Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Nobilis Tilia výživný balzám na vlasy

[RECENZE] Econea: Nobilis Tilia výživný balzám na vlasy

od Nataša
Publikováno: Aktualizováno

Nobilis Tilia výživný balzám jsem si koupila proto, že jsem chtěla dodat svým vlasům dobrou výživu.

Tento balzám navíc podporuje rozčesávání a zabraňuje lámavosti. Jedinečné složení balzámu dodává vlasům pružnost a lesk a zásobuje vlasy esenciálními mastnými kyselinami.

Taktéž je chrání a regeneruje.

Nobilis Tilia výživný balzám a moje zkušenosti

Vyvážená kompozice éterických olejů dodá vašim vlasům smyslnou vůni. Mám zkušenosti i s dalšími jejich produkty a je pravda, že voní opravdu hezky. Co se aplikace týče, tak se má se nanášet na umyté vlhké vlasy. Pak jej nechte pár minut působit a omyjte vodou.

nobilis tilia výživný balzám
Výživný balzám na vlasy

Sympatické na společnosti Nobilis Tilia je fakt, že upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny a má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod. Navíc recykluje odpad a obecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně.

nobilis tilia výživný balzám
Nobilis Tilia netestuje produkty na zvířatech

Většina produktů Nobilis Tilia má certifikáty CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) a CPK BIO. Jsou to jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě a jsou zárukou, že takto označené produkty obsahují jen ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody.

Nobilis Tilia výživný balzám – zhodnocení

S tím balzámem jsem velmi spokojená, hezky voní a dobře se mi po něm rozčesávají vlasy. Mohu jej s klidným svědomím doporučit.

Výrobce Nobilis Tilia

Nobilis Tilia neboli krásná lípa je ryze českou společností, která už přes 20 let vyrábí vysoce kvalitní přírodní kosmetiku v harmonii s planetou – aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. Vvyužívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO kosmetika (CPK BIO). Společnost ctí ruční práci. Nobilis Tilia se zavázala nikdy nesnižovat kvalitu kvůli ceně.

Produkty Nobilis Tilia jsou koncipovány tak, aby pečovaly nejen o tělo, ale také o duši. Proto se firma velmi výrazně věnuje aromaterapii, spolupracuje s řadou světových odborníků a neustále zkoumá nové a nové kombinace a cesty, jak co nejúčinněji používat éterické oleje v rámci kosmetiky a péče o tělo.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Výživný balzám
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Nobilis Tilia

Podobné články

Zanechte komentář