Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Kuskus

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Kuskus

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Kuskus je moje oblíbená příloha k hlavním jídlům.

Navíc jeho příprava je maximálně jednoduchá, takže jej i rád připravuji:)

Pojďme se podívat na to, v čem je kuskus výjimečný a přidáme i jeden video-recept.

Kuskus a moje zkušenost

Samotný kuskus je úžasně lehký a velice dobře přejímá nové chutě a vůně, takže místo vody jej občas připravuji z vývaru nebo s pomocí šťávy z jídla. Jako příloha jde taky skvěle kombinovat např. s luštěninami. Jde taktéž použít i do salátů.

kuskus
Kuskus ve velkém balení

Velká výhoda kuskusu je v tom, že se nemusí vařit. Stačí ho zalít jen vodou, doporučuje se dvojnásobným množstvím vody než je v misce kuskusu. Poté stačí jen počkat 10 minut a mezitím jej párkrát vidličkou prokypřit.

kuskus
Pěkně odměřit

Příprava je opravdu maximálně jednoduchá a proto jej tak rád používám. Jméno kuskus je převzaté z arabštiny, jedná se totiž o tradiční severoafrické jídlo. Postupem času se rozšířilo do celého světa. Kuskus je spařená a do kuliček tvarovaná krupice. K jeho výrobě se používá pšenice, proso i ječmen

kuskus
Stačí jen přidat horkou vodu

Níže je ukázka receptu kuskusu s pečenou dýní a cizrnou.

https://www.youtube.com/watch?v=Di8AwIDqkac
Recept na kuskus

Kuskus – zhodnocení

Rychlé, jednoduché a lehké jídlo. Patří k mým nejoblíbenějším a moc rád jej připravuji.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Kuskus
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Kuskus

Podobné články

Zanechte komentář