Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Urtekram sprchový gel s kokosovým nektarem
Econea recenze: Urtekram sprchový gel s kokosovým nektarem

Econea recenze: Urtekram sprchový gel s kokosovým nektarem

by Radoslav Černý
2 komentáře

Tento sprchový gel opravdu nádherně voní:) Musel jsem to napsat jako první větu této recenze, protože to je to, co mě na něm nejvíce zaujalo. Je radost se s ním denně sprchovat. Pojďmě se na tento Urtekram sprchový gel podívat podrobněji.

Urtekram sprchový gel a moje zkušenosti

Tento produkt od firmy Urtekram jsem si objednal v balíčku spolu s mou první objednávkou od společnosti Econea.cz. Můžete si o tom přečíst v článku zde. Začal jsem jej hned používat, protože jsem právě vypotřeboval můj starý sprchový gel z běžného supermarketu. A myslím, že už nebudu měnit:)

Překvapilo mě, že tento gel nepění tak moc, jako můj předchozí sprcháč. Hledal jsem na blogu econea.cz a našel jsem o tom tenhle článek. Takže je vše v pořádku:)

urtekram sprchový gel

Urtekram sprchový gel – zhodnocení

Jinak se po zhruba týdenní používá cítím moc fajn, neškrábu se, jak jsem to dělal se starým sprcháčem. Píšou to i na stránce Econea, že by pokožka měla zůstat vláčná a čistá, což je můj případ:) Mám podobnou zkušenost i s dalším výrobkem do sprchy od Urtekramu, s jejich šamponem. A stejně tak si pochvaluji i jejich zubní pastu, o které jsem již také psal tady.

Líbilo se mi

  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná chuť

Nelíbilo se mi

  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Urtekram

Společnost Urtekram mám dlouhou tradici, už od roku 1972. Dnes je to největší výrobce bio produktů ve Skandinávii. Jejich výrobky jsou ze sta procent přírodní a neobsahují paraben, silikon nebo přírodní barviva. Navíc mají u všech svých výrobků certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá původ surovin, jejich čistotu a je zárukou kvality produktu. A taky netestují svoje produkty na zvířatech. Urtekram znamená dánsky bylinkářství:)

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Urtekram sprchový gel
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
2 komentáře
0

Podobné články

2 komentáře

Milena 29. 1. 2019 - 15:20

To je zajímavé, díky moc za tip na článek o pěnění

Reply
Radek 30. 1. 2019 - 15:39

Pro mě to taky byla novinka:)

Reply

Zanechte komentář