Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Máslo superprotein a moje zkušenost

[RECENZE] Biooo: Máslo superprotein a moje zkušenost

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Máslo superprotein mě hodně, především chuťově, překvapilo.

Pokud chcete něco chutného, co vás nakopne a zpříjemní vám den, tohle máslo musíte mít.

S tímto máslem nesáhnete vedle, stejně jako jsem to neudělal já.

Bylo součástí mé první objednávky, kterou jsem na Biooo udělal.

O rostlinných proteinech

Rostlinné proteiny jsou skvělým a přirozeným zdrojem bílkovin. Jsou výborným doplňkem když sportujete. Sám si je dávám po pravidelném běhání. Jsou vhodné pro někoho, kdo potřebuje doplnit energii. Rostlinné proteiny lze použít i v rekonvalescenci.

Také pro děti, které špatně prospívají nebo i pro seniory. Protože mají neutrální chuť, tak jsou použitelné jak ve sladké, tak ve slané studené kuchyni.

Máslo je skvěle hodí do kaší ke snídani

Máslo superprotein Mandle & Vanilka

Pokud chcete kvalitní a chutnou svačinu nebo snídani,tak tohle máslo je to pravé. Co se týče chuti, tak je skvělá:) Nečekal jsem to a byl jsem moc příjemně překvapený. Chcete-li se vyhnout sladkostem s rafinovaným cukrem, tak s tímto máslem budete spokojeni.

Proteinové máslo je vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé. Krom skvělé chuti, dodává tělu také potřebnou energii, ale nezatíží tolik vaše energetické spalování.

máslo superprotein
Máslo je chuťově výborné

Mandle v mandlovém krému se praží v přírodní slupce, což zaručuje zachování všech živin ukrytých pod slupkou.

Máslo vám také dodá kvalitní přísun bílkovin. Navíc neobsahuje lepek ani sóju. Protože obsahuje stévii a vanilku, tak si zachovává příjemnou sladkost.

Zároveň nepředstavuje riziko pro ty, kteří si chtějí zachovat optimální tělesnou hmotnost. A to je podle mě super:)

máslo superprotein
Mňam…

Sám si máslo přidávám ke kaši s ovocem, ale možností, jak jej využít je spousta. Dá se jíst i jen tak, ze lžičky:) V nabídce je více příchutí a přemýšlím, kterou z nich si objednám příště. Na výběr jsou ještě 2 kombinace a to arašídy & čokoláda a kešu & kokos & jahoda.

Máslo superprotein – zhodnocení

Musím říct, že se jedná o můj oblíbený výrobek. Má skvělou chuť a je to takové to zdravé mlsání:) Hodlám si jej objednat znovu a vyzkoušet více příchutí.

Balíček zdraví

Balíček zdraví nabízí svým zákazníkům kvalitní doplňky stravy z ryze přírodních surovin, jako jsou zelené potraviny, mořské řasy či superpotraviny. Zdraví prospěšné potraviny přináší v té nejčistší možné formě, většinou v raw kvalitě, vegan, bez lepku a vždy 100% bez GMO. Vybrat si můžete od klasických doplňků stravy v tabletkách i prášku až po rostlinné proteiny, sušené ovoce či vločky. Díky šetrnému zpracování výchozích surovin mají všechny produkty skvělou chuť i vůni, takže si jejich konzumaci opravdu užijete. V případě Balíčku zdraví rozhodně neplatí, že co je zdravé, nemůže být dobré.

https://www.youtube.com/watch?v=U1UPr7tzp-o
Produkty Balíčku zdraví

Biooo.cz – Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi. Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí. Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci. U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat. Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo. Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť. Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje. Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin. Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie. Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů. Ty obsahuje velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Biooo SLEVA

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Máslo superprotein
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Máslo superprotein

Podobné články

Zanechte komentář