nim jsem totiž za necelý rok shodila 29 kilogramů a z velikosti XL jsem přešla na S. Děkuji

Kristýna

Lucky krabičky mají výbornou chuť, jsou cenově výhodné a pro mě snadno dostupné. Nemám potřebu kupovat nic jiného a jelikož bydlím sama, nemám další náklady na stravování.

Marcela

Jídlo z Lucky krabiček je vždy čerstvé a domluva perfektní. Díky krabičkám jím pravidelně a kila navíc jdou postupně domů.

FIT OÁZA Martina

Krabičková dieta Fit Oáza Martina

Někdy je boj s kily navíc urputný a marný. Když ale pochopíte důvody, kvůli kterým možná přibíráte, půjde shazování přebytečných kil jako po másle. Jedním z klíčových faktorů je pravidelná strava. Té vás mohou naučit krabičky od FIT OAZA MARTINA. Pravidelné jídlo zajišťuje pocit sytosti a eliminuje mlsání a ujídání bokem.

Dietní krabičky od FIT OAZA MARTINA rozvážejí čerstvé jídlo vždy den dopředu, a to v oblasti Plzně a okolí. Jídla můžete využívat od pondělí do pátku v rámci různých programů. Programy jsou sestavy na míru pro ženy a muže a zohledňují množství přijatých kalorií, které se u mužů a žen liší.

Krabičky FIT OAZA MARTINA nabízejí:

 • Celodenní menu (5 jídel denně – snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře),
 • Hlavní menu (3 jídla denně – snídaně, oběd a večeře),
 • Dopolední menu (3 jídla denně – snídaně, svačina a večeře).

Ceny závisí na zvoleném menu. Čím delší program máte, tím levněji jídlo na den vychází. Za jeden den ženy zaplatí přibližně částku od 240 až 320 Kč. Muži pak částku mezi 280 až 380 Kč. 

Výhody a nevýhody krabiček od FIT OÁZA Martina

K výhodám těchto krabiček patří:

 • variabilita jednotlivých programů
 • každý den čerstvá jídla

Jako nevýhodu pak lze vidět:

 • doručování jen pro Plzeň a okolí
 • chybí nabídka pro strávníky s omezením (vegetariánská, bezlepková nebo bezlaktózová jídla)

Reference zákazníků FIT OÁZA Martina

Martina

Ke krabičkám od FIT OAZA MARTINA jsem se vrátila už několikrát. Vždy se cítím mnohem lépe a zhubnu kila navíc.

Jana

Musím říct, že v případě krabiček od FIT OAZA MARTINA jsem narazila na absolutní špičku v dodavatelích. Krabičky jsou chutné, pokaždé jiné a vždy čerstvé. Doporučuji

Vlasta

Krabičky výborné, jídlo chutné. Pokaždé mohu objevovat nové a nové suroviny. To by se mi při mém běžném nakupování opravdu nestalo.

Krabičková dieta Plzeň

Krabičková dieta Plzeň

Předpokladem pro zdravý životní styl a hubnutí je zdravá a vyvážená strava. Tu vám pro každý den může zprostředkovat Krabičková dieta Plzeň, u které je čerstvost, kvalita a rozmanitost na prvním místě. Krabičková dieta Plzeň může být vaším prvním krokem k hezčí postavě i k pohodovějšímu stylu života.

Krabičkovou dietu Plzeň si mohou objednat zájemci s Plzně a blízkého okolí, kde jídla doručuje. Rozvoz je zdarma a platíte jen za jídlo. Jídla pro každý den si můžete vybírat hned z několika programů, a to:

 • Dieta 5000 kJ
 • Dieta 6000 kJ
 • Dieta 7000 kJ
 • Dieta 8000 kJ
 • Dieta 10000 kJ
 • Bezlepková dieta

U každého programu lze individuálně nastavit délku, vybrat verzi se sobotami/bez sobot a využít zkušební týden. Čím déle Krabičkovou dietu Plzeň využíváte, tím levněji jídlo na den vyjde. Krabičková dieta Plzeň rozváží čerstvá jídla na konkrétní den vždy den dopředu, a to na dobu od pondělí do soboty. Cena se váže na nastavení určitého programu od 339 Kč/den.

Výhody a nevýhody Krabičkové diety Plzeň

Výhodou těchto krabiček je:

 • široký výběr programů a jejich možnost individuálního nastavení,
 • příprava jídel i na sobotu, což není u jiných společností pravidlem.

Mezi nevýhody patří:

 • doručení jen pro Plzeň a okolí,
 • chybí nabídka pro vegetariány.

Reference zákazníků Krabičkové diety Plzeň

Andrea

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože při mém hektickém stylu života nemusím nakupovat ani stát u plotny. Přesto jsem najedená a v psychicky v pohodě.

Luděk

Jsou to moje první krabičky, ale vědomí, že mi pokaždé někdo připraví jídlo, je tak osvobozující!

Alan

S krabičkovou dietou hubnu pokaždé, i když se nehlídám a kila jdou krásně dolů. Ani bych to dietou nenazval.

DietaFit

Krabičková dieta DietaFit

Jíst pravidelně, zdravě a pestře, to nemusí být úkolem pro vás, nýbrž pro krabičkovou dietu DietaFit, která vám jídlo čerstvě a chutně připraví pro každý váš den. DietaFit nabízí nutričně vyváženou stravu.

Díky ní a pravidelnosti ve stravování můžete docílit žádaného úbytku kilogramů. DietaFit funguje prozatím jen v Olomouckém, Moravskoslezském a Plzeňském kraji. Tato firma má však v plánu expandovat i do dalších krajů.

Vybírat můžete z řady programů:

 • FIT (pětichodové menu, které je vhodné k redukci váhy i dlouhodobému zdravému životnímu stylu),
 • FIT OFFICE (3 chodové menu vhodné pro pracovní den),
 • VEGETARIAN (5 chodové menu upravené pro vegetariány),
 • LOW CARB HF (3 chodové menu + bezlepková varianta),
 • SLOW CARB (5 chodové menu s omezeným příjmem sacharidů),
 • KETO (5 chodové menu, které se zaměřuje na vysoký příjem bílkovin a vyřazení sacharidů).

Krabičková dieta DietaFit rozváží vždy čerstvá jídla den dopředu. Cena se odvíjí v závislosti na zvoleném programu, jeho úpravách i na délce celého programu.

Výhody a nevýhody DietyFit

 • k výhodám patří široká nabídka programů, ze které si určitě vyberete každý
 • výhodný je i dovoz jídel vždy den dopředu
 •  nevýhodou je působnost pouze ve třech krajích (firma hodlá rozvážet i jinde)
 • mínusem může být i vyšší cena krabičkové diety (myšleno obecně, zejména tehdy, pokud kromě krabičkové diety ještě musíte nakupovat a vařit pro zbytek rodiny)

Reference zákazníků DietyFit

Adriana

Oceňuji úlevu od každodenního vymýšlení jídel a nakupování. Pořád je to pro mě ale dost vysoká cena za stravování. Proto využívám jen nárazově pro shození přebytečných kil.

Josef

Krabičky jsou chutné a můj stravovací režim je díky nim pravidelný.

Alena

Krabičky využívám do práce, kdy nemusím vymýšlet svačiny ani obědy a mohu se plně soustředit na mé projekty.

FiT strava

Krabičková dieta FiT strava

Dietní krabičky FiT strava vám pomůže zhubnout a cítit se lépe. Funguje jako řada podobných služeb nabízejících jídlo do krabiček. FiT strava funguje na trhu už přes deset let, což svědčí o profesionalitě a zkušenostech, které může nabídnout. Dietní krabičky FiT strava fungují ve dvou základních režimech, a to Hubnutí a Zdravá linie. Můžete s nimi tedy účinně shazovat přebytečné kilogramy nebo si držet váhu. Dietní krabičky FiT strava nabízejí rozvoz v Plzni, Praze a blízkém okolí těchto měst.

V Praze a Plzni nabízí služba večerní rozvoz, v Plzni je pak možné krabičky obdržet i ráno. Krabičky s jídlem jsou připravené vždy čerstvé a podle receptů výživových specialistů. Zájemce o tento způsob stravování obdrží své krabičky s jídlem vždy na dva dny dopředu. Jejich speciální obal zajistí, že jídlo bude vždy čerstvé.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Dámy 5000 kJ
 • Dámy 6000 kJ
 • Dámy/Páni 7000 kJ
 • Dámy/Páni 8000 kJ
 • Páni 10000 kJ

V případě potřeby je možné nahrazení nebo vynechání určité potraviny. Krabičky nabízejí variantu se sobotami nebo bez sobot. Cena se odvíjí na zvoleném programu, jeho úpravách a délce programu. Délku dietních krabiček lze zvolit na 5 až 24 dní.

Výhody a nevýhody FiT stravy

K výhodám dietních krabiček FiT strava patří:

 • široká nabídka programů
 • odborný dohled výživového specialisty v ceně programu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu, Plzeň a blízké okolí
 • obecně vyšší cena krabičkové diety

Reference zákazníků FiT stravy

Ilona

Krabičky Fit strava jsem vyzkoušela a rozhodně nelituji. Cítím se mnohem lépe a rozhodně jsem více soustředěná na práci, když nemusím řešit, co budu vařit.

Jana

Jídla od FiT stravy jsou velice dobrá, a proto nemám pocit, že bych držela nějakou dietu. Určitě se budu ke krabičkám vracet opakovaně.

Marcela

Díky FiT stravě jsem za pár měsíců pozvolna zhubla 8 kilogramů a váhu si dlouhodobě držím. Některá jídla mi chutnají méně, ale to je zcela přirozené.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Fit and Health

Krabičková dieta Fit and Health

Dietní krabičky nemusí být jen o hubnutí, přesto s nimi lze shodit pěknou řádku kilogramů. Dietní krabičky jsou však i o pravidelném stravování a lásce k jídlu. Také dietní krabičky Fit and Health jsou důkazem toho, že při změně režimu nemusíte hladovět, právě naopak si pochutnáte tak, jako nikdy.

Bohužel se chutné krabičky Fit and Health soustřeďují jen na Prahu, Plzeň, Karlovy Vary, Děčín, Most, Chomutov a velmi blízké okolí. Nabízí ale široký výběr programů, ze kterého si vybere opravdu každý, ať chce zhubnout, váhu si udržet nebo jen neřešit vaření, nakupování a počítání kalorií.

Na výběr jsou konkrétně tyto programy:

 • LUNCH BOX (nabídka pouze oběda)
 • STARTER BOX (oběd + večeře)
 • OFFICE BOX (snídaně + oběd)
 • BALANCE (snídaně + oběd + večeře)
 • DIET PLAN (celodenní stravování)
 • SLIM FIT (celodenní stravování)
 • LOW CARB (snídaně + oběd + večeře)
 • LOW CARB 2 (snídaně + oběd + večeře)
 • FIT DAY (snídaně + oběd + večeře)
 • SUPER FIT (celodenní stravování)
 • STAY FIT (celodenní stravování)
 • GROW UP (celodenní stravování)
 • LOW CARB 1 (snídaně + oběd + večeře)

Programy se odlišují počtem kalorií a cílem, kterého chcete jejich dodržováním dosáhnout. Společnost nabízí jídla od pondělí do soboty. Jejich cena závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení, už od 401 Kč na celý den.

Výhody a nevýhody Fit and Health krabiček

K výhodám patří:

 • opravdu široká nabídka programů, ze které si vyberete podle představ
 • nabídka jídel i na sobotu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz jen v určitých místech, nepokrytí celé ČR
 • špatná orientace ve velkém výčtu programů

Reference zákazníků Fit and Health krabiček

Kateřina

S krabičkami Fit and Health se stravuji už nějakou dobu a musím je doporučit. Jídlo je čersTvé, pestré, krásně naaranžované a k tomu velmi chutné.

Andrea

Díky krabičkám Fit and Health jsem za 14 dní pozvolna zhubla 2,5 kilogramu, aniž bych měla pocit, že se nějak omezuji.

Lucie

Jídlo skvělé a komunikace ohledně dovozu fantastická. Vřele doporučuji.

Nejlepší krabičková dieta PLZEŇ


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta PLZEŇ


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v Plzni
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář