Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta PRAHA – TOP 21 (recenze)✅

✅ Krabičková dieta PRAHA – TOP 21 (recenze)✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v Praze?

Na Ecoblogu jsem jich testoval více jak 20.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta PRAHA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v PRAZE

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

NutritionPro

NutritionPro

Celkové hodnocení: 4.9/5

Krabičková dieta NutritionPro zaměstnává jen ty nejlepší kuchaře, kteří při výrobě jednotlivých jídel používají moderní výrobní plochu a nejmodernější technologie pro šetrné zpracování surovin.

Nutric Bistro

Nutric Bistro

Celkové hodnocení: 4.8/5

V každém programu si můžete vybrat základní variantu, a to 3 jídla denně (snídaně, oběd, večeře) nebo variantu jen 2 jídla denně. Jídlo vám firma doveze, nebo si jej můžete vyzvednout na jednom z výdejním míst. 

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

NUTRITION PRO

Krabičková dieta Nutrition Pro

Hubnout nemusí být věda, když vyřešíte podstatu celé věci a tou je jídlo. Jenže připravit si pokaždé čerstvé, chutné a nutričně vyvážené jídlo nejen na každý den, ale také po celý den, je dost těžké.

Zvlášť, pokud to musíte skloubit s vašimi dalšími povinnostmi.

Odpovědí, jak to celé dát dohromady, je krabičková dieta NUTRITION PRO, která dováží krabičky na celý den (nebo podle toho, jak to nastavíte) v Praze a Kladně. 

Krabičková dieta Nutrition Pro

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • HUBNOUCÍ PROGRAM
 • NABÍRACÍ PROGRAM
 • UDRŽOVACÍ PROGRAM
 • OBĚD + VEČEŘE

Programy lze individuálně nastavit, a to na základě konzultace s výživovým poradcem i podle toho, zda chcete odebírat pět jídel denně nebo vám budou stačit jen 3 jídla denně. Nastavit si můžete také to, zda budete krabičky odebírat jen pět dní v týdnu (od pondělí do pátku) nebo si k nim přiberete i sobotu. Krabičková dieta NUTRITION PRO nabízí velmi flexibilní dopravu po Praze a dvouhodinová časová rozvážecí okna. Společnost nabízí i možnost změnit si adresu doručení, a  to v den rozvozu vždy do 15:00 hodin.

Krabičková dieta Nutrition Pro

K dispozici je i odběrné místo v centru Prahy, kde si můžete vaše krabičky pohodlně vyzvednout. Cena jednotlivých krabiček se odvíjí podle individuálního nastavení. Nutrition Pro má na webu skvělou kalkulačku, podle které si může zájemce o krabičkovou dietu spočítat svou cenu podle zvoleného programu a jeho délky.

Jaké jsou výhody a nevýhody Nutrition Pro?

K velkým výhodám patří:

 • individuální přístup a flexibilita
 • příjemně řešený a přehledný web

Jako nevýhodu lze vidět:

 • doručení jen v Praze a nově také v Kladně
 • jídla nelze připravit na neděli
Krabičková dieta Nutrition Pro

Reference zákazníků Nutrition Pro

Hana

Krabičky Nutrition Pro nabízejí opravdu velké porce, až jsem se někdy dělila se synem. Doporučuji.

Renata

Jídlo z krabiček Nutrition Pro je velmi dobré a navíc mi odpadají starosti o to, co budu každý den vařit.

Kristýna

Krabičky mě zachraňovaly během home officů, když jsem měla spoustu práce, ale nechtělo se mi nikam chodit ani nic připravovat. Doporučuji.

Nutric Bistro

Krabičková dieta Nutric Bistro

Víte, že když vezmete stravování do svých rukou, obrátí se i ostatní aspekty vašeho života naruby v tom dobrém slova smyslu? Pravidelná a vyvážená strava dokáže zázraky. Je ale pochopitelné, že kvůli práci, dětem a rodině nemáte čas, abyste každý den jídla vážili nebo počítali jeho kalorie. Nutric Bistro to udělá za vás. Krabičky doručuje po Praze a jejím okolí.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • LowCarb jídelníček
 • Paleo Whole30 jídelníček
 • Fit jídelníček
 • KLASIK JÍDELNÍČEK (dočasně pozastaven)

(recenze Nutric Bistro je zde)

V každém programu si můžete vybrat základní variantu, a to 3 jídla denně (snídaně, oběd, večeře) nebo variantu jen 2 jídla denně. Jídlo vám firma doveze, nebo si jej můžete levněji vyzvednout na jednom z výdejním míst. Také si můžete nastavit různou délku programu. Platí, že čím déle krabičky odebíráte, tím jsou levnější.

Rozdíl 1 a 8 týdnů může za den udělat klidně i 150 Kč. Krabičky je možné objednat na dobu minimálně 4 týdny. Kratší dieta nemá kýžený efekt. Doprava je zpoplatněna, účtuje se jednorázově. Cena krabiček závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení.

Výhody a nevýhody Nutric Bistro

K výhodám patří:

 • nabídka specifických jídelníčků Paleo, LowCarb
 • možnost si program individuálně nastavit

Nevýhodou je:

 • rozvoz jen v Praze a okolí a je zpoplatněný
 • někomu nemusí vyhovovat jen tři jídla denně (svačinky tyto krabičky nenabízejí)

Reference zákazníků Nutric Bistro

Petr

Krabičky s manželkou objednáváme už 4 měsíce a trošku jsme pokaždé obměnili výběr. Nicméně pořád velká spokojenost. Bez pohybu a pocitu omezení jsem já sám dal dolů za měsíc krásných 4,5 kila.

Lucy

Za mě naprostá spokojenost. Jídlo vždy čerstvé, pestré a neopakuje se.

Iva

LowCarb jídelníček je perfektně vyladěný a dochucený a já si jen užívám předem připraveného jídla.

(recenze Nutric Bistro je zde)

Dieta v krabičce

Krabičková dieta - Dieta v krabičce

Žijete hekticky a na zdravý životní styl nezbývá čas ani prostor? Potom je potřeba se zastavit a na někoho hodit, když ne všechny vaše starosti a povinnosti, alespoň každodenní vaření. O váš dietní plán se může v Praze a ve Středočeském kraji postarat Dieta v krabičce.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • SLIM (5000 kJ, program vhodný spíše pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • SLIM FIT (7000 kJ, program vhodný pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • FIT (8000 kJ pro muže bez fyzické aktivity)
 • BALANCE (10 000 kJ pro muže s fyzickou aktivitou)

(recenze Diety v krabičce je zde)

Cena za krabičky závisí na zvoleném programu. Není možné brát jen část jídel v programu, vždy je nutné vzít program celý. Kombinovat lze nicméně délku doby, po kterou budete krabičky využívat, a to měsíc, dva měsíce nebo tři měsíce. Vybrat si můžete i z varianty bez sobot nebo se sobotami.

K dispozici je zkušební den krabiček nebo zkušební týden krabiček, kdy si vyzkoušíte, co všechno krabičky Dietavkrabicce.cz obnáší. Krabičky rozváží každý den vždy čerstvá jídla. Jídlo je možné si vyzvednout na řadě odběrných míst, a to buď večer nebo ráno v den konzumace.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta v krabičce

K výhodám patří:

 • širší nabídka programů,
 • jídlo i na sobotu s možností rozvozu nebo možností osobního vyzvednutí.

Nevýhodou je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu a Středočeský kraj
 • chybí nabídka pro vegetariány, nabídka bezlepkového menu, atd.

Reference zákazníků Dieta v krabičce

Jana B.

K dietě se vracím přibližně jednou ročně. To stačí, aby se dostavil kýžený úbytek váhy, například před létem.

Markéta H.

První měsíc, co krabičky konzumuji, jsem zhubla 6 kilogramů. Teď má váha stojí, ale v dietě hodlám pokračovat do dalšího úbytku.

Dana M.

Krabičky doporučuji, protože jsou jednoduše perfektní a chutné a ani s dopravou není žádný problém.

(recenze Diety v krabičce je zde)

Antónia Mačingová

Krabičková dieta Antónia Mačingová

Představte si, že jídlo, které běžně používáte, lze sestavit do receptů, které vám v rámci pravidelné stravy přinesou řadu zdravotních benefitů. Zharmonizovat váš organismus vám pomůže krabičková dieta Macingovarozvoz.cz, která jako jediná v České a na Slovensku vlastní certifikaci přímo od výživové terapeutky Antónie Mačingové. Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Tato krabičková dieta rozváží krabičky do většiny míst v České republice (působí také na Slovensku). Jedná se vždy o 28denní režim. Po tuto dobu se stravujete krabičkami této firmy. Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od ostatních podobných firem nabízí tato stravování i přes víkendy. Denně nabízí pokaždé čerstvé jídlo (na den dopředu). Výjimku tvoří víkendy, na které jídlo dostanete s předstihem už ve čtvrtek. Jídlo je však speciálně baleno tak, aby vždy zůstalo čerstvé.

Vybírat můžete z těchto programů:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Fitness program -  stravování pro sportovce
 • Bez masa
 • Schůdková metoda 365 (celoroční udržovací stravování),
 • Stravování dle Antónie Mačingové.

Každý program si můžete individuálně nastavit. Záleží na vás, zda si vyberete tříchodové nebo pětichodové menu či program s víkendy nebo bez víkendů. Cena závisí na zvoleném programu, jeho individuálním nastavení a délce.

Výhody a nevýhody krabiček Mačingová

 • velkou výhodou tohoto programu je certifikace od Antónie Mačingové, kterou nevlastní jen tak někdo,
 • dalším plusem je pak nabídka jídel i přes celý víkend (jídlo na víkend dostanete ve čtvrtek).

Nevýhodou může být: 

 • pro někoho vyšší cena (ne vyšší než ostatní nabídka krabičkových diet),
 • každému nemusí vyhovovat nastavení programu na 20 nebo 28 dní.

Reference zákazníků krabiček Mačingová

Martina

Krabičková dieta mi vyhovuje z toho důvodu, že se o nic víc nemusím starat. Soustředím se pouze na práci a péči o moji postavu. Nemusím vařit ani nakupovat a jídlo mám i o víkendech.

Vlasta

Ke krabičkové dietě jsem se uchýlila, protože jsem chtěla mít v rukou to, co jím. A to se povedlo.

Viktor

Krabičková dieta mi pomohla nastartovat hubnoucí proces. Už jsem se konečně přestal motat v tom, co je správné, abych jedl. Zkrátka jsem se nemusel o nic starat. Později jsem do režimu zařadil i pohyb.

FiT strava

Krabičková dieta FiT strava

Dietní krabičky FiT strava vám pomůže zhubnout a cítit se lépe. Funguje jako řada podobných služeb nabízejících jídlo do krabiček. FiT strava funguje na trhu už přes deset let, což svědčí o profesionalitě a zkušenostech, které může nabídnout. Dietní krabičky FiT strava fungují ve dvou základních režimech, a to Hubnutí a Zdravá linie. Můžete s nimi tedy účinně shazovat přebytečné kilogramy nebo si držet váhu. Dietní krabičky FiT strava nabízejí rozvoz v Plzni, Praze a blízkém okolí těchto měst.

V Praze a Plzni nabízí služba večerní rozvoz, v Plzni je pak možné krabičky obdržet i ráno. Krabičky s jídlem jsou připravené vždy čerstvé a podle receptů výživových specialistů. Zájemce o tento způsob stravování obdrží své krabičky s jídlem vždy na dva dny dopředu. Jejich speciální obal zajistí, že jídlo bude vždy čerstvé.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Dámy 5000 kJ
 • Dámy 6000 kJ
 • Dámy/Páni 7000 kJ
 • Dámy/Páni 8000 kJ
 • Páni 10000 kJ

V případě potřeby je možné nahrazení nebo vynechání určité potraviny. Krabičky nabízejí variantu se sobotami nebo bez sobot. Cena se odvíjí na zvoleném programu, jeho úpravách a délce programu. Délku dietních krabiček lze zvolit na 5 až 24 dní.

Výhody a nevýhody FiT stravy

K výhodám dietních krabiček FiT strava patří:

 • široká nabídka programů
 • odborný dohled výživového specialisty v ceně programu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu, Plzeň a blízké okolí
 • obecně vyšší cena krabičkové diety

Reference zákazníků FiT stravy

Ilona

Krabičky Fit strava jsem vyzkoušela a rozhodně nelituji. Cítím se mnohem lépe a rozhodně jsem více soustředěná na práci, když nemusím řešit, co budu vařit.

Jana

Jídla od FiT stravy jsou velice dobrá, a proto nemám pocit, že bych držela nějakou dietu. Určitě se budu ke krabičkám vracet opakovaně.

Marcela

Díky FiT stravě jsem za pár měsíců pozvolna zhubla 8 kilogramů a váhu si dlouhodobě držím. Některá jídla mi chutnají méně, ale to je zcela přirozené.

EASY DIET

Krabičková dieta EASYDIET

Jíst pravidelně je umění a zároveň základem pro vaše zdravější já. Naučit se to můžete díky krabičkové dietě Easy Diet, která vám zajistí jídlo na celý den po celý týden a vlastně tak dlouho, jak budete chtít. S týmem výživových specialistů v zádech vám může Easy Diet přinést do života změnu, kterou potřebujete. Krabičková dieta Easy Diet má zkušenosti s působením v Rakousku a v Maďarsku.

Své jídlo rozváží i v České republice, konkrétně v Brně, Praze a blízkém okolí těchto měst. Rozvoz krabičkové diety Easy Diet probíhá 3x týdně a počítá se i s víkendy, což není úplně běžné. Existuje spousta krabičkových diet, která nabízí jídla jen od pondělí do pátku nebo případně jen se sobotami. Velkou výhodou krabičkové diety EASY DIET je její vlastní mobilní aplikace, která může přechod na nový životní styl usnadnit.

Vybrat si můžete dietu z řady nabízených programů:

 • REDUKČNÍ KRABIČKOVÁ DIETA (zde si můžete vybrat variantu Dieta Klasik, Dieta Gurmán, Dieta Vegetarián, Dieta Celiatik, Dieta Diabetic, Rychlá Dieta, Bezlaktózová Dieta)
 • DETOXIKACE (v tomto programu si můžete vybrat variantu Detox Start 3 dny, Detox Ideál 7 dní, Detox Max 28 dní, Džusový detox začátečník, Džusový detox pokročilý, Džusový detox profík)
 • MÁMA (nabízí speciální stravu pro kojící matku)
 • FITBODY (Fitness strava Starter, Fitness strava Builder)
 • DIETA FLEXI
 • SPECIÁLNÍ DIETY (tady patří Keto Dieta, Low Carb, Přerušovaný půst)

Cena diety je velmi individuální, protože záleží na zvoleném programu, jeho délce a nastavení.

Výhody a nevýhody krabičkové diety EASY DIET

K výhodám patří:

 • široká nabídka programů, z nichž si vyberete opravdu každý
 • zaměření na celiaky, vegetariány a další široké spektrum uživatelů

Nevýhodou je pak:

 • omezení rozvozu jen na Brno, Prahu a okolí
 • obecně vyšší cena krabičkové diety, která ale může být zároveň i úsporou času, energie a v neposlední řadě i financí

Reference zákazníků EASY DIET

Irena

Krabičková dieta EASY DIET mě zbavila pneumatiky na břiše.

Barbora

Díky krabičkové dietě EASY DIET jsem zhubla do plesových šatů a na plese jsem se cítila tak výjimečně. Samozřejmě jsem v dietě pokračovala i po plesové sezóně a vlastně se k ní opakovaně vracím.

Ada

Díky EASY DIET jsem se stala úplně jiným člověkem. Opravdu bude něco pravdy na tom, že jsme to, co jíme.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Zdravé krabičky

Krabičková dieta Zdravé krabičky

Zdravé krabičky nejsou jen krabičkovou dietou, jsou také životním stylem, který můžete žít bez pocitu omezení nebo hladu. Zdravé krabičky nabízejí až 6 nutričně vyvážených porcí denně, rozvoz zdarma, konzultaci u nutričního specialisty zdarma, možnost i krabičky vyzkoušet (a to buď na jeden den nebo týden).

Platit lze hotově, na účet nebo stravenkami. Zdravé krabičky rozvážejí každý den od neděle do čtvrtku v odpoledních nebo večerních hodinách do určených lokalit – východní část ČR – Moravskoslezský kraj, Brno, Zlín, Uherské Hradiště atd.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • program 5000 kJ
 • program 6000 kJ
 • program 7000 kJ
 • program 8000 kJ
 • program 9000 kJ
 • program 10000 kJ

V každém programu si můžete zároveň zvolit variantu, kterou zvolíte, a to buď dopolední, odpolední, bez svačin, bez snídaně, oběd + večeře atd. Každý program nabízí možnost vypuštění ingredience podle chuti a zdravotních potřeb. Cena závisí na zvoleném programu a jeho nastavení. Pohybuje se už od 289 Kč/den.

Výhody a nevýhody Zdravých krabiček

K výhodám patří:

 • široká nabídka programů
 • možnost individuálních úprav a konzultace se specialistou zdarma

Jako nevýhodu lze vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • chybí atraktivnější pojmenování programů

Reference zákazníků Zdravých krabiček

Pavla

Krabičky jsem zvolila proto, že jsem velmi pracovně vytížená. Díky nim mohu konečně svou energii vložit jinam než do vaření.

Ivana

Díky krabičkám jsem za měsíc zhubla už 4 kg, a to jsem ani neměla pocit, že držím nějakou dietu a že se omezuji. Proto doporučuji.

Robert

Krabičky jím už nějaký ten týden. Zprvu jsem měl problém zvyknout si na pravidelnost v jídle, už to ale zvládám a krabičky doporučuji.

Jezte s námi

Krabičková dieta Jezte s námi

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdyby vám někdo připravoval jídlo od pondělí do pátku a vy jste nemuseli nic řešit? Vyzkoušet to můžete s krabičkovou dietou Jezte s námi. Nutno ale podotknout, že tato „dieta”, lépe spíše způsob stravování není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, nýbrž i pro ty, kteří nemají čas na vaření, ale chtějí jíst zdravě a vyváženě.

Krabičky Jezte s námi si můžete objednat, pokud bydlíte v Ústeckém kraji, v Praze nebo v části Středočeského kraje. Právě tam totiž krabičky Jezte s námi doručují vždy čerstvá jídla připravená den dopředu, a to od pondělí do pátku.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Chci zhubnout
 • Chci jíst zdravě / Sportuji
 • Low Carb
 • Jsem Vegetarián

Program lze dále konkrétně nastavovat, a to podle toho, zda jste muž nebo žena. Jídelníček lze upravit na míru i pro diabetiky. Za poplatek lze z jídelníčku vyřadit nebo v něm nahradit surovinu, která vám nevyhovuje. Každý den se můžete těšit na pět plnohodnotných chodů, které vás zasytí. Cena programů se odvíjí na jejich individuálním nastavení. Například už od 420 Kč/ den v programu ŽENA Chci zhubnout nebo od 445 Kč/ den v programu MUŽ VEGETARIÁN.

Výhody a nevýhody krabiček Jezte s námi

K výhodám krabiček Jezte s námi patří:

 • dostatečná nabídka programů, která zohledňuje i vegetariány
 • možnost individuální úpravy jídelníčku a doručování vždy den předem
 • dietu doporučují známé osobnosti

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • doručování jen po Praze, v Ústeckém a v části Středočeského kraje
 • pro někoho obecně dražší cena za krabičky

Reference zákazníků Jezte s námi

Dita

Díky krabičkám Jezte s námi mám pocit, že pro sebe a své zdraví dělám maximum. Nemusím nic chystat a pokaždé mám čerstvé jídlo do práce. 

Lenka

Ke krabičkám Jezte s námi se vracím pravidelně asi 3x ročně. Jídlo chutná delikátně a je vždy hezky připravené. Proto doporučuji.

Ondřej

Díky krabičkám hubnu a cítím se celkově líp. Takhle dobře už jsem se dlouho necítil, a proto na pravidelné stravě asi něco bude. Krabičky Jezte s námi určitě doporučuji.

Fit and Health

Krabičková dieta Fit and Health

Dietní krabičky nemusí být jen o hubnutí, přesto s nimi lze shodit pěknou řádku kilogramů. Dietní krabičky jsou však i o pravidelném stravování a lásce k jídlu. Také dietní krabičky Fit and Health jsou důkazem toho, že při změně režimu nemusíte hladovět, právě naopak si pochutnáte tak, jako nikdy.

Bohužel se chutné krabičky Fit and Health soustřeďují jen na Prahu, Plzeň, Karlovy Vary, Děčín, Most, Chomutov a velmi blízké okolí. Nabízí ale široký výběr programů, ze kterého si vybere opravdu každý, ať chce zhubnout, váhu si udržet nebo jen neřešit vaření, nakupování a počítání kalorií.

Na výběr jsou konkrétně tyto programy:

 • LUNCH BOX (nabídka pouze oběda)
 • STARTER BOX (oběd + večeře)
 • OFFICE BOX (snídaně + oběd)
 • BALANCE (snídaně + oběd + večeře)
 • DIET PLAN (celodenní stravování)
 • SLIM FIT (celodenní stravování)
 • LOW CARB (snídaně + oběd + večeře)
 • LOW CARB 2 (snídaně + oběd + večeře)
 • FIT DAY (snídaně + oběd + večeře)
 • SUPER FIT (celodenní stravování)
 • STAY FIT (celodenní stravování)
 • GROW UP (celodenní stravování)
 • LOW CARB 1 (snídaně + oběd + večeře)

Programy se odlišují počtem kalorií a cílem, kterého chcete jejich dodržováním dosáhnout. Společnost nabízí jídla od pondělí do soboty. Jejich cena závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení, už od 401 Kč na celý den.

Výhody a nevýhody Fit and Health krabiček

K výhodám patří:

 • opravdu široká nabídka programů, ze které si vyberete podle představ
 • nabídka jídel i na sobotu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz jen v určitých místech, nepokrytí celé ČR
 • špatná orientace ve velkém výčtu programů

Reference zákazníků Fit and Health krabiček

Kateřina

S krabičkami Fit and Health se stravuji už nějakou dobu a musím je doporučit. Jídlo je čersTvé, pestré, krásně naaranžované a k tomu velmi chutné.

Andrea

Díky krabičkám Fit and Health jsem za 14 dní pozvolna zhubla 2,5 kilogramu, aniž bych měla pocit, že se nějak omezuji.

Lucie

Jídlo skvělé a komunikace ohledně dovozu fantastická. Vřele doporučuji.

ROZVOZ JÍDEL

Krabičková dieta Fit and Health

Pravidelné stravování není jen o hubnutí, nýbrž o zcela jiném životním stylu. Díky pravidelnému a nutričně vyváženému jídlu budete více v pohodě, ušetříte čas a ve finále možná i peníze. Už jste si někdy zkusili spočítat, kolik vás jídlo na celý den stojí? Kdybyste si k tomu poctivě sedli, nejspíš byste se divili, kolik to dělá. Není pak lepší tuto částku dát za krabičkovou dietu ROZVOZ JÍDEL, kde pro vás všechno připraví?

Společnost Rozvoz jídel kromě krabičkové diety zastřešuje také závodní stravování a nabízí výrobu domácích moučníků. Krabičky rozváží v těchto městech – Praha, Kladno, Říčany, Slaný, Chomutov, Kadaň, Most, Jirkov a okolí.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • KRABIČKOVÁ DIETA ŽENA (rozmezí 5000 až 6000 kJ, cílem je hubnutí, 5 jídel denně, vhodná pro ženy bez pohybové aktivity)
 • KRABIČKOVÁ DIETA MUŽ (vhodná také pro ženy, které sportují, jinak pro muže bez pohybu)
 • KRABIČKOVÁ DIETA SPORT (vhodná pro rekreačně sportující, příjem 9000 až 10000 kJ)
 • KRABIČKOVÁ DIETA 3 CHODY (jen snídaně, oběd a večeře + doporučení svačin)

Společnost Rozvoz jídel nabízí krabičkovou dietu až na 7 dní v týdnu. Čím déle budete krabičky odebírat, tím levněji vás jednotlivá jídla vyjdou. Cena se odvíjí od nastavení jednotlivých programů. Doba rozvozů se pohybuje mezi 7. a 14. hodinou.

Výhody a nevýhody Rozvoz jídel

K výhodám patří:

 • příprava jídel na sedm dní v týdnu
 • několik programů, ze kterých si můžete vybrat

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz nepokrývá celou ČR
 • web je méně atraktivní, chybí nabídka pro vegetariány, celiaky (možná jde řešit individuálně)

Reference zákazníků krabiček Rozvoz jídel

Viktorie

Krabičkovou dietu Rozvoz jídel dodržuji už přes rok a za tu dobu jsem zhubla krásných 17 kilogramů. Velmi mi vyhovuje skladba a servis jídel.

Dieta pro všechny

Krabičková dieta - Dieta pro všechny

Hubnutí není jednoduché, protože je v něm potřeba skloubit více věcí. Jen málokdo si může během hubnutí dovolit přestat pracovat a věnovat se jen sám sebe. Pro efektivní hubnutí je také potřeba správně a pravidelně jíst. Na vyvařování ale není pokaždé čas. Navíc každodenní stání u plotny může být velmi frustrující.

Proto vaším pohodlným řešením může být Dieta pro všechny, která krabičky rozváží do těchto měst – Praha, Brno, Bakov nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Černošice, Jesenice, Měchenice, Řevnice, Říčany, Úvaly, Vestec a Nehvizdy.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • HUBNUTÍ PRO ŽENY (program slibuje váhový úbytek 5 až 7 kg za měsíc),
 • HUBNUTÍ PRO MUŽE (program slibuje váhový úbytek 5 až 7 kg za měsíc).

Příprava jídel probíhá ve vlastních výrobních prostorách. Tato krabičková dieta bohužel nenabízí možnost stravování pro vegetariány nebo celiaky (možná záleží na individuální domluvě). Doručení jídel probíhá na dva dny dopředu, a to včetně soboty (možnost doručení jídel na neděli není k dispozici). Cena se liší dle nastavení programu, už od 409 Kč/ den.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta pro všechny

K výhodám patří:

 • dieta se zaměřuje na úbytek váhy, který slibuje i na svém webu
 • krabičky sice nedodávají po celé ČR, ale výčet měst, kde naopak rozvážejí, je poměrně široký

K nevýhodám patří:

 • dieta nabízí jen dva programy, a to hubnutí pro ženy a hubnutí pro muže
 • chybí nabídka pro vegetariány nebo celiaky, zároveň na webu není informace, že je možné v jídelníčku nahradit určité suroviny
 • rozvoz na dva dny dopředu (nutnost jídlo někde skladovat, ztrácí na čerstvosti)

Reference zákazníků Dieta pro všechny

Karel

Díky krabičkám Dieta pro všechny jsem za měsíc zhubl 7 kilogramů, a to jsem opravdu nečekal. Díky tomu, že mám vše připravené a žiju teď sám, mě nic nenutí, abych chodil nakupovat jídlo mimo krabičky.

Petra

Krabičky Dieta pro všechny mi pomohly zhubnout a v to už jsem nedoufala. Po dvou měsících užívání se cítím jako znovuzrozená.

Lenka

Po měsíci diety mám dole krásných 6 kilogramů a už se těším, jak si díky tomu obměním šatník!

FitMeal krabičková dieta

Krabičková dieta FitMeal

Protože žádná dieta není dlouhodobě udržitelná, je potřeba pro zdravý životní styl hledat něco, co lze dodržovat dlouhodobě. Jedním ze způsobů vašeho stravování může být krabičková dieta FitMeal, která nabízí četné výhody. Krabičková dieta FitMeal nezakazuje ani nijak neomezuje. Suroviny, jako je smetana nebo tuk neobchází obloukem, nýbrž je do svých receptů zahrnuje, ale ve správném množství.

U krabiček FitMeal se můžete těšit na běžná česká jídla, třeba na svíčkovou. Tu ale odborníci z FitMeal upravili tak, aby vyhovovala požadavkům na zdravé stravování. Ani sladké není u FitMeal tabu, naopak krabičky nabízejí zdravé domácí mlsání. Výjimečné jsou i nabídkou čerstvého pečiva z domácí pekárny ve svém blízkém okolí, nabídkou čerstvých těstovin Pasta Mamma, nabídkou mladých výhonků, bylinek, ovoce a zeleniny od lokálních dodavatelů.

Krabičky FitMeal rozvážejí ve městech Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Nový Bor, Varnsdorf, Rumburk, Děčín, Ústí nad Labem.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • PROGRAM SLIM (1200 kCal)
 • PROGRAM BASIC (1400 kCal)
 • PROGRAM STANDARD (1700 kCal)
 • PROGRAM FIT (2000 kCal)
 • PROGRAM GIANT (2500 kCal)

Cena se liší podle toho, jaký program si nastavíte a jak jej případně podle sebe upravíte, a to už od 410 Kč/den. Na webu je dostupná pohodlná kalkulačka, ve které si můžete nastavit vaše parametry a ona vám vypočítá, kolik za krabičky zaplatíte. Krabičky FitMeal doručují na dva dny, a to v úterý, čtvrtek a neděli. Možné je doručení i o víkendu (krabičky na víkend dostanete už ve čtvrtek s pátečním menu). Vybrat si můžete i variantu s masem nebo bez masa.

Výhody a nevýhody krabiček FitMeal

K výhodám krabiček patří:

 • široká nabídka programů a možnost jejich nastavení
 • doručování krabiček i na víkend a možnost zvolit bezmasý jídelníček

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho možná obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček FitMeal

Jiří

Krabičky FitMeal jsem začal využívat v rámci mé péče o figuru. Jídlo chutná dokonale a s rozvozovým kurýrem je vždy super domluva.

Jakub

Díky krabičkám FitMeal šetřím čas strávený v kuchyni a nakupováním. Krabičky jsou pokaždé čerstvé a nemusím počítat kalorie.

Kateřina Sokolová

Krabičky mi pomáhají udržet se dlouhodobě ve formě, což je pro mě jako pro modelku klíčové.

VITALBOX

Krabičková dieta VitalBox

Že krabičková dieta nemusí být o dietě a odříkání, o tom svědčí nabídka krabiček VITALBOX, za kterými stojí Jakub a Eva Krausovi – osobní fitness trenéři a specialisté na zdravou výživu.

Už samotní tvůrci těchto krabiček mohou být důvodem, proč se rozhodnete právě pro krabičkovou dietu VITALBOX, která rozváží v následujících lokalitách – Praha město, Středočeský kraj, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třeboň, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Tábor, Benešov, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Jičín, Liberec, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav. Vždy je ale lepší možnost dopravy předem zkonzultovat.

Vybírat můžete z programů:

 • Six Pack Diet pro ženy
 • Six Pack Diet pro muže
 • Keep Fit pro ženy
 • Keep Fit pro muže
 • Muscle Gain pro žen
 • Muscle Gain pro muže
 • Muscle Gain PLUS pro muže
 • PREMIUM program
 • Mama program
 • FIT snídaně žena/muž
 • FIT svačina dopolední žena/muž
 • FIT oběd žena/muž
 • FIT svačina odpolední žena/muž
 • FIT večeře žena/muž

Cena krabiček se odvíjí podle nastaveného programu, už od 65 Kč za den. Krabičky VITAL BOX dovážejí jídla každý den a nabízejí možnost doručení jídel i na víkend (v určitých lokalitách není možný dovoz na neděli). Jídla na víkend jsou doručena spolu s pátečním rozvozem. Krabičky VitalBox nabízejí možnost upravit program na vegetariánský nebo bezlaktózový. V některých městech je možné jídla odebírat z odběrných míst.

Výhody a nevýhody krabiček VitalBox

Velkou výhodou je:

 • docela široké pokrytí míst, kde je možné krabičky doručit
 • velký výběr programů a možnost jejich individuálních úprav
 • nabídka přípravy jídel na víkend
 • krabičky zastřešují známé osobnosti – manželé Krausovi

Jako nevýhodu pak můžete vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček VitalBox

Alena

Jsem maminkou tří dětí a zhubnout po porodech bylo mým hlavním cílem. Krabičky jsem v kuse jedla tři měsíce a kila šla dolů jako po másle, aniž bych měla pocit hladu.

Petra

Vždy jsem byla krev a mlíko a měla plus minus 8 kilo nahoře. Díky krabičkám jsem ale nadbytečná kila shodila a to tak, že se mi ani po delší době nevrátila. Samozřejmě jsem začala i s pohybem a více méně se držím zdravějšího životního stylu.

iKitchen

Krabičková dieta - iKitchen

Ani sebedokonalejší krabičková dieta nemusí ani zdaleka splňovat všechny potřebné požadavky. Přesto se krabičková dieta Ikitchen snaží o to, aby všechno bylo dokonalé. Nabízí řadu programů a široké možnosti jejich nastavení tak, aby byl její uživatel nadmíru spokojený. Krabičková dieta vaří pouze z čerstvých surovin, vyváženě, chutně a bez lepku. 

Doručuje v Praze a jejím okolí a vybrat si můžete z následujících programů:

 • BALANCE (vyvážené stravování bez lepku)
 • VEGE (bez masných výrobků)
 • LOW CARB (se sníženým množstvím sacharidů)
 • ANTI-AGE (program proti stárnutí)

Každý program si lze individuálně nastavit, podle podparametrů:

 • Lose weigh (pro ztrátu kilogramů)
 • Daily  (jídlo pro každý den)
 • Fit
 • Power (určeno pro sportovce)

Na webu je k dispozici šikovná kalkulačka, která vám podle nastavených parametrů pomůže vypočítat program vám na míru. Dietní krabičky ikitchen nabízejí krabičky od pondělí do soboty. Program lze upravovat i podle porcí (nemusíte brát všechny porce nabízené v programu).

Web je přehledný, krabičková dieta ikitchen nabízí možnost vytvoření vlastního profilu, díky kterému budete mít přehled o svých výsledcích. Ikitchen nabízí i vlastní aplikaci, ve které si krabičky objednáte mnohem jednodušeji z pohodlí domova. V aplikaci lze rychleji provést určité úpravy, jako je například změna objednávky. Cena se odvíjí na nastaveném programu.

Výhody a nevýhody krabiček iKitchen:

K výhodám patří:

 • bezlepkové menu, které jinde dostanete jen jako doplňkovou variantu nebo není k dispozici vůbec
 • široký výběr programů, hezky řešený web, aplikace a možnost vytvoření profilu navíc

Nevýhodou pak je:

 • doručení jen v Praze a okolí
 • pro někoho možná obecně vyšší cena za krabičky

Reference zákazníků krabiček iKitchen

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo je rozmanité a velmi chutné. Za 9 měsíců mám dole 14 kilogramů. Takhle zhubnout se mi za život ještě nepodařilo.

Spokojený uživatelka - Bodláková

Dostatečnost porcí v režimu Lose Weight mě překvapila. Díky krabičkám hubnu bez pocitu strádání.

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo vypadá opravdu krásně. I druhý den, když si krabičky ohřívám, mám pocit, že jsem jídlo zrovna dovařila.

Ježkovy krabičky

Krabičková dieta - Ježkovy krabičky

Když jídlo určuje váš den, je něco špatně. Přestaňte se už konečně podřizovat hladu, lámat si hlavu nad počítáním kalorií a topit se v kruhu neustálého hubnutí. Zhubněte jednou pro vždy pomocí Ježkových krabiček, které doručují v následujících lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Poděbrady a Kolín.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • CELODENNÍ SET (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
 • CELODENNÍ SET VEGETARIÁN
 • MEDIUM SET (přesnídávka, oběd, svačina)
 • SNÍDANĚ, OBĚD, VEČEŘE
 • SNÍDANĚ, VEČEŘE
 • SNÍDANĚ, PŘESNÍDÁVKA, SVAČINA
 • OBĚD, VEČEŘE
 • OBĚD, VEČEŘE VEGETARIÁN

Cena je individuální a závisí na konkrétním nastavení. Nicméně s cenou hodně hýbe rozvoz, který je zpoplatněný. Vyzvednutím jídla na odběrném místě můžete za den ušetřit až 60 Kč. Jednotlivé programy lze volit ve variantě pro muže i ženy.

Jídla se doručují každý den předem v odpoledních hodinách, v některých lokalitách je možná i varianta ranního rozvozu. Jídla je možné si objednat na pondělí až pátek.

Výhody a nevýhody Ježkových krabiček

Mezi výhody patří:

 • nabídka rozmanitých programů
 • vegetariánská varianta stravování

Nevýhodou je:

 • rozvoz omezený jen na konkrétní lokality
 • chybí příprava jídel alespoň na sobotu

Reference zákazníků Ježkových krabiček

ABC Dieta

Krabičková dieta - ABC Dieta

Dostane-li vaše celodenní jídlo řád, začnou se dít divy. Ten, kdo stravu neřeší, se ani nemůže divit, když přibírá, cítí se unavený nebo není v kondici. Krabičková dieta ABC Dieta může nastavit vhodné podmínky nejen pro hubnutí, nýbrž i pro psychickou pohodu. Proč zrovna tuto dietu vyzkoušet? Možná proto, že ji před vámi s pozitivním hodnocením vyzkoušela řada známých osobností – Ivana Chýlková, Bára Basiková, Jan Přeučil, Michal David a mnoho dalších.

ABC Dietu si můžete objednat v následujících městech – Bakov nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Brno, Černošice, Jesenice, Měchenice, Mladá Boleslav, Nehvizdy, Praha, Řevnice, Říčany, Úvaly a Vestec. Zvolit můžete doručení na adresu – za příplatek nebo vyzvednutí jídla na výdejním místě.

Vybrat si můžete z těchto programů:

 • KLASICKÁ DIETA (od 4000 kJ až 10 000 kJ podle pohlaví a vašeho cíle, nejoblíbenější dieta v nabídce)
 • VEGETARIÁNSKÁ DIETA (žádné maso, vhodná pro vegetariány a příznivce bezmasých a netučných jídel)
 • DIABETICKÁ DIETA (nabízí odborně sestavený jídelníček pro onemocnění diabetes I. a II. typu.)
 • BEZLAKTÓZOVÁ DIETA
 • KETO/LOW CARB dieta

Programy jsou vždy celodenní. Jídla se připravují čerstvá na každý den od pondělí až do soboty (jídlo na sobotu dostanete nejspíš už ve čtvrtek). Cena je individuální a formuje ji konkrétní nastavení programu. U diety je možné natrefit na výhodnou cenovou akci. Možné je krabičkovou dietu darovat dárkovým poukazem.

Výhody a nevýhody ABC Diety

K výhodám patří:

 • pestrá nabídka programů, která zaštiťuje všechny potřeby zákazníků
 • jídla i na sobotu

Nevýhodou je pak:

 • rozvoz jen po Praze
 • rozvoz za příplatek, který zvyšuje cenu krabiček

Reference zákazníků krabiček ABC Dieta

Spokojená zákaznice ABC Diety

Za přípravu pokrmů ABC Diety kuchaře a kuchařky moc chválím. I přesto, že se musím stravovat s omezením – jsem diabetik, na jídle si pochutnávám.

Spokojená zákaznice ABC Diety

Za dva měsíce jsem se díky ABC Dietě dostala z velikosti XL na M až L – zhubla jsem 10 kilogramů. Po půl roce si svou váhu stále držím.

Spokojený zákazník ABC Diety

Už rok držím ABC dietu a můj život se změnil razantně k lepšímu. Mám tolik času navíc a jsem více psychicky v pohodě. O shozených kilogramech ani nemluvě.

FF Menu

Krabičková dieta - FF Menu

Jíst pravidelně, zdravě a vyváženě je hlavním předpokladem pro zdraví a hubnutí v tom správném tempu. Krabičková dieta Fitness Food Menu může nastartovat vaši změnu, pokud bydlíte v oblastech, jako jsou Praha, jih a západ Středočeského kraje, sever Středočeského kraje – hlavně okolí Brandýsu nad Labem a Mladé Boleslavi a Kladna.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • RACIO (program na udržení váhy)
 • MUSCLE (program na budování svalové hmoty)
 • LOW CARB (program zaměřující se na hubnutí)
 • VEGET (program bez masa)

V každém tomto programu si můžete vybrat variantu kalorií, a to 5000 až 12 000 kJ, stejně tak i délku programů – 5 dnů na zkoušku, měsíc, dva měsíce, tři měsíce. Čím déle program využíváte, tím levnější jednotlivé krabičky jsou. Krabičky FFMenu aktuálně nenabízejí výdejní místo (jen rozvoz) a nezajišťují krabičky na víkend. Cena krabiček se odvíjí dle aktuálního nastavení programu. Web je přehledný a nabízí praktický objednávkový systém, ve kterém si vše přehledně nastavíte. Web nabízí i BMR kalkulačku a přínosný blog.

Výhody a nevýhody FFMenu

Výhodou je:

 • pestrá nabídka programů zaměřená na zdravý životní styl
 • rozvoz je v ceně krabiček, možnost upravit jídelníček dle potřeb (například vyřazení konkrétní suroviny)

Nevýhoda je pak:

 • rozvoz jen v určitých lokalitách
 • nezajištění krabiček na víkend

Nejlepší krabičková dieta PRAHA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta PRAHA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v Praze
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář