Domovská stránka » Powerlogy » [RECENZE] Powerlogy: Power C8 MCT olej

[RECENZE] Powerlogy: Power C8 MCT olej

by Radek
0 komentářů

Powerlogy Power C8 MCT olej je prémiový olej s obsahem čisté kyseliny kaprylové (C8).

Tato kyselina dodá nejefektivněji energii mozku a svalům. Hledal jsem MCT olej se 100% obsahem této kyseliny, protože jsem chtěl připravovat tu nejlepší bulletproof coffee a objednávat Brain Octane Oil z Ameriky nebo Německa se mi moc nechtělo.

Jde to a párkrát jsem to udělal, ale jo to složitější než s objednávkou u Powerlogy. Proto jsem u nich udělal svou první objednávku.

Power C8 MCT olej a moje zkušenosti

Již delší dobu mám velice oblíbený ranní rituál. Ihned po probuzení si chystám bulletproof coffee. Používám na ni kvalitní kávu od Gourmet kávy, kvalitní bio máslo a MCT olej s názvem Brain Octane Oil od Dava Aspreyho. Jelikož mi olej začal docházet, tak jsem společně s kamarádem zkušebně objednal Powerlogy MCT olej ze Slovenska. Objednávka byla jednoduchá a olej tak byl za pár dní doma.

Power C8 MCT olej
Na etiketě MCT oleje je i foto zakladatele Powerlogy

Konzumací MCT oleje získáme rychlou energii bez toho, abychom zatěžovali trávení. Díky tvorbě ketonů, které pomáhá tento olej vytvářet, podporuje hubnutí. Proto se doporučuje používat při keto dietě.

Power C8 MCT olej
MCT olej jako základ bulletproof kávy

MCT olej a ketony

Ze současných poznatků vědy o metabolismu jsou ketony o mnoho čistějších a efektivnějším zdrojem energie pro mozek a svaly než glukóza. Ne každý MCT olej je ale stejný. Powerlogy olej s C8 je mnohem více efektivnější než běžné kokosové oleje s C12, což je kyselina laurová. MCT olej metabolizuje jinak než ostatní druhy tuku, proto nedojde ke zvýšení hladiny cholesterolu.

Power C8 MCT olej
Káva, máslo, MCT olej

MCT olej je bez chutě a aroma a má všestranné využití. Můžete jej přidávat do kávy, smoothie, do dezertů, do salátů, ale třeba i do čaje. Všude zlepší tvorbu energie a spalování tuků. MCT olej používají lidé nejvíce na podporu mentálního výkonu, náhradu krátkodobé energie z cukrů, při přechodu na low-carb nebo keto stravu. Nebo také sportovci pro extra energii a zrychlenou regeneraci.

MCT olej je nenáročný na skladování. Nevyžaduje ledničku a je tekutý při pokojové teplotě.

Power C8 MCT olej
MCT olej od Powerlogy

Doporučená optimální dávka je pro běžného člověka bez extrémní sportovní zátěže 10 až 15 ml do pití nebo jídla a to 1x až 2x denně. Power C8 MCT olej má rychlou metabolickou dráhu přímo v játrech a nezatěžuje tak žlučník.

powerlogy a brain octane oil
Power C8 MCT vs. Brain Octane Oil

Tento MCT olej nahradil můj běžně používaný Brain Octane Oil, protože kvalita je stejná a poslouží stejně dobře pro výrobu bulletproof kávy. Hodí se do kávy s máslem, nebo ghee, popřípadě s kolagenem (bulletproof coffee). Můžeme jej používat jako náhradu nevhodných rostlinných a živočišných tuků ve výživě. Nebo jej jednoduše přidáme do smoothie a shaků pro stabilnější energii. Skvěle se taky hodí do salátů a dresinků, čímž můžeme nahradit klasické oleje. No a nakonec nesmím zapomenout na podporu při low carb, vegan a keto stravovaní.

powerlogy a brain octane oil
100% čistý Power C8 MCT

Power C8 MCT olej – zhodnocení

Tento MCT olej dokonale nahradí mnou dosud používaný Brain Octane Oil. Obsahuje taktéž čistý 100% C8 a jeho využití je nejen při přípravě kávy, ale hodí se i do salátů a nápojů. Stal se mým každo-ranním pomocníkem v mém velmi oblíbeném rituálu přípravy bulletproof kávy. Za mě tedy jasná volba:)

Líbilo se mi
  • super na přípravu bulletproof kávy
  • čistý C8 MCT olej
  • rychle dodá energii
  • rychlé dodání při objednání
Nelíbilo se mi
  • vše OK

Powerlogy a 7% sleva

Společnost Powerlogy založil biohacker Dušan Plichta, který se věnuje rozvoji lidského potenciálu skrze životosprávu těla a mysli. Cílem společnosti je zlepšit uvědomělost (mindfulness) lidí při výběru kvality svého jídla. Svým přístupem chce Powerlogy ukázat, že méně je někdy více. To je myšleno tak, že kvalita a čisté složení produktu je důležitější než kvantita.

Je možný i osobní odběr?

Svůj internetový nákup si můžete osobně převzít v Bratislavě v Powerlogy Space&Coffee (Lamačská cesta 3/A 811 04 Bratislava – Patrónka). Seznam prodejen a našich partnerů: https://powerlogy.com/predajne/

Co když mi váš produkt nebude chutnat?

Garantujeme 100 % návratnost peněz! Doteď se nám to stalo asi jen v 1 % případů.

Je možné koupit POWERLOGY produkty i v kamenných obchodech?

Ano, produkty POWERLOGY najdete v kamenných obchodech po celém Slovensku.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Objednávky zasíláme prostřednictvím externích kurýrských společností (3,66 € s DPH) nebo Slovenskou poštou. Cena poštovného je stejná při doručovaní na území České i Slovenské republiky. Při objednávce nad 50 € je doprava zdarma.

Všechny produkty Powerlogy jsou bez rafinovaného cukru, umělých přídavků, barviv a konzervantů. Navíc neobsahují lepek, laktózu nebo sóju. Jsou tak vhodné pro lidi vyznávající low-carb, keto nebo paleo stravování.

Při prvním objednání získáte 7% slevu a nad 50 EUR (cca 1300 korun) je doprava zdarma. Web Powerlogy je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Power C8 MCT olej
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Power C8 MCT olej
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář