Domovská stránka » Inca Collagen

Inca Collagen

Inca Collagen je jedinečný bio-aktivní kolagen, který se vyznačuje pozitivním vlivem na regeneraci, výživu a buněčnou obnovu pleti, kůže, nehtů a vlasů. Tento výjimečný produkt je získáván z peruánské rybí kůže, která se vyznačuje vysokým obsahem kolagenu.

Inca Collagen se vyznačuje mnoha výhodami, které z něj dělají unikátní a super produkt. Kolagen je totiž základem našeho těla a významně přispívá k pevnosti a pružnosti naší kůže, vlasů, nehtů a kloubů. Díky tomu, že Inca Collagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen, je tento produkt snadno vstřebatelný do těla, což zaručuje maximální účinnost a rychlý efekt.

Inca Collagen je také obohacen o vitamín C, který přispívá k výrobě kolagenu v těle a zlepšuje jeho vstřebávání. Díky tomu má tento produkt silné protistárnou účinky a pomáhá bojovat proti vráskám, celulitidě a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kromě toho Inca Collagen podporuje růst vlasů a zlepšuje stav nehtů. Je také vhodný pro lidi s problémy s klouby, protože kolagen přispívá k regeneraci kloubních tkání.

Celkově lze tedy říci, že Inca Collagen je skvělým produktem pro všechny, kdo chtějí mít zdravou, pevnou a krásnou pokožku, nehty a vlasy, a to bez negativních vedlejších účinků.