Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Mulieres koncentrovaný čistič

[RECENZE] Econea: Mulieres koncentrovaný čistič

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Mulieres koncentrovaný čistič mne hned z kraje zaujal jednou věcí a tou je obal. Je totiž kartonový.

To ale není jediná věc, u které bychom se měli zastavit.

Tento ekologický čistící prostředek je výjimečný i v mnoho jiných oblastech.

Mulieres koncentrovaný čistič a moje zkušenosti

Zárukou ekologičnosti je pro mě především vertifikát Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, což je potvrzení kvality, která ani u přírodních čistících prostředků není zdaleka běžná. Znamená to například, že minimálně 95% surovin použitých k výrobě je přírodního původu. V tomto konkrétním případě je to ale celých 99,97 %!

Mulieres koncentrovaný čistič
Kartonový obal univerzálního čistícího prostředku Mulieres

Čistič je opravdu univerzální, takže s ním uklidíte doma, kde jej můžete používat na podlahu, koupelnu i záchod, troubu či gril, auto nebo okna, zvládne i kuchyňské plochy, ruční mytí nádobí a poslouží i jako ochránce rostlin před škůdci. 

Navíc tento přípravek skvěle voní po svěžím citrusu. Sám jej používám tak, že smíchám 1 plné víčko (40 ml) čističe s 10 litry vody, tak jak se to radí na stránkách Econea.

Ideální je používat mop z 4home.

Mulieres koncentrovaný čistič

Je koncentrovaný, takže i dlouho vydrží. Pro další tipy, jak ekologicky uklízet si můžete přečíst velice praktický článek na blogu Econey.

Mulieres koncentrovaný čistič – zhodnocení

Hodně se mi líbí celý přístup Mulieres. Je o tom, že nabízejí jen 2 základní výrobky. Prvním je tento univerzální čistič a druhým je prací gel. Dva výrobky, které shrábnou do kapsy celý zástup lahviček z poliček běžných domácností. Dvě lahvičky. Víc nepotřebujete. Vyzkoušejte to a podle mě nebudete litovat:)

Výrobce Mulieres

Příběh estonské značky Mulieres začíná doma. Mezi chrastítky a dudlíky. Když se Merylin a Karel stali rodiči, uvědomili si, že potřebují pro své děti vytvořit zdravý a bezpečný domov. Narazili ale na problém. V obchodech nenašli žádné přírodní prostředky na praní a úklid, které by byly účinné i šetrné k citlivé dětské pokožce.

Zároveň si uvědomili, že určitě nejsou sami. Že stejný problém řeší denně i spousta dalších rodin v Estonsku, ale i jinde ve světě. A tak začala jejich mise. Netrvalo dlouho a Marylin s Karelem si začali vytvářet vlastní přípravky doma. Množství, které vyráběli, se rychle zvětšovalo úměrně s rostoucím zájmem jejich přátel a příbuzných. Dnes mají svou vlastní řadu pracích a úklidových prostředků a tisíce spokojených zákazníků.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Koncentrovaný čistič
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Mulieres

Podobné články

Zanechte komentář