Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Hydrophil koncentrovaná ústní voda

[RECENZE] Econea: Hydrophil koncentrovaná ústní voda

by Radek

Hydrophil koncentrovaná ústní voda má antiseptický a antibakteriální účinek.

Také pomáhá působit proti paradentóze či zánětům dásní.

Rozhodl jsem se ji vyzkoušet a v této recenzi si můžete přečíst mé zkušenosti.

Hydrophil koncentrovaná ústní voda a moje zkušenosti

Hlavní předností této ústní vody je, že zachovává zdravou a potřebnou mikroflóru v ústní dutině. Také neobsahuje fluorid a má bylinkovou chuť. Na stránce tohoto výrobku se píše, že stačí dát pár kapek koncentrátu do sklenice s vodou a pak už si jen užíváte toho báječného pocitu a čerstvého dechu.

Takže jsem to zkusil jen s 1 kapkou a zkusil ke sklenici přičichnout hodně zblízka. Dostal jsem doslova „kopanec“ jak silná vůně to byla:) Přidal jsem tedy další 2 kapky a ústní vodu poválel v ústech.

A opravdu tato ústní voda od Hydrophilu zanechává velmi silný pocit svěžesti.

hydrophil koncentrovaná ústní voda
Hydrophil koncentrovaná ústní voda

Jak ústní vodu Hydrophil používat?

Jak jsem psal výše, je to velmi jednoduché. Stačí 3 kapky do skleničky s vodou a poté vypláchnout ústa. Vodu vyplivněte, nepolykejte.

Lahvička by měla vydržet na cca 130 večerů. Pokud by se vám ústní voda od Hydrophilu zdála oproti jiným ústním vodám drahá, tak teď už si určitě dokážete spočítat, jakou úsporu ve skutečnosti představuje. Pro přírodu, vodu i vaši peněženku.

hydrophil koncentrovaná ústní voda
Stačí jen 3 kapky

Jaké účinky mají jednotlivé složky ústní vody?

V ústní vodě od Hydrophilu najdete mátu, která je oblíbená především pro svou typickou osvěžující a ojedinělou vůni. Navíc má také protizánětlivé účinky. Dále je zde šalvěj lékařská, která pomáhá při potížích se záněty dutiny ústní. Tea Tree dodává ústní vodě extra desinfekční účinek. Jako další je zde levandule, která obohacuje vodu o regenerační, antiseptické a zklidňující účinky.

No a nakonec skořice, která má antimikrobiálními účinky a zmírňuje projevy zápachu z úst a hřebíček, který spolehlivě zajistí v ústech svěží dech, podpoří dásně a funguje jako dobrá prevence proti zubnímu kazu.

hydrophil koncentrovaná ústní voda
Trio produktů pro ústní hygienu

Hydrophil koncentrovaná ústní voda – zhodnocení

Tato ústní voda je skvělým řešením pro ústní hygienu, protože má antiseptický a antibakteriální účinek a pomáhá proti paradentóze. Sám jsem s ní velmi spokojený a doporučuji ji k vyzkoušení.

Líbilo se mi

  • 100% přírodní
  • netestováno na zvířatech
  • vhodné pro vegany
  • pro svěží dech

Nelíbilo se mi

  • jsem spokojený

Výrobce Hydrophil

Za značkou Hydrophil stojí parta tří kamarádů z Hamburku, kteří začali nejdříve s blogem o vodě. Poté v létě 2013 během cyklovýletu začali vymýšlet, jak by se a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním – takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace.

A šlo to rychleji, než čekali. Ohlas byl obrovský. Už v září 2013 měli první výrobek – tričko. Vzápětí vymysleli neutrální mýdlo, bambusový kartáček, tašky… a pak se začali specializovat na W. A. S. H. (WAter. Sanitation. Hygiene), tedy na segment hygieny a péče o tělo. Oblast každodenního používání. Protože, jak říká jejich motto: „Udělat každý den o trochu lepší.“ Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět. Ono je to koneckonců propojené.

A tak v roce 2014, ještě ve třech, založili značku Hydrophil. Dnes už je jich šest, mají stážisty a studenty na kratší úvazky. Rostou do výšky i šířky, ale pevně a neochvějně se drží svých zásad. A vodu milují. Koneckonců, “hydrophil”, tedy hydrofilní, znamená vodu přitahující, vodu milující.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Koncentrovaná ústní voda
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Hydrophil
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář