Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Kustovnice čínská (Goji berries)
Vitalvibe recenze: Kustovnice čínská (Goji berries)

Vitalvibe recenze: Kustovnice čínská (Goji berries)

by Radoslav Černý
0 komentářů

Nákup kustovnice čínské byl součástí mého prvního nákupu v eshopu Vitalvibe, o kterém jsem psal nedávno. Neměl jsem s touto potravinou žádné předchozí zkušenosti a byl jsem zvědavý, jak bude kustovnice čínská, které se zkráceně říká goji, chutnat.

Kustovnice se pěstuje na nekontaminované půdě, neobsahuje tak žádné škodlivé látky nebo přísady. Říká se jí také ovoce dlouhověkosti a patří mezi superpotraviny. O tom, zda má na dlouhověkost opravdu vliv, budu referovat za 80 let:) Každopádně toto ovoce má napomáhat imunitnímu systému a nervové soustavě. Má taky chránit proti předčasnému stárnutí organismu.

kustovnice čínská

Kustovnice čínská jako ochucovač vody

Po přidání kustovnice čínské do vody pěkně nabobtná a zesládne. Chutná mi pak více. A voda má velice příjemnou a jemnou chuť. Vyzkoušejte to:) Obsahuje velké množství vitamínu C, takže je dobrou alternativou k citronu, který si běžně do vody dávám. Navíc také obsahuje hodně železa.

kustovnice čínská

Jedna hrst denně

Kustovnice je skvělá, pokud máte problémy se zrakem a chcete jej podpořit. Také pokud zapomínáte, zkuste jednu hrst denně a sledujte, jak se vám lepší pamět. A pokud jste často nemocní, tak vám goji hodně pomůže.

Pokud chcete inspiraci, jak s goji naložit, tady je např. recept na skvělou detoxikační snídani.

kustovnice čínská

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Kustovnice čínská (Goji berries)
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář