Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Můj první nákup a zkušenosti
Vitalvibe recenze: Můj první nákup a zkušenosti

Vitalvibe recenze: Můj první nákup a zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Protože se zajímám o zdravou výživu a taky proto, že si do této prodejny chodím vyzvedávat kokosové jogurty, jsem se rozhodnul objednat si z obchodu Vitalvibe několik jejich produktů a otestovat je.

Na první pohled je e-shop udělán opravdu poctivě a je vidět, že lidé, kteří se o něj starají to berou vážně. Téměř každý produkt je velice detailně popsán, mnohdy nechybí video nebo odkazy na recepty. Moc se mi tento přístup líbí.

Vitalvibe: První objednávka

Udělal jsem tedy první objednávku a celou zásilku si během 3 dnů vyzvednul na jejich prodejně. Velice milá slečna mi každý výrobek představila a řekla, na co je dobrý a s čím bych jej měl kombinovat. Takový přístup se hned tak nevidí. Strávil jsem na místě asi 15 minut, což bylo moc fajn. Vše jsme spolu prošli a já jsem pak přesně věděl, jak mám produkty použít. A jako dárek jsem dostal superfood cookie macha, což byla milá třešnička na konci:)

A co jsem si vlastně objednal? Každý výrobek, který jsem si objednal, pečlivě vyzkouším a napíšu na něj samostatnou recenzi.

No a nakonec jsem za svou objednávku dostal jeden bonus. Vitalvibe za mě zasadí strom, protože moje objednávka byla nad 1500,- Kč. Podívej se na toto video, ve kterém o tom mluví zakladatel Vitalvibe.

Za mě určitě další palec nahoru!

Ukázka, co jsem testoval jako první

vitalvibe
Tyhle kešu oříšky jsem si vážně zamiloval

Musím říct, že moje první objednávka u Vitalvibe byla opravdu povedená a moje zkušenost byla velice pozitivní. Nakoupím zde určitě znovu:)

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Můj první nákup
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář