Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Watersavers měrka na průtok

Econea recenze: Watersavers měrka na průtok

by Radek
0 komentářů

Watersavers měrka na průtok vody se ke mě dostala z jednoduchého důvodu. Objednal jsem si ji jako součást přeměny mé domácnosti na více ekologickou. Jednalo se o investici za pár korun, tak jsem si řekl proč ne. Zhruba před měsícem jsem totiž vyměnil perlátor u kohoutku v kuchyni. Ten starý pořád ještě mám, tak jsem oba porovnal pomocí této měrky průtoku.

Watersavers měrka a moje zkušenost

Tuto měrku jsem objednal ve své druhé objednávce z eshopu Econea. Původní průtok byl 15 litrů za minutu, což je hodně.

Watersavers měrka

Po nainstalování úsporného perlátoru se průtok snížil na necelých 5 litrů za minutu, což je vlastně 1/3 původního průtoku. Rozdíl subjektivně cítím, ale nijak mě to neomezuje.

Watersavers měrka

Na eshopu Econea.cz můžete podobné perlátory zakoupit zde.

Proč vůbec šetřit vodu

Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Pokrývá sice 70 % povrchu planety, ale pouze 0,003 % z celkového objemu na Zemi je bez problémů dostupné pro lidské užití. Existují reálné scénáře, kdy by se v budoucnu o pitnou vodu mohly vést války. Co se týče vody, sám používám na vodu láhev Retap, kterou vám mohu s klidným svědomím doporučit.

Watersavers měrka – zhodnocení

Měrku jsem koupil zhruba před půl rokem a díky tomu jsem už ušetřil stovky korun na vodě. Takže investice do ní se mi mnohokrát vyplatila, jsem spokojený.

Líbilo se mi
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Watersavers

Watersavers je ryze česká firma, která dnes úspěšně vyváží produkty do celého světa. Nebylo tomu ale vždy – zakladatelé firmy, paní Alena Macháčková a pan Radomír Božek, vyrobili své první perlátory doslova na koleni. Inspirací jim bylo to, že u všech ostatních značek, které se na trhu nalézaly, našli spoustu mezer v kvalitě a tak se rozhodli vyrobit vlastní produkt.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Watersavers měrka na průtok
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář