Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Lavera zesilující řasenka

[RECENZE] Econea: Lavera zesilující řasenka

od Nataša
Publikováno: Aktualizováno

Lavera zesilující řasenka skončila v mé objednávce, protože jsem chtěla řasenku pro každodenní nošení.

Obsahuje minerální barevné pigmenty a pečlivě vybrané BIO složky jako je například růžová voda, díky čemuž zůstanou řasy neslepené.

Lavera zesilující řasenka a moje zkušenosti

Žádné produkty Lavera neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou proto vhodné pro vegany. Navícmají certifikát Vegan Society.

lavera zesilující řasenka
Lavera řasenka

Taktéž neobsahují žádné chemické konzervanty, vůně nebo aromata, ropné deriváty, soli hliníku, plastové mikročástice či geneticky modifikované suroviny (GMO). Všechny produkty jsou 100% přírodní, hypoalergenní, dermatologicky testované a vhodné pro celou rodinu.

lavera zesilující řasenka
Lavera vyrábí kosmetiku už od roku 1987

Jak řasenku používat?

Kartáček řasenky držte v horizontální poloze. Začněte nanášet u kořínků řas a jemně pohybujte kartáčkem řasenky dopředu a dozadu. A zároveň směrem nahoru po celé délce řas až k jejich koncům. V případě nutnosti postup zopakujte.

lavera zesilující řasenka
Zesilující řasenka Lavera

NaTrue standard kvality

NaTrue je velice přísný a současně velmi oblíbený evropský standard pro přírodní biokosmetiku. Zaručuje čisté složení a pro vás je garancí kvality. Podle něj smí produkty obsahovat pouze složky přírodního původu, deriváty přírodních složek a výjimečně i přírodně identické látky.

To, co však nesmí obsahovat jsou látky syntetické či například ropné deriváty nebo geneticky modifikované suroviny.  Jak se v celém složení kosmetiky vyznat? Může vám pomoci tento článek na blogu Econey.

Lavera zesilující řasenka – zhodnocení

Řasenka je super na každodenní nošení a vytváří přirozeně vypadající objem. Neuděláte chybu, pokud ji taky vyzkoušíte:)

Výrobce Lavera

Již od roku 1987 vyrábí německá značka Lavera certifikovanou přírodní kosmetiku v tom nejvyšším standardu a v BIO kvalitě. Dnes je to jedna z 4 nejvýznamějších světových značek biokosmetiky a její produkty koupíte ve 40 zemích světa. Slovo Lavera pochází z latiny a jeho význam je jednoduchý – pravda. Majiteli firmy jsou Thomas Haase a Klara Ahlers.

Kdykoliv je to možné, používají pro své produkty rostlinné ingredience z certifikovaného ekologického zemědělství. Dnes je jich přes 300 a 2/3 pochází z Evropy. Lavera je velmi inovativní společností a mnohé z postupů přinesla do biokosmetiky jako první na světě. Například jako první nabídli řadu 100% přírodních opalovacích krémů se 100% minerálními filtry.

Firma používá pouze energii z obnovitelných zdrojů od poskytovatele Meistro (solární, větrná a hydroelektrická z Norska). A dokonce i provoz jejich webu je CO2 neutrální.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Zesilující řasenka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Lavera

Podobné články

Zanechte komentář