Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Ylang-ylang od Saloos a moje zkušenost

[RECENZE] Biooo: Ylang-ylang od Saloos a moje zkušenost

od Nataša

Ylang-ylang od Saloos je rostlinná silice s opojnou vůní a byl součástí mé první objednávky od Biooo.

Jsou jí často připisovány afrodiziakální účinky.

Dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru.

Ylang-ylang a moje zkušenost

Zapůsobí na všechny vaše smysly. Éterický olej z ylang ylangu bývá pro své omamné aroma oblíbenou součástí luxusních parfémů. Navíc snižuje krevní tlak, zklidňuje dýchání a minimalizuje dopady stresu na organismus.

Také čistí a zjemňuje pleť a má mírně protizánětlivé účinky. Díky značně velkému účinku této silice je vhodné ji používat v nižších koncentracích.

ylang-ylang
Éterický olej od Saloos

Vůně éterického oleje Ylang-ylang je jednou z vůbec nejvyhledávanějších. Je totiž skutečně jedinečná a omámí všechny vaše smysly. Opojná lehce exotická vůně zahalí váš domov do smyslné atmosféry a je jako stvořená pro chvíle relaxace o samotě či ve dvou. Má silný afrodiziakální potenciál a umocní vaše zážitky s partnerem. Je ale také skvělá pro meditaci a odpočinek. 

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech.

Jak tento olej používat? Pár kapek éterického oleje ylang-ylang nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 2 kapky.

ylang-ylang
Éterický olej od Saloos

Na závěr jedno malé upozornění. Éterický olej není vhodný při nízkém krevním tlaku a pro děti do 6 let věku. Těhotné ženy jej mohou používat od ukončeného třetího měsíce gravidity, v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity .

O aromaterapii si můžete přečíst více ve článku zde.

Ylang-ylang – zhodnocení

Éterický olej Ylang-ylang je velmi příjemným společníkem v naší domácnosti. Exotická vůně zahalí váš domov do smyslné atmosféry a je jako stvořená pro chvíle relaxace o samotě či ve dvou. Vyzkoušejte a uvidíte:)

Kdo stojí za společností Saloos

Na úvod si můžete přečíst tento rozhovor.

Původní česká firma M+H (Míča a Harašta) pochází z jihomoravské Břeclavi a vznikla v roce 1993. Na český trh vstoupila s výrobou a prodejem dnes již absolutně nejrozšířenějších 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii pod značkou Saloos. Běžný sortiment byl záhy rozšířen o tělové a masážní oleje, výjimečné bio karité balzámy, bio regenerační obličejové oleje a celou řadu dalších přírodních produktů určených k péči o celé tělo. Tento postupný vývoj, zavádění novinek, zájem o čisté přírodní a tradiční receptury i další inovace přivedly firmu k současnému hlavnímu směru – k výrobě certifikované přírodní biokosmetiky. Firma jako první výrobce v České republice získala na své výrobky v roce 2007 certifikát kvality – CPK bio.

Saloos od svého vzniku sází na nejvyšší možnou kvalitu, a proto využívá k výrobě kosmetiky tak jedinečné suroviny, jako jsou rostlinné bio oleje lisované za studena, léčivé bio bambucké máslo či 100% čistě přírodní esenciální oleje. Právě posledně zmiňované ingredience předávají pokožce blahodárné účinky bylin společně s neodolatelnými vůněmi, a tak vzniká naprosto výjimečná souhra péče o krásu těla a pohodu v duši.

Biokosmetika Saloos zásadně neobsahuje umělé konzervanty a barviva, syntetickou parfemaci ani ropné produkty (například minerální oleje) a samozřejmě netestuje výrobky na zvířatech. Především její původ pak zaručuje, že bude pokožkou dobře snášena a nebude způsobovat nepřirozené alergické a jiné nežádoucí reakce.

Komplet nabídku od společnosti Saloos naleznete zde.

Biooo.cz - Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi.

Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí.

Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci.

U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat.

Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo.

Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť.

Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje.

Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin.

Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie.

Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů.

Ty obsahují velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Nejčastěji kladené dotazy

Jak poznám, zda je produkt čistě přírodní?

Pro snadnou orientaci ve složení jednotlivých produktů Biooo připravilo na e-shopu ke každému produktu graf. V něm je přehledně znázorněno složení a v procentech jasně popsáno, jaké množství jednotlivých skupin složek daný produkt obsahuje. Více informací je zde.

Proč Biooo nedává ke svému nákupu automaticky vzorečky na vyzkoušení?

Výroba vzorků je dosti neekologická a zároveň i nákladná. Pokud nakupujete spíše přes e-shop, můžete si přes naši zákaznickou linku objednat vzorky Vámi vybraných produktů a my je pro Vás rádi připravíme a přiložíme k vaší objednávce. Více informací je zde.

Jak funguje Bonus klub? Jak se do něj mohu zaregistrovat?

Za každých utracených 100 Kč na jedné z prodejen nebo na e-shopu získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si pak můžete objednat některé produkty, jejich vzorky či informační brožury. Více informací je zde.

Jak mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit několika způsoby. Při osobním převzetí v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Při zaslání poštou či kurýrem si můžete vybrat - platbou kartou online, bankovního převodu, poštovní poukázky či dobírky. Více informací je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Ylang-ylang
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Ylang-ylang

Podobné články

Zanechte komentář