Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Pražené a solené mandle

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Pražené a solené mandle

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Pražené a solené mandle byly součástí mé první objednávky od Countrylifu.

Chtěl jsem něco, co bych mohl jet tak jíst a mandle jsou k tomu přímo určené:)

Mají skvělou jemnou chuť…

Pražené a solené mandle a moje zkušenost

Mandle je plodem mandloně obecné a pěstuje se v subtropických oblastech. Z jednoho stromu lze za rok získat až 60kg mandlí. Zajímavostí je, že jsou mandle příbuzné meruňkám a broskvím. Když totiž rozbijete pecku meruňky, tak získáte jádro, které je velmi podobné mandlím a dá se i jíst.

pražené a solené mandle

Tyto mandle se hodí jako pochoutka např. k vínu nebo ke sledování televize. Dají se ale použít i při výrobě různých pokrmů jako jsou dezerty, saláty nebo třeba vánoční pečivo.

Mají také vysokou energetickou hodnotu a obsahují množství minerálů, sacharidů, bílkovin a vitamínů. Taktéž mandlové mléko se dá použít jako dochucovadlo. V cukrářství se s mandlemi nejen zdobí, ale vyrábí se z nich také typický marcipán.

Pražené a solené mandle – zhodnocení

Mandle jsou mým oblíbeným zobáním, kterého se nikdy nepřejím:) Můžu vám je s klidným svědomím doporučit.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Mandle pražené a solené
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Mandle pražené a solené

Podobné články

Zanechte komentář