Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Weleda univerzální výživný krém Skin Food light

[RECENZE] Biooo: Weleda univerzální výživný krém Skin Food light

od Nataša
Publikováno: Aktualizováno

Univerzální výživný krém Weleda Skin Food light se mi velmi osvědčil.

Skin Food light je všestranným každodenním pomocníkem.

Je jemný, a přesto účinný a poskytne vaší pleti potřebný komfort kdykoli během dne.

Byl součástí první objednávky, kterou jsme na Biooo udělali.

Weleda univerzální krém a moje zkušenost

Obrovskou výhodou, kterou musím zmínit hned zkraje je skutečnost, že tento krém je opravdu všestranný. Spojuje totiž v sobě hned několik skvělých výhod a tím se řadí do skupiny minimalistické péče. Krém v praktickém balení hravě schováte do každé kabelky a je kdykoli připravený k použití..

weleda
Univerzální krém Weleda

Krém kombinuje extrakty z rozmarýnu, violky trojbarevné, měsíčku lékařského a heřmánku lékařského. Všechny tyto byliny jsou dlouhodobě využívané při péči o namáhanou, hrubou nebo zanícenou pokožku. Hojivá, zklidňující síla tohoto univerzálního krému se vám bude hodit nejen při péči o pleť, ale také účinně nahradí krémy na ruce a nohy.

weleda
Velmi dobře se roztírá

Kombinace lanolinu, bambuckého másla, oleje ze slunečnicových semínek a včelího vosku je úžasná a díky tomu se krém vyznačuje lehkostí a dobrou roztíratelností. Vůbec nezanechává pocit mastnoty a dobře se vsakuje. Navíc má certifikace Natrue.

Certifikát Natrue

Natrue dohlíží nejenom na samotné složení produktů, ale také na transparentnost vůči zákazníkovi. Vůbec prvním krokem, kterým žadatel o toto označení musí projít, je jeho dokumentace. Produkty s označením Natrue vyžadují jasné a srozumitelné INCI složení, dále také podrobné informace o samotné výrobě produktů, doložitelný původ jednotlivých surovin a složek a v neposlední řadě také označení, kolik procent přírodních látek daný produkt obsahuje. Tyto podmínky se kontrolují nejenom papírově, ale také přímo ve výrobě.

Všechny složky použité při výrobě musí být přírodního původu či v bio kvalitě. Během zpracování surovin i výrobě samotného produktu musí být použity postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Je tak asi jasné, že výrobky s nálepkou Natrue neobsahují žádné umělé parfemace, barviva ani konzervanty a při výrobě nejsou použity geneticky modifikované suroviny. Kromě toho, výsledný produkt ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech. Certifikát Natrue je udělován pouze na 2 roky, po jejichž uplynutí se musí celá kontrola opět opakovat, jinak je označení z produktů odebráno.

Univerzální výživný krém Skin Food light – zhodnocení

Krém můžete bez obav použít místo balzámu na rty nebo pleťové masky, pokud jej nanesete v hutnější vrstvě. Jeho používání je velmi příjemné. Hodně také oceňuji jeho univerzálnost. Za mě jasné doporučení:)

Kdo je Weleda

V roce 1921 Weleda začínala jako farmaceutická laboratoř s vlastní zahradou plnou léčivých bylinek. Dnes je předním světovým výrobcem holistické přírodní kosmetiky a léčiv pro antroposofickou terapii. A každý den žasnou nad mocnou silou bylin i moudrostí našich vlastních organismů. 

weleda logo

Už od samotného vzniku sledují ve Weledě cíle, které vycházejí z jejich základních principů. Jednotlivými výrobky se snaží podporovat lidi nejen v jejich osobním rozvoji, ale také ve snaze udržovat a obnovovat vlastní zdraví tak, aby dosáhli fyzické pohody.  

Od založení v roce 1921 je společnost Weleda ve všech svých obchodních činnostech společensky, environmentálně a ekonomicky odpovědná.

Od nákupu surovin přes výrobu kosmetických a farmaceutických výrobků až po balení a distribuci.

Společnost Weleda také pěstuje léčivé rostliny a provozuje vlastní zařízení na výrobu tinktur, kde probíhá další zpracování surovin destilací, extrakcí nebo potencováním. I když se některé z jejich metod postupem času měnily, vždy věřili sami sobě, svým zakladatelům a svým hodnotám. Společensky, environmentálně a ekonomicky působí na základě stejných zásad od svého založení. Věří, že právě tato důslednost vytváří pozitivní změnu ve světě.

Komplet nabídku od společnosti Weleda naleznete zde.

Biooo SLEVA

Biooo.cz - Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi.

Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí.

Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci.

U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat.

Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo.

Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť.

Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje.

Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin.

Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie.

Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů.

Ty obsahují velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Nejčastěji kladené dotazy

Jak poznám, zda je produkt čistě přírodní?

Pro snadnou orientaci ve složení jednotlivých produktů Biooo připravilo na e-shopu ke každému produktu graf. V něm je přehledně znázorněno složení a v procentech jasně popsáno, jaké množství jednotlivých skupin složek daný produkt obsahuje. Více informací je zde.

Proč Biooo nedává ke svému nákupu automaticky vzorečky na vyzkoušení?

Výroba vzorků je dosti neekologická a zároveň i nákladná. Pokud nakupujete spíše přes e-shop, můžete si přes naši zákaznickou linku objednat vzorky Vámi vybraných produktů a my je pro Vás rádi připravíme a přiložíme k vaší objednávce. Více informací je zde.

Jak funguje Bonus klub? Jak se do něj mohu zaregistrovat?

Za každých utracených 100 Kč na jedné z prodejen nebo na e-shopu získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si pak můžete objednat některé produkty, jejich vzorky či informační brožury. Více informací je zde.

Jak mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit několika způsoby. Při osobním převzetí v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Při zaslání poštou či kurýrem si můžete vybrat - platbou kartou online, bankovního převodu, poštovní poukázky či dobírky. Více informací je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Weleda Skin Food light
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Weleda Skin Food light

Podobné články

Zanechte komentář