Domovská stránka » Blendea » [RECENZE] Blendea: Trio SuperProtein, SuperGreens a SuperCoffee

[RECENZE] Blendea: Trio SuperProtein, SuperGreens a SuperCoffee

by Radek
0 komentářů

Blendea mi padla do oka hned z několika důvodů.

Jsem velký fanoušek kávy, často si připravuji “zelené” mixy a rád testuji nové eko produkty.

Proto jsem se rozhodl trio Blendea výrobků otestovat sám na sobě.

Blendea a moje zkušenost

Jak už jsem naznačil v úvodu, tak jsem testoval směs kávy s BIO medicinálními houbami, skořicí a kořenem čekanky pojmenovou SuperCoffee. Dále směs 5 zelených superpotravin s názvem SuperGreens. A nakonec směs proteinu a superpotravin jménem Superprotein s příchutí kakaa.

Na začátek musím říct, že je mi sympatická celá filozofie této značky. Vše je 100% přírodní, nejsou tam zbytečné ingredience a jejich produkty jsou dochucené bylinkami a kvalitním kořením.

Co mě zaujalo?

Výrobky Blendea jsou bez chemie, umělých přídavků, barviv a konzervantů. Jak říká samotný výrobce, tak zbytečnými aditivy a chemikáliemi “vylepšovat” rozhodně nepotřebují. Neobsahují také žádný rafinovaný cukr nebo sladidla. Vyhovuje tedy diabetikům a podporuje redukci váhy.

Ingredience v jejich produktech mají jasný původ a jsou v 100% prémiové kvalitě. Jsou také vhodné pro vegany a vegetariány. Ve směsích Blendea se nenachází žádná laktóza. Mohou si ji proto dopřát i lidé s intolerancí laktózy. Uvnitř také nenajdete žádný lepek. Hodí se proto pro celiaky i jedince, kteří se z jakýchkoli důvodů prábvě lepku vyhýbají.

Všechny produkty jsou dochucené bylinkami, ovocem či kořením s výraznou chutí. A nakonec – vyplňovače nebo jiné nesmyslné ingredincie v Blendea mixech nenajdete.

Pojďme se tedy podívat na každý z testovaných výrobků podrobněji.

Blendea SuperProtein a moje zkušenosti

SuperProtein

První testovaný výrobek je Blendea SuperProtein. Jedná se o sypkou směs bílkovin a potravin z Jižní Ameriky. Jako zdroj bílkovin je zde rýžový protein, který je doplněný kořenem macy. Směs je ochucená a oslazená přídavkem kakaa, plody lucumy a kokosovým cukrem. A všechny složky SuperProteinu jsou, kromě kakaa, v BIO kvalitě.

SuperProtein můžete nejenom smíchat s vodou a připravit si tak rychlý proteinový nápoj, ale také ho lze přidat například do smoothies nebo koktejlů. Jde taky v pohodě přidat do cereálií, ovesných, rýžových a jiných kaší. Stejně tak do dezertů jako jsou palačinky, lívance nebo zmrzliny.

Návod na Superprotein

Chtěl jsem začít možná co nejjednodušeji, tak jsem připravil mix podle návodu na webu. Vzal jsem banán, přidal jednu odměrku a dolil jsem to vodou. Celou vzniklou směs jsem rozmixoval v mixéru.

Blendea SuperProtein
SuperProtein rychlovka

Celý postup byl hodně jednoduchý. Musel jsem jen skočit do obchodu pro banány. Jakmile jsme je měl doma, tak během pár minut bylo hotovo.

Blendea SuperProtein
Sypká směs SuperProteinu

První, co mě překvapilo po otevření nádoby se SuperProteinem, byla úžasná vůně kakaa.

To, co mě ale nepotěšilo, byla moje nešikovnost:) Lehce jsem zachytil odměrkou o hranu nádoby a prášek se vysypal na linku a byl rázem všude:)

Pokud chcete vyzkoušet i jiný protein, tak jsem testoval jeden z nich v recenzi na eshop NaMaximum.

SuperProtein výsledek
Výsledný mix

Výsledný koktejl byl pak hotový za pár desítek vteřin. Nemám úplně rád čokoládové nebo kakaové příchutě, ale tady jsem byl kupodivu spokojený.

Chuť byla velice dobrá, takže za mě palec nahoru! Jde vidět, že si s tím opravdu někdo vyhrál a dal si záležet, aby výsledný produkt stál za to.

Pojďme se teď podívat na další z trojice produktů….

Blendea SuperGreens a moje zkušenosti

SuperGreens od Blendey

Blendea SuperGreens je směs 5 zelených superpotravin v BIO kvalitě.

O které potraviny se jedná?

První z nich je zelený ječmen, který dodává energii. Druhou ingrediencí je spirulina pro mladší a zdravější vzhled. Následuje chlorella určená pro detoxikaci. Čtvrtou superpotravinou je mladá pšenice, která podporuje imunitu. A nakonec je zde malý kousek máty pro zlepšení chuti.

SuperGreens se doporučuje užívat denně. Asi nejlépe je nechat ji rozpustit ve vodě nebo třeba ovocném džusu, či smoothie. V jednom balení SuperGreens je cca 30 jednorázových dávek.

Návod na SuperGreens

Pročítal jsem si informace o SuperGreens na webu a rozhodl se připravit si nápoj podle jejich doporučení. Takže jsem jednoduše dal 1 odměrku do mixéru, přidal banán a vodu. Celé jsou to rozmixoval a s určitými obavami jsem začal ochutnávat… A výsledek mě opravdu hodně překvapil…

Blendea SuperGreens
SuperGreens od Blendey

Měl jsem vážně obavy o chuť, protože vím, jak zvláštně můžou některé “zelené” nápoje chutnat. Ale to, co jsem zažil, bylo jedno velké překvapení…

Blendea SuperGreens
Stačí jedna malá odměrka

Ta chuť je úplně parádní!

Čekal jsem katastrofu a vyšlo z toho, že mi ze tří testovaných Blendea produktů právě SuperGreens chutnal suverénně nejlépe.

Blendea SuperGreens
Pak přidat banán

Stačilo jen hodit jednu odměrku do mixéru a nakrájet banán. Pak přilít vodu a během 10 vteřin je super lahodný nápoj připraven ke konzumaci:)

Blendea SuperGreens
A za 10 vteřin je hotovo

Za mě je tohle opravdu číslo 1 a nedivím se, že jde o nejprodávanější Blendea produkt.

SuperGreens výsledek
Za mě nejlepší Blendea produkt

Ve videu níže se můžete podívat na zdravotní účinky, které SuperGreens má. Má v sobě již výše zmíněné superpotraviny – mladý ječmen, mladou pšenici, spirulinu a chlorellu. Obsahují obrovské množství vitamínů a tím zlepšují imunitu. Takže jestli trpíte např. častými rýmami, tak tohle je to pravé pro vás.

Zdravotní přínosy SuperGreens

A nakonec tady máme kávu. Pojďme se podívat i na ni.

Blendea SuperCoffee a moje zkušenosti

SuperCoffee od Blendey

Na Blendea SuperCoffee jsem byl opravdu zvědavý. Jedná se o směs kvalitní BIO kávy s medicínskými houbami. V minulosti jsem už takové směsi zkoušel a byl jsem s jejich účinky spokojený. Takže jsem byl zvědavý i na tento produkt.

Na webu Blendey doporučují pít tuto kávu jako ranní povzbuzovač. Nebo pak kdykoliv během dne pro doplnění energie.

A z čeho se tady kávová směs skládá? Jde o spojení oblíbených druhů Arabica a Robusta, kde oba druhy pochází z Řecka. Káva je zdrojem kofeinu a malého množství dalších prospěšných živin. Kofein v přiměřené dávce pomáhá zvyšovat čilost, bystrost a soustředěnost.

Blendea SuperCoffee
Žádné složitosti 🙂

S touhle kávou to nebylo vůbec složité. Stačilo jen hodit do hrnku a zalít vodou. Měl jsem obavy, jak bude káva chutnat bez mléka.

Chystám si totiž denně bulletproof kávu s máslem a mléko doma vůbec nemám. A tak jsem tuhle Supercoffee vyzkoušel jen tak.

Blendea SuperCoffee
Stačí jen nasypat do hrnku a zalít

A zase jsem byl překvapený, už jen vůní. Ta skořice jde fakt znát a za mě je to perfektní volba.

SuperCoffee výsledek
A výsledné vůně a chuť stojí za to

Takže jsem prášek zalil horkou (ne vařící) vodou, zamíchal a vyzkoušel. Musím říct, že se dá pít úplně v pohodě jen tak jak je.

Mléko, smetana nebo máslo vůbec není třeba přidávat, protože chuť je super a vůně taky skvělá:)

Blendea – zhodnocení

Vypozoroval jsem jednu zajímavou věc. Každý den se těším, až si dám SuperGreens:) To je celkem nezvyklé, protože už roky nepravidelně piju různé “zelené nápoje” a nikdy s nějakým extra nadšením. Tady je to ale jiné.

Když mám třeba chuť na sladké, tak jeden z Blendea nápojů vždy pomůže. Mám po nich více energie a navíc mě i zasytí.

Jejich vyzkoušení proto určitě doporučuji a sám je budu kupovat dál.

Líbilo se mi
  • výborná chuť
  • rychlost přípravy
  • bez chemie
  • bez umělých přídavků
  • bez barviv a konzervantů
  • bez cukru, laktózy nebo lepku
  • vhodné pro vegany a vegetariány
Nelíbilo se mi
  • zatím jsem na nic nepřišel

Výrobce značky Blendea

Značka Blendea je na trhu již 3 roky. Její příběh začal v roce 2015 na Bali. Její zakladatel Peter tam objevil pro něj v té době neznámé superpotraviny, se kterými si vyřešil svoje zdravotní problémy. Svůj objev se rozhodl nenechat si jen pro sebe a hned další rok založil značku Blendea. Od té doby se prodalo už přes 25 000 zdravých balení Blendea.

Na rozhovor s ním se můžete podívat ve videu níže:

Rozhovor se zakladatelem Blendea

Nejčastěji kladené otázky

Kdo je výrobcem Blendea produktů

Výrobcem je firma eMarkest, s.r.o. se sídlem Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov. IČ: 24272973
DIČ: CZ24272973.

Můžete se Blendea výrobky předávkovat?

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Konzumace nad doporučené množství může způsobit průjem, zácpu nebo bolesti břicha.

Může se Blendea konzumovat, když jsem těhotná?

Ve všeobecnosti se žádné doplňky nedoporučují jak dětem do 3 let, tak ani těhotným a kojícím maminkám. Pokud přesto chcete v těhotenství nebo při kojení Blendeu užívat, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem.

Je možné získat slevu?

Ano. Množstevní slevy poskytujeme při objednávce 2 a více kusů. Ke každé objednávce navíc dostanete slevový kupón, který můžete využít při dalším nákupu.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Blendea
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Blendea
0 komentářů
0

Zanechte komentář