Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Ecozone univerzální prací gel a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: Ecozone univerzální prací gel a moje zkušenost

by Nataša
0 komentářů

Ecozone univerzální prací gel je vysoce koncentrovaný prací gel.

Poradí se všemi nečistotami a se stejným účinkem, jako běžné prací gely plné synteticky vyrobených látek.

Je vyrobený v souladu s certifikací Ecocert.

Ecozone univerzální prací gel a moje zkušenosti

Skvěle funguje i při nižších teplotách (30 °C), je vhodný pro bílé i barevné prádlo a vydrží až na 25 pracích cyklů. Je citlivý k látkám i k vaší pokožce. A prádlo bude ještě dlouho vonět jako čerstvě vyprané.

Společnost Ecozone vyrábí super kvalitní ekologickou domácí drogerii a opravdu chytré pomocníky do domácnosti. Všechny jejich produkty se řídí mottem “Udělejte si ze svého domova eko-zónu”. V Ecozone se rozhodli vyrábět maximálně účinné, ale zároveň maximálně šetrné čistící prostředky.

Ecozone univerzální prací gel

Jejich produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní, z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.

Stačí jej velmi malé množství

Ecozone u každého produktu uvádí kompletní a detailní složení, což ani u velkých a známých značek ekodrogerie vůbec není pravidlem. Dle EU regulací se totiž suroviny mohou často skrývat za nicneříkajícími názvy jako “aniontové povrchově aktivní látky” či “rostlinné tenzidy” a ve skutečnosti pak vůbec nevíte, z čeho pochází a co kupujete.

Alternativou k používání tohoto univerzálního pracího gelu je například prací vajíčko Ecoegg. Zkuste se podívat na recenzi, kterou jsem nedávno napsal.

Ecozone univerzální prací gel – zhodnocení

S tímto pracím gelem jsem velice spokojená. Krásně voní, velmi dobře pere a je šetrný k životnímu prostředí. A pere skvěle i při 30°C. Stačí ho zcela minimální množství na pračku. Takže za mne mohu s čistým svědomím doporučit.

Líbilo se mi
  • 100% rozložitelné v přírodě
  • 99,5 % přírodních surovin
  • netestováno na zvířatech
  • žádné živočišné přísady
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojená

Výrobce Ecozone

Společnost byla založená v roce 2000 ve Velké Británii. Vyrábí velice kvalitní drogerii a u svých výrobků udává kompletní a detailní složení, což je takový malý úkaz. Jejím motem je drogerie bez kompromisů a dokazují to např. certifikáty The Vegan Society, Cruelty-Free International nebo Allergy UK.

Ecozone jako téměř jediná výjimka na trhu garantuje, že její výrobky neobsahují palmový olej a jeho deriváty. Není jednoduché se alespoň jeho derivátům zcela vyhnout a o to je cennější, že Ecozone garantuje jejich 100%-ní nepřítomnost.

Součástí Ecozone týmu jsou i Stella, Vinnie a Ollie – dva jezevčíci a jeden buldoček. Jejich výrobky jsou hypoalergenní a jsou tudíž vhodnou a bezpečnou ekovariantou i pro citlivé alergiky. Jsou také 99,5-100% přírodní. Bez fosfátů, plastů, syntetických sloučenin.

Produkty Ecozone dokazují, že ekologické varianty běžných chemických přípravků na údržbu domácnosti nejsou kompromisem. Jsou srovnatelně účinné jako ty konvenční, zároveň však zásadně šetrnější k prostředí, ve kterém žijeme. Ať už se jedná o přípravky na mytí podlahy, nádobí nebo prací prášky. Ecozone věří, že my všichni můžeme díky malým změnám docílit velkých posunů v budoucnosti. Je však potřeba začít teď. Ne až v budoucnosti. Skvělý článek o Ecozone je i na blogu Econey zde.

Představení Nobilis Tilia

Kdo stojí za společností Econea

econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Jak hýčkají zákazníky v Econea.cz

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Ecozone univerzální prací gel
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Ecozone univerzální prací gel
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář