Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta BRNO – TOP 15 (recenze)✅

✅ Krabičková dieta BRNO – TOP 15 (recenze)✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v Brně?

Na Ecoblogu jsem jich testoval více jak 15.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta BRNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v BRNĚ

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

NutritionPro

NutritionPro

Celkové hodnocení: 4.9/5

Krabičková dieta NutritionPro zaměstnává jen ty nejlepší kuchaře, kteří při výrobě jednotlivých jídel používají moderní výrobní plochu a nejmodernější technologie pro šetrné zpracování surovin.

Fitness Food Menu

Fitness Food Menu

Celkové hodnocení: 4.8/5

Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. Firma na trhu funguje už přes 11 let.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

Antónia Mačingová

Krabičková dieta Antónia Mačingová

Představte si, že jídlo, které běžně používáte, lze sestavit do receptů, které vám v rámci pravidelné stravy přinesou řadu zdravotních benefitů. Zharmonizovat váš organismus vám pomůže krabičková dieta Macingovarozvoz.cz, která jako jediná v České a na Slovensku vlastní certifikaci přímo od výživové terapeutky Antónie Mačingové. Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Tato krabičková dieta rozváží krabičky do většiny míst v České republice (působí také na Slovensku). Jedná se vždy o 28denní režim. Po tuto dobu se stravujete krabičkami této firmy. Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od ostatních podobných firem nabízí tato stravování i přes víkendy. Denně nabízí pokaždé čerstvé jídlo (na den dopředu). Výjimku tvoří víkendy, na které jídlo dostanete s předstihem už ve čtvrtek. Jídlo je však speciálně baleno tak, aby vždy zůstalo čerstvé.

Vybírat můžete z těchto programů:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Fitness program -  stravování pro sportovce
 • Bez masa
 • Schůdková metoda 365 (celoroční udržovací stravování),
 • Stravování dle Antónie Mačingové.

Každý program si můžete individuálně nastavit. Záleží na vás, zda si vyberete tříchodové nebo pětichodové menu či program s víkendy nebo bez víkendů. Cena závisí na zvoleném programu, jeho individuálním nastavení a délce.

Výhody a nevýhody krabiček Mačingová

 • velkou výhodou tohoto programu je certifikace od Antónie Mačingové, kterou nevlastní jen tak někdo,
 • dalším plusem je pak nabídka jídel i přes celý víkend (jídlo na víkend dostanete ve čtvrtek).

Nevýhodou může být: 

 • pro někoho vyšší cena (ne vyšší než ostatní nabídka krabičkových diet),
 • každému nemusí vyhovovat nastavení programu na 20 nebo 28 dní.

Reference zákazníků krabiček Mačingová

Martina

Krabičková dieta mi vyhovuje z toho důvodu, že se o nic víc nemusím starat. Soustředím se pouze na práci a péči o moji postavu. Nemusím vařit ani nakupovat a jídlo mám i o víkendech.

Vlasta

Ke krabičkové dietě jsem se uchýlila, protože jsem chtěla mít v rukou to, co jím. A to se povedlo.

Viktor

Krabičková dieta mi pomohla nastartovat hubnoucí proces. Už jsem se konečně přestal motat v tom, co je správné, abych jedl. Zkrátka jsem se nemusel o nic starat. Později jsem do režimu zařadil i pohyb.

EASY DIET

Krabičková dieta EASYDIET

Jíst pravidelně je umění a zároveň základem pro vaše zdravější já. Naučit se to můžete díky krabičkové dietě Easy Diet, která vám zajistí jídlo na celý den po celý týden a vlastně tak dlouho, jak budete chtít. S týmem výživových specialistů v zádech vám může Easy Diet přinést do života změnu, kterou potřebujete. Krabičková dieta Easy Diet má zkušenosti s působením v Rakousku a v Maďarsku.

Své jídlo rozváží i v České republice, konkrétně v Brně, Praze a blízkém okolí těchto měst. Rozvoz krabičkové diety Easy Diet probíhá 3x týdně a počítá se i s víkendy, což není úplně běžné. Existuje spousta krabičkových diet, která nabízí jídla jen od pondělí do pátku nebo případně jen se sobotami. Velkou výhodou krabičkové diety EASY DIET je její vlastní mobilní aplikace, která může přechod na nový životní styl usnadnit.

Vybrat si můžete dietu z řady nabízených programů:

 • REDUKČNÍ KRABIČKOVÁ DIETA (zde si můžete vybrat variantu Dieta Klasik, Dieta Gurmán, Dieta Vegetarián, Dieta Celiatik, Dieta Diabetic, Rychlá Dieta, Bezlaktózová Dieta)
 • DETOXIKACE (v tomto programu si můžete vybrat variantu Detox Start 3 dny, Detox Ideál 7 dní, Detox Max 28 dní, Džusový detox začátečník, Džusový detox pokročilý, Džusový detox profík)
 • MÁMA (nabízí speciální stravu pro kojící matku)
 • FITBODY (Fitness strava Starter, Fitness strava Builder)
 • DIETA FLEXI
 • SPECIÁLNÍ DIETY (tady patří Keto Dieta, Low Carb, Přerušovaný půst)

Cena diety je velmi individuální, protože záleží na zvoleném programu, jeho délce a nastavení.

Výhody a nevýhody krabičkové diety EASY DIET

K výhodám patří:

 • široká nabídka programů, z nichž si vyberete opravdu každý
 • zaměření na celiaky, vegetariány a další široké spektrum uživatelů

Nevýhodou je pak:

 • omezení rozvozu jen na Brno, Prahu a okolí
 • obecně vyšší cena krabičkové diety, která ale může být zároveň i úsporou času, energie a v neposlední řadě i financí

Reference zákazníků EASY DIET

Irena

Krabičková dieta EASY DIET mě zbavila pneumatiky na břiše.

Barbora

Díky krabičkové dietě EASY DIET jsem zhubla do plesových šatů a na plese jsem se cítila tak výjimečně. Samozřejmě jsem v dietě pokračovala i po plesové sezóně a vlastně se k ní opakovaně vracím.

Ada

Díky EASY DIET jsem se stala úplně jiným člověkem. Opravdu bude něco pravdy na tom, že jsme to, co jíme.

POPAPEJ krabičková dieta

Krabičková dieta Popapej

Pravidelná a nutričně vyvážená strava je alfou a omegou zdravějšího životního stylu. Skočit do změny rovnýma nohama můžete díky krabičkové diety POPAPEJ, která nabízí spoustu programů z možností jejich individuální úpravy. To, aby vám váš způsob stravování nebo chcete-li dieta, sedl na míru, je totiž neméně důležité. Historie krabičkové diety POPAPEJ se datuje k roku 2015, kdy působila převážně v Moravskoslezském kraji. Postupně však rozvoz rozšířila také o Olomoucký kraj, Hranice, Lipník nad Bečvou, Brno, Vyškov, Zlín a blízké okolí těchto měst.

Firma POPAPEJ aktuálně nabízí široké spektrum krabičkových diet. Připravuje však i nabídku firemního stravování nebo rozvoz grilovaného masa a dalších specialit na grill. V rámci krabičkové diety nabízí firma POPAPEJ možnost celodenního stravování. Zde si můžete vybrat kalorický obsah jídel za celý den (5000 až 10000 kJ), délku programu i jejich vegetariánskou verzi. Pokud vám ale celodenní stravování z nějakého důvodu nebude vyhovovat, můžete si vybrat z celé řady podprogramů.

Odebírat pak můžete jen jídlo na dopoledne, odpoledne, bez svačin, jen obědy a snídaně, jen obědy a večeře a tak podobně. Cena krabičkové diety se odvíjí od nastavení konkrétního programu. Například celodenní stravování stojí od 389 Kč/den. Platí, že čím delší variantu programu zvolíte, tím levnější jsou jednotlivé dny.

Výhody a nevýhody krabičkové diety POPAPEJ

 • k výhodám patří velká flexibilita jednotlivých programů, které si můžete nastavit tak, aby vám nejlépe vyhovovaly
 • výhodou je i rozšířená nabídka rozvozů jídel – a to firemní stravování nebo grill

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • rozvoz omezený jen na určitá města v ČR
 • v možnostech nastavení se může zájemce až ztrácet, není to však nic, co by nevyřešila individuální domluva po telefonu

Reference zákazníků krabičkové diety POPAPEJ

Kateřina

S krabičkami POPAPEJ jsem začala hubnout po porodu a musím říct, že jsem si díky pravidelného stravování mateřství užila mnohem více, než kdybych stála za plotnou.

David

Jako programátor sedím pořád za počítačem a jídlo jsem řešil více méně v kantýně nebo v automatech. Díky krabičkové dietě POPAPEJ mám režim, který se mi dlouho nedařilo nastavit. Hubnu, jsem sytý a lépe soustředěný.

Andrea

Krabičky POPAPEJ doporučuji. Sice je to vyšší cena, ale pokud žijete sami, opravdu nemusíte chodit nakupovat. Ušetříte tím mimo jiné spoustu času a shodíte přebytečná kila.

Diet Fresh Menu

Krabičková dieta Diet Fresh Menu

Krabičková dieta může být skvělým způsobem, jak zhubnout, ale nejen to. Ani po shozených kilogramech nemusíte krabičkový způsob stravování opouštět, protože může být vaším novým zdravějším životním stylem. V podobném duchu funguje i krabičková dieta DietFreshMenu, kterou si můžete objednat, pokud bydlíte nebo pracujete v lokalitách Brno, Zlín, Olomouc, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště – Luhačovice, Kroměříž, Zlín, Ostrava, Bratislava a okolí.

Krabičková dieta DietFreshMenu nabízí pravidelné stravování, vždy čerstvé suroviny a dokonce i vlastní výrobu některých surovin – například domácí těstoviny, domácí šunku, domácí špaldové a bramborové knedlíky a jiné. Je to tedy něco, co může tuto krabičkovou dietu dobře rozlišit od ostatních na trhu.

V rámci krabičkové diety DietFreshMenu si můžete vybrat z následujících programů:

 • 5000 kJ PRO ŽENY (HUBNUTÍ)
 • 6000 kJ PRO ŽENY (NĚCO MEZI)
 • 7000 kJ PRO ŽENY (UDRŽENÍ VÁHY)
 • 7000 kJ PRO MUŽE (HUBNUTÍ)
 • 8000 kJ PRO MUŽE (NĚCO MEZI)
 • 9000 kJ PRO MUŽE (NĚCO MEZI)
 • 10 000 kJ PRO MUŽE (UDRŽENÍ VÁHY)

V rámci těchto programů si můžete zvolit i různé verze, které dokonale sednou na míru vašim představám. K dispozici je verze:

 • celodenní
 • celodenní bez snídaně
 • celodenní bez oběda
 • celodenní bez večeře
 • dopolední, atd.

Cena krabičkové diety se odvíjí podle konkrétního nastavení programu. Například od 420 Kč/den za celodenní menu programu 5000 kJ PRO ŽENY (HUBNUTÍ). Nebo od 520 Kč/den za celodenní menu v programu 10000 kJ PRO MUŽE (UDRŽENÍ VÁHY).

Jaké jsou výhody a nevýhody Krabičkové diety Diet Fresh Menu?

K výhodám patří:

 • nabídka vlastních surovin, jako jsou domácí knedlíky, nudle atd.,
 • velké rozpětí programů a možnost jejich úprav.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR a soustředění se jen na vybrané lokality,
 • chybí nabídka pro specifické odběratele – vegetariány, celiaky nebo pro ty, kteří trpí intolerancí na laktózu.

Reference zákazníků Krabičkové diety Diet Fresh Menu

Slavík

Krabičkovou dietu DietFreshMenu testuji už 5. týden a musím říct, že jsem velice spokojený. Moc jsem se nehlídal, to znamená, že mimo dietu jsem si dal sem tam pivo nebo víno. I tak ale vidím velké výsledky. Dole 2,5 kilo a v pase – 6 cm.

Klinkovská

Krabičkovou dietu DietFreshMenu mohu jen doporučit. Jídla jsou pokaždé čerstvá a velmi chutná.

Hluchá

Krabičkovou dietu DietFreshMenu musím velmi pochválit. Jídlo chutné, čerstvé a pokaždé hezky upravené. Řidiči velmi ochotní.

PEPE Food & Gym

Krabičková dieta PEPE Food & Gym

Představte si, že máte někoho, kdo vám vyvařuje od rána do večera. Představte si, že díky tomu hubnete nebo se vám daří udržovat vaše váha. Představte si, že k tomu navíc máte více času na vaše další aktivity a vaše projekty. Tím někým může být váš obětavý partner, ale spíše společnost PEPE Food and Gym, která pod sebou zastřešuje restauraci v Brně, e-shop s jídlem a krabičkovou dietu.

Krabičky PEPE Food and Gym rozvážejí do Brna a jeho okolí. Vybrat si můžete buďto večerní nebo ranní rozvoz. Velkou výhodou této krabičkové diety je, že nabízejí čerstvé krabičky i pro víkendy a svátky.

Vybrat si můžete z těchto programů:

 • HUBNUTÍ
 • NABÍRÁNÍ SVALOVÉ HMOTY
 • UDRŽOVACÍ
 • INDIVIDUÁLNÍ
 • VÝBĚR KONKRÉTNÍCH JÍDEL

Program lze složit po domluvě s výživovými specialisty, kteří vám ho upraví podle konkrétních požadavků a očekávání. Cena krabiček se odvíjí podle konkrétního nastavení, orientačně od 450 Kč po 570 Kč/den. Jídla je možné vyzvednout zdarma na výdejním místě. Doručení domů nebo do práce stojí 59 Kč/den po Brně. Rozvoz mimo Brno je možný pouze po individuální domluvě.

Výhody a nevýhody PEPE Food & Gym

K výhodám patří:

 • možnost okoukat si jídla v krabičkách přímo v restauraci nebo si objednat nějaké jídlo z eshopu,
 • příprava a doručení krabiček i o víkendech a o svátcích.

Jako nevýhodu lze vidět:

 • rozvoz pouze po Brně a okolí
 • rozvoz za příplatek 59 Kč/den (možnost vyzvednout si zdarma jídlo na výdejním místě).

Reference zákazníků PEPE Food & Gym

Šárka

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože nemusím vařit ani nakupovat. Kila jdou dolů a já se mohu soustředit na mé pracovní projekty.

Patrik

 Krabičkovou dietu jsem vyzkoušel jako možnost konečně se zbavit mé pneumatiky na břiše a povedlo se. Kila jdou dolů, aniž bych hladověl.

Alena

S krabičkovou dietou jsem spokojená. Některá jídla bych sama vůbec nevymyslela a pak, že nejde zdravě jíst.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Zdravé krabičky

Krabičková dieta Zdravé krabičky

Zdravé krabičky nejsou jen krabičkovou dietou, jsou také životním stylem, který můžete žít bez pocitu omezení nebo hladu. Zdravé krabičky nabízejí až 6 nutričně vyvážených porcí denně, rozvoz zdarma, konzultaci u nutričního specialisty zdarma, možnost i krabičky vyzkoušet (a to buď na jeden den nebo týden).

Platit lze hotově, na účet nebo stravenkami. Zdravé krabičky rozvážejí každý den od neděle do čtvrtku v odpoledních nebo večerních hodinách do určených lokalit – východní část ČR – Moravskoslezský kraj, Brno, Zlín, Uherské Hradiště atd.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • program 5000 kJ
 • program 6000 kJ
 • program 7000 kJ
 • program 8000 kJ
 • program 9000 kJ
 • program 10000 kJ

V každém programu si můžete zároveň zvolit variantu, kterou zvolíte, a to buď dopolední, odpolední, bez svačin, bez snídaně, oběd + večeře atd. Každý program nabízí možnost vypuštění ingredience podle chuti a zdravotních potřeb. Cena závisí na zvoleném programu a jeho nastavení. Pohybuje se už od 289 Kč/den.

Výhody a nevýhody Zdravých krabiček

K výhodám patří:

 • široká nabídka programů
 • možnost individuálních úprav a konzultace se specialistou zdarma

Jako nevýhodu lze vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • chybí atraktivnější pojmenování programů

Reference zákazníků Zdravých krabiček

Pavla

Krabičky jsem zvolila proto, že jsem velmi pracovně vytížená. Díky nim mohu konečně svou energii vložit jinam než do vaření.

Ivana

Díky krabičkám jsem za měsíc zhubla už 4 kg, a to jsem ani neměla pocit, že držím nějakou dietu a že se omezuji. Proto doporučuji.

Robert

Krabičky jím už nějaký ten týden. Zprvu jsem měl problém zvyknout si na pravidelnost v jídle, už to ale zvládám a krabičky doporučuji.

Ira's BOXES

Krabičková dieta Ira's BOXES

Ira's BOXES je krabičkovou dietou působící v Brně a okolí. Tato firma je výjimečná svým příběhem. Byla stvořena na základě zakladatelčiny touhy jíst zdravěji a hubnout. A protože její pravidelné stravování stejně jako její čerstvé, chutné a zdravé recepty měly úspěch, začala je formou krabiček připravovat pro kamarádky a později se se synem rozhodla otevřít vlastní provozovnu v Brně.

Tam si můžete Ira's BOXES zdarma vyzvednout. V opačném případě je k dispozici dovoz za poplatek dle lokality. Ira's BOXES nabízejí až pět chutných jídel denně v programu podle počtu kalorií:

 • 6000 kJ
 • 7000 kJ
 • 8000 kJ
 • 9000 kJ
 • 10000 kJ

Ve zvoleném programu si pak už jen stačí zvolit konkrétní variantu, a to zda chcete pět jídel denně nebo vám budou stačit jen oběd a večere, jen oběd nebo jen večeře, zkrátka podle sebe. Cena programu se odvíjí dle nastavení, například od 380 Kč/den (MENU 6000 kJ a pět porcí). Ceny se snižují v závislosti na délce celého programu.

Výhody a nevýhody Ira's BOXES

K výhodám patří:

 • individuální přístup a vlastní příběh provozovny
 • široká nabídka programů

Jako nevýhodu pak lze vidět:

 • výdejna jen v Brně
 • rozvoz za poplatek

Reference zákazníků Ira's BOXES

Michal

Krabičkovou dietu doporučuji, protože to bylo to jediné, co mě ke zdravějšímu zdravotnímu stylu nakoplo.

Jan

Krabičky Ira's BOXES doporučuji, protože skvěle chutnají a nabízejí vynikající servis.

Milan

Krabičková dieta Ira's BOXES je jedna z nechutnějších v Brně. Kvůli snížení váhy před létem se k ní vracím každým rokem.

Harmonické krabičky

Krabičková dieta Harmonické krabičky

Každý den, od pondělí do pátku až pět porcí čerstvého jídla, pro jehož přípravu nemusíte nakupovat a už vůbec si jídlo sami připravovat. Zní to jako sci-fi? Ne, to jsou jen Harmonické krabičky, které nabízejí krabičkový způsob stravování. Ne vždy se ale musí jednat o dietu, při níž shazujete kilogramy. Konkrétní cíl si nastavíte podle programů, které jsou v rámci Harmonických krabiček k dispozici.

Společnost Harmonické krabičky kromě těchto krabiček nabízí i služby výživového poradce a firemní stravování. Pokud se rozhonete pro jejich krabičky, měli byste vědět, že Harmonické krabičky rozvážejí v oblastech Ostrava, Opava a Krnov, Olomouc a Brno. Rozvoz je možný od pondělí do pátku vždy v odpoledních nebo večerních hodinách (v určitých lokalitách je možné krabičky dovézt také ráno). Krabičky pro víkend a svátky nejsou k dispozici (v případě svátků si na krabičkách můžete pochutnat jen tehdy, pokud svátek vyjde uprostřed týdne).

Vybírat můžete z následujících programů:

 • HARMONICKÉ HUBNUTÍ
 • HARMONICKÉ MINIMUM
 • INDIVIDUÁLNÍ HARMONIE
 • 7DENNÍ DETOX

U každého programu je možnost individuálního nastavení podle potřeb, podle obsahu kalorií nebo podle pohlaví. Vybrat si můžete také to, zda budete čerpat celodenní program nebo si vyberete jen dopolední program, jen oběd s večeří, celodenní program bez svačin a tak podobně. Cena se odvíjí podle konkrétního nastavení, už od 369 Kč za den. Vybrat si lze klasický jídelníček nebo vege jídelníček.

Výhody a nevýhody Harmonických krabiček

K výhodám patří:

 • nabídka více stravovacích programů
 • možnost u společnosti řešit přímo i výživového poradce (ten není přímo v ceně krabiček, ale společnost nabízí jeho pomoc při sestavování programu)

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • oproti ostatním společnostem malý rozptyl programů (chybí zaměření na vegetariány, není zmínka o možnosti úpravy jídelníčku například na bezlaktózový
 • nepokrytí celé ČR

Dieta pro všechny

Krabičková dieta - Dieta pro všechny

Hubnutí není jednoduché, protože je v něm potřeba skloubit více věcí. Jen málokdo si může během hubnutí dovolit přestat pracovat a věnovat se jen sám sebe. Pro efektivní hubnutí je také potřeba správně a pravidelně jíst. Na vyvařování ale není pokaždé čas. Navíc každodenní stání u plotny může být velmi frustrující.

Proto vaším pohodlným řešením může být Dieta pro všechny, která krabičky rozváží do těchto měst – Praha, Brno, Bakov nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Černošice, Jesenice, Měchenice, Řevnice, Říčany, Úvaly, Vestec a Nehvizdy.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • HUBNUTÍ PRO ŽENY (program slibuje váhový úbytek 5 až 7 kg za měsíc),
 • HUBNUTÍ PRO MUŽE (program slibuje váhový úbytek 5 až 7 kg za měsíc).

Příprava jídel probíhá ve vlastních výrobních prostorách. Tato krabičková dieta bohužel nenabízí možnost stravování pro vegetariány nebo celiaky (možná záleží na individuální domluvě). Doručení jídel probíhá na dva dny dopředu, a to včetně soboty (možnost doručení jídel na neděli není k dispozici). Cena se liší dle nastavení programu, už od 409 Kč/ den.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta pro všechny

K výhodám patří:

 • dieta se zaměřuje na úbytek váhy, který slibuje i na svém webu
 • krabičky sice nedodávají po celé ČR, ale výčet měst, kde naopak rozvážejí, je poměrně široký

K nevýhodám patří:

 • dieta nabízí jen dva programy, a to hubnutí pro ženy a hubnutí pro muže
 • chybí nabídka pro vegetariány nebo celiaky, zároveň na webu není informace, že je možné v jídelníčku nahradit určité suroviny
 • rozvoz na dva dny dopředu (nutnost jídlo někde skladovat, ztrácí na čerstvosti)

Reference zákazníků Dieta pro všechny

Karel

Díky krabičkám Dieta pro všechny jsem za měsíc zhubl 7 kilogramů, a to jsem opravdu nečekal. Díky tomu, že mám vše připravené a žiju teď sám, mě nic nenutí, abych chodil nakupovat jídlo mimo krabičky.

Petra

Krabičky Dieta pro všechny mi pomohly zhubnout a v to už jsem nedoufala. Po dvou měsících užívání se cítím jako znovuzrozená.

Lenka

Po měsíci diety mám dole krásných 6 kilogramů a už se těším, jak si díky tomu obměním šatník!

VITALBOX

Krabičková dieta VitalBox

Že krabičková dieta nemusí být o dietě a odříkání, o tom svědčí nabídka krabiček VITALBOX, za kterými stojí Jakub a Eva Krausovi – osobní fitness trenéři a specialisté na zdravou výživu.

Už samotní tvůrci těchto krabiček mohou být důvodem, proč se rozhodnete právě pro krabičkovou dietu VITALBOX, která rozváží v následujících lokalitách – Praha město, Středočeský kraj, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třeboň, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Tábor, Benešov, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Jičín, Liberec, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav. Vždy je ale lepší možnost dopravy předem zkonzultovat.

Vybírat můžete z programů:

 • Six Pack Diet pro ženy
 • Six Pack Diet pro muže
 • Keep Fit pro ženy
 • Keep Fit pro muže
 • Muscle Gain pro žen
 • Muscle Gain pro muže
 • Muscle Gain PLUS pro muže
 • PREMIUM program
 • Mama program
 • FIT snídaně žena/muž
 • FIT svačina dopolední žena/muž
 • FIT oběd žena/muž
 • FIT svačina odpolední žena/muž
 • FIT večeře žena/muž

Cena krabiček se odvíjí podle nastaveného programu, už od 65 Kč za den. Krabičky VITAL BOX dovážejí jídla každý den a nabízejí možnost doručení jídel i na víkend (v určitých lokalitách není možný dovoz na neděli). Jídla na víkend jsou doručena spolu s pátečním rozvozem. Krabičky VitalBox nabízejí možnost upravit program na vegetariánský nebo bezlaktózový. V některých městech je možné jídla odebírat z odběrných míst.

Výhody a nevýhody krabiček VitalBox

Velkou výhodou je:

 • docela široké pokrytí míst, kde je možné krabičky doručit
 • velký výběr programů a možnost jejich individuálních úprav
 • nabídka přípravy jídel na víkend
 • krabičky zastřešují známé osobnosti – manželé Krausovi

Jako nevýhodu pak můžete vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček VitalBox

Alena

Jsem maminkou tří dětí a zhubnout po porodech bylo mým hlavním cílem. Krabičky jsem v kuse jedla tři měsíce a kila šla dolů jako po másle, aniž bych měla pocit hladu.

Petra

Vždy jsem byla krev a mlíko a měla plus minus 8 kilo nahoře. Díky krabičkám jsem ale nadbytečná kila shodila a to tak, že se mi ani po delší době nevrátila. Samozřejmě jsem začala i s pohybem a více méně se držím zdravějšího životního stylu.

Dieta Health and Life

Krabičková dieta - Dieta Health and Life

Jak zkrotit vaše chutě a špatné stravovací návyky? Buď se do toho můžete pustit sami, začít počítat kalorie, vážit si jídlo a vařit podle nových receptů, nebo se můžete spolehnout na nabídku krabičkové diety Dieta Health and Life, která krabičky rozváží v lokalitách Ostrava, Olomouc, Rožnov a okolí.

Tato dieta nabízí základní dva redukční programy, a to:

 • ŽENA DIETA (5000 kJ)
 • MUŽ DIETA (7000 – 8000 kJ)

Vždy se jedná o pětichodové menu, které si můžete individuálně nastavit. Společnost nabízí vytvoření jídelníčku pro vegetariány, vegany, menu bez lepku, menu pro diabetiky, menu speciálně nastavené pro sportovce a tak podobně.

Zvolit můžete různou délku programů – měsíc bez sobot, měsíc se sobotami, 48denní balíček se sobotami, dlouhodobý balíček se sobotou (72 dní) a tak podobně. Firma nabízí i možnost zkušebního týdne. Platí, že čím déle krabičky odebíráte, tím jsou levnější. Doprava je zpoplatněná – měsíční rozvoz stojí cca 990 Kč. Cena krabiček je individuální a odvíjí se podle aktuálního nastavení.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta Health and Life

Výhodou je:

 • možnost individuálního nastavení krabiček
 • krabičky i pro soboty

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • zpoplatněný rozvoz, který cenu krabiček výrazně navyšuje
 • rozvoz omezený jen na určité lokality

Reference zákazníků Dieta Health and Life

Petra

V krabičkách budu určitě pokračovat, protože mi vyhovuje bezlepkové a bezlaktózové nastavení mé diety.

Helena

Krabičková dieta plně splnila moje očekávání. Za měsíc jsem bez námahy zhubla krásné 4 kilogramy, a už teď jsem si jistá, že krabičky opět využiju.

Eva

Jídlo je pokaždé čerstvé, pestré a barevné. Jsem zcela spokojená.

ABC Dieta

Krabičková dieta - ABC Dieta

Dostane-li vaše celodenní jídlo řád, začnou se dít divy. Ten, kdo stravu neřeší, se ani nemůže divit, když přibírá, cítí se unavený nebo není v kondici. Krabičková dieta ABC Dieta může nastavit vhodné podmínky nejen pro hubnutí, nýbrž i pro psychickou pohodu. Proč zrovna tuto dietu vyzkoušet? Možná proto, že ji před vámi s pozitivním hodnocením vyzkoušela řada známých osobností – Ivana Chýlková, Bára Basiková, Jan Přeučil, Michal David a mnoho dalších.

ABC Dietu si můžete objednat v následujících městech – Bakov nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Brno, Černošice, Jesenice, Měchenice, Mladá Boleslav, Nehvizdy, Praha, Řevnice, Říčany, Úvaly a Vestec. Zvolit můžete doručení na adresu – za příplatek nebo vyzvednutí jídla na výdejním místě.

Vybrat si můžete z těchto programů:

 • KLASICKÁ DIETA (od 4000 kJ až 10 000 kJ podle pohlaví a vašeho cíle, nejoblíbenější dieta v nabídce)
 • VEGETARIÁNSKÁ DIETA (žádné maso, vhodná pro vegetariány a příznivce bezmasých a netučných jídel)
 • DIABETICKÁ DIETA (nabízí odborně sestavený jídelníček pro onemocnění diabetes I. a II. typu.)
 • BEZLAKTÓZOVÁ DIETA
 • KETO/LOW CARB dieta

Programy jsou vždy celodenní. Jídla se připravují čerstvá na každý den od pondělí až do soboty (jídlo na sobotu dostanete nejspíš už ve čtvrtek). Cena je individuální a formuje ji konkrétní nastavení programu. U diety je možné natrefit na výhodnou cenovou akci. Možné je krabičkovou dietu darovat dárkovým poukazem.

Výhody a nevýhody ABC Diety

K výhodám patří:

 • pestrá nabídka programů, která zaštiťuje všechny potřeby zákazníků
 • jídla i na sobotu

Nevýhodou je pak:

 • rozvoz jen po Praze
 • rozvoz za příplatek, který zvyšuje cenu krabiček

Reference zákazníků krabiček ABC Dieta

Spokojená zákaznice ABC Diety

Za přípravu pokrmů ABC Diety kuchaře a kuchařky moc chválím. I přesto, že se musím stravovat s omezením – jsem diabetik, na jídle si pochutnávám.

Spokojená zákaznice ABC Diety

Za dva měsíce jsem se díky ABC Dietě dostala z velikosti XL na M až L – zhubla jsem 10 kilogramů. Po půl roce si svou váhu stále držím.

Spokojený zákazník ABC Diety

Už rok držím ABC dietu a můj život se změnil razantně k lepšímu. Mám tolik času navíc a jsem více psychicky v pohodě. O shozených kilogramech ani nemluvě.

Pohodlná dieta

Krabičková dieta - Pohodlná dieta

Jak zhubnout pohodlně? Třeba pomocí Pohodlné diety. Je to krabičkový způsob stravování, který vám pomůže zhubnout i nastavit pravidelnost. Pohodlná dieta je k dispozici pro všechny zájemce z Jihomoravského kraje, kde působí. Na svém webu nabízí konkrétní mapu svého rozvozu.

Vybírat můžete z následujících programů:

 • Program Redukce 5000 kJ
 • Program Redukce Plus 6000 kJ
 • Program Standard 7000 kJ
 • Program Standard Plus 8000 kJ
 • Program Aktiv 10000 kJ
 • Program Sport 12000 kJ

Jednotlivé programy je možné různě si nastavit, a to na celodenní menu, zkrácené menu, dopolední menu, odpolední menu, oběd a večeře, polévka. Jídla se rozvážejí vždy den dopředu, a to od pondělí do pátku. Na webu jsou přehledně dostupné jídelníčky i praktický formulář pro odeslání objednávky nebo dotázání se.

Výhody a nevýhody Pohodlné diety

K výhodám patří:

 • široký rozptyl programů
 • možnost si program individuálně nastavit

Nevýhodou je:

 • rozvoz omezený jen na Jihomoravský kraj
 • na webu chybí nabídka pro vegetariány, stejně jako informace o tom, zda je jídelníček upravit bezlepkově nebo bezlaktózově. Stejně tak na webu chybí ceník.

Nejlepší krabičková dieta BRNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta BRNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v Brně
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář